Rybnik: Klasa B "FOOTBALL CENTER"

DRUŻYNA PUNKTY
KS POLONIA NIEWIADOM 58
KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 53
LKS DĄB DĘBIEŃSKO 52
SKF ROWIEŃ 46
LKS ORZEŁ PALOWICE 46
LKS ŻAR SZEROKA 45
LKS START MSZANA 43
TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 41
LKS OLZA GODÓW 37
LKS RUCH STANOWICE 31
KS INTER KROSTOSZOWICE 31
LKS ORZEŁ JANKOWICE 27
MKS POLARIS ŻORY 22
LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 19
LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 16
LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 3
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 12-08-2017 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    3
    :
    2
    LKS OLZA GODÓW
  • 12-08-2017 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    2
    :
    2
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 12-08-2017 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    4
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 12-08-2017 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    4
    :
    5
    LKS START MSZANA
  • 12-08-2017 17:00
    SKF ROWIEŃ
    7
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 12-08-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    11
    :
    3
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 12-08-2017 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    3
    :
    2
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 12-08-2017 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    1
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 2
  • 15-08-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    8
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 15-08-2017 17:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 15-08-2017 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    1
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 15-08-2017 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    1
    :
    0
    SKF ROWIEŃ
  • 15-08-2017 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    1
    :
    2
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 15-08-2017 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    0
    :
    4
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 15-08-2017 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    1
    MKS POLARIS ŻORY
  • 15-08-2017 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    3
    :
    4
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 3
  • 19-08-2017 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    0
    :
    2
    LKS START MSZANA
  • 19-08-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    4
    :
    3
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 19-08-2017 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    4
    LKS RUCH STANOWICE
  • 19-08-2017 17:00
    SKF ROWIEŃ
    2
    :
    0
    LKS OLZA GODÓW
  • 19-08-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    2
    :
    3
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 20-08-2017 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    3
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 20-08-2017 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    3
    :
    3
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 20-08-2017 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    2
    :
    2
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • Kolejka: 4
  • 26-08-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    1
    :
    3
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 26-08-2017 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    4
    :
    5
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 26-08-2017 17:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 27-08-2017 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    2
    :
    3
    SKF ROWIEŃ
  • 27-08-2017 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    4
    :
    5
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 27-08-2017 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    4
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 27-08-2017 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    2
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 27-08-2017 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    2
    :
    3
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 5
  • 02-09-2017 16:00
    SKF ROWIEŃ
    5
    :
    2
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 02-09-2017 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    5
    :
    1
    LKS RUCH STANOWICE
  • 02-09-2017 16:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    2
    :
    1
    LKS OLZA GODÓW
  • 02-09-2017 16:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    1
    :
    2
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 02-09-2017 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    10
    :
    0
    MKS POLARIS ŻORY
  • 02-09-2017 16:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    9
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 03-09-2017 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 03-09-2017 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    2
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 6
  • 09-09-2017 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    6
    :
    2
    SKF ROWIEŃ
  • 09-09-2017 16:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    6
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 09-09-2017 16:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    6
    :
    3
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 09-09-2017 16:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    2
    :
    1
    LKS OLZA GODÓW
  • 09-09-2017 16:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    2
    :
    1
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 10-09-2017 16:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    4
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 10-09-2017 16:00
    LKS RUCH STANOWICE
    1
    :
    11
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 10-09-2017 16:00
    MKS POLARIS ŻORY
    2
    :
    2
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • Kolejka: 7
  • 16-09-2017 16:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 16-09-2017 16:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    2
    :
    0
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 16-09-2017 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    9
    :
    1
    MKS POLARIS ŻORY
  • 16-09-2017 16:00
    SKF ROWIEŃ
    5
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 16-09-2017 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    6
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 16-09-2017 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    4
    :
    6
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 17-09-2017 16:00
    LKS OLZA GODÓW
    4
    :
    2
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 17-09-2017 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    4
