Aktualność

Komunikat Wydziału Szkolenia Śl.ZPN

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach ze względu na awarię systemu PZPN24, spowodowaną zmianą serwerów portalu PZPN24, przedstawia listę osób przyjętych na konferencję Śląskiego Związku Piłki Nożnej w dniu 17.12.2017 w godzinach 9.00 – 16.00- Aula im. Krystyny Bochenek, Plac Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach.


Lista trenerów poniżej do pobrania w formacie PDF.

Sprawy organizacyjne. 

  1. Aplikacja na konferencję jest już zakończona. Na miejscu nie będzie możliwości aplikowania i rejestrowania się na konferencję.
  2. Do budynku głównego będą prowadziły dwa osobne oznaczone wejścia.
  3. Rejestracja alfabetyczna uczestników będzie odbywała się przy wejściu głównym, na sześciu stoiskach ustawionych z lewej i prawej strony. 
  4. W trakcie rejestracji-złożenia podpisu będzie trzeba przedstawić dokument tożsamości.
  5. Po rejestracji dla uczestników konferencji będzie przygotowana szatnia. Dla wygody uczestników proponujemy z niej skorzystać.
  6. Ewentualne delegacje będzie można podbić w punkcie odbioru zaproszeń.
  7. W Auli im. Krystyny Bochenek pierwsze pięć rzędów będzie zarezerwowanych dla zaproszonych gości oraz uczestników kursów trenerskich UEFA. Prosimy o nie zajmowanie zarezerwowanych, oznaczonych miejsc.
  8. Dla uczestników konferencji będą przygotowane stanowiska wystawców. Ze strony gospodarza-organizatora jest zapewnienie o otwarciu dwóch kawiarni.
  9. Po zakończonej konferencji ponownie będzie trzeba złożyć podpis. Złożenie dwóch podpisów będzie umożliwiało otrzymanie certyfikatu.


Załączniki
Lista_uczestnikow._17.12.2017.pdf Plan_konferencji_17.12.2017.pdf
  • Opublikowno: 07-12-2017 12:59
Wstecz