Aktualność

Turniej Halowy o Puchar Prezesa Podokręgu Rybnik

W dniu 09.02.2018 odbył się turniej o Puchar Prezesa Podokręgu Rybnik. Była to już trzecia edycja zmagań piłkarzy do lat 17. Frekwencja jak zwykle była doskonała. W rybnickim Ekonomiku rywalizowały drużyny ROW 1964 Rybnik, LKS Płomień Ochojec, GKS Pierwszy Chwałowice, BUK Rudy, KS Świerklany, Jedności Jejkowice oraz Akademii Świerklany. Turniej, w którym liczył się przede wszystkim udział oraz aktywizacja młodych sportowców w okresie ferii cieszył się sporym zainteresowaniem kibiców. Poziom sportowy turnieju był bardzo wysoki oraz co najważniejsze wyrównany. Każde spotkanie było bardzo zacięte o czym świadczą wyniki. Turniejowi towarzyszyły ponadto tylko zdrowe sportowe emocje o co zadbali trenerzy za co serdecznie im dziękujemy. Wierzymy, że turniej piłkarski będzie stałym punktem w kalendarzu wydarzeń sportowych w regionie w następnych latach.
Puchar za I miejsce z rąk Prezesa Andrzeja Paulusa oraz honorowego Prezesa Pana Franciszka Wrany odebrała drużyna Akademii Świerklany osiągając komplet zwycięstw  tracąc jedynie 1 bramkę.

I miejsce - AKADEMIA ŚWIERKLANY
II miejsce - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
III miejsce -  ROW 1964 RYBNIK
IV miejsce - KS ŚWIERKLANY
V miejsce - JEDNOŚĆ JEJKOWICE
VI miejsce - BUK RUDY
VII miejsce - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC

Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Jakub Sobik z KS Świerklany
Najlepszym strzelcem turnieju został : Kacepr Antończyk z Akademii Swierklany
Najlepszym bramkarzem turnieju został: Paweł Kubik z BUK Rudy.

Ponadto wyróżnieni zostali: Aleksander Nagórka (ROW),Piotr Jaworek (Rudy), Legut Adrian (KS Swierklany), Brzoska Dominik (Akademia Świerklany), Patryk Balcer (Ochojec), Wiktor Sebastian ( Chwałowice), Wojaczek Tomasz ( Jejkowice).

Za pomoc w organizacji dziękujemy wydziałowi szkolenia podokręgu Rybnik oraz firmie PK Sport Management, która zapewniła obsługę oraz nagłośnienie imprezy.


Załączniki
Regulamin turnieju 2018-1.pdf
  • Opublikowno: 24-01-2018 13:01
Wstecz