    :
    0
    LKS RUCH STANOWICE
  • Kolejka: 8
  • 23-09-2017 16:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    1
    :
    0
    LKS OLZA GODÓW
  • 23-09-2017 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    6
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 04-10-2017 16:00
    LKS START MSZANA
    5
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 04-10-2017 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    5
    :
    0
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 04-10-2017 16:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    9
    :
    1
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 04-10-2017 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    0
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 04-10-2017 16:00
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    1
    SKF ROWIEŃ
  • 04-10-2017 16:00
    MKS POLARIS ŻORY
    0
    :
    4
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • Kolejka: 9
  • 30-09-2017 16:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    3
    :
    3
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 30-09-2017 16:00
    SKF ROWIEŃ
    4
    :
    2
    MKS POLARIS ŻORY
  • 30-09-2017 16:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    1
    :
    4
    LKS RUCH STANOWICE
  • 30-09-2017 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    3
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 30-09-2017 16:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    7
    :
    3
    LKS START MSZANA
  • 30-09-2017 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    5
    :
    2
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 01-10-2017 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    3
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 01-10-2017 16:00
    LKS OLZA GODÓW
    2
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 10
  • 07-10-2017 15:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    3
    :
    3
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 07-10-2017 15:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    2
    SKF ROWIEŃ
  • 07-10-2017 15:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    2
    :
    2
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 07-10-2017 15:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    3
    :
    0
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 07-10-2017 15:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    1
    LKS OLZA GODÓW
  • 08-10-2017 15:00
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    3
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 08-10-2017 15:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    3
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 08-10-2017 15:00
    MKS POLARIS ŻORY
    4
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • Kolejka: 11
  • 14-10-2017 15:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 14-10-2017 15:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    2
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 14-10-2017 15:00
    SKF ROWIEŃ
    2
    :
    2
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 14-10-2017 15:00
    MKS POLARIS ŻORY
    1
    :
    0
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 15-10-2017 15:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    1
    :
    4
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 15-10-2017 15:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    2
    :
    2
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 15-10-2017 11:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    3
    :
    0
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 15-10-2017 15:00
    LKS OLZA GODÓW
    3
    :
    3
    LKS RUCH STANOWICE
  • Kolejka: 12
  • 21-10-2017 15:00
    LKS START MSZANA
    4
    :
    0
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 21-10-2017 15:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    7
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 21-10-2017 15:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    0
    :
    2
    SKF ROWIEŃ
  • 21-10-2017 15:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    4
    :
    2
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 22-10-2017 15:00
    LKS RUCH STANOWICE
    4
    :
    2
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 22-10-2017 15:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 22-10-2017 15:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    1
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 22-10-2017 15:00
    MKS POLARIS ŻORY
    0
    :
    1
    LKS OLZA GODÓW
  • Kolejka: 13
  • 28-10-2017 14:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    6
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 28-10-2017 14:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    11
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 28-10-2017 14:00
    SKF ROWIEŃ
    1
    :
    4
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 28-10-2017 14:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    7
    :
    1
    MKS POLARIS ŻORY
  • 28-10-2017 14:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    1
    :
    3
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 29-10-2017 14:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    7
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 29-10-2017 14:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    5
    :
    0
    LKS RUCH STANOWICE
  • 29-10-2017 14:00
    LKS OLZA GODÓW
    5
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 14
  • 04-11-2017 13:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    0
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 04-11-2017 13:00
    MKS POLARIS ŻORY
    2
    :
    1
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 04-11-2017 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    2
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 04-11-2017 13:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    5
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 04-11-2017 13:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    6
    :
    4
    LKS START MSZANA
  • 04-11-2017 13:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    1
    :
    2
    LKS OLZA GODÓW
  • 05-11-2017 13:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    0
    :
    2
    SKF ROWIEŃ
  • 05-11-2017 13:00
    LKS RUCH STANOWICE
    1
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 15
  • 11-11-2017 13:00
    LKS START MSZANA
    7
    :
    0
    LKS RUCH STANOWICE
  • 11-11-2017 13:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    7
    :
    1
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 11-11-2017 13:00
    SKF ROWIEŃ
    5
    :
    0
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 11-11-2017 13:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    5
    :
    0
    MKS POLARIS ŻORY
  • 11-11-2017 11:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    3
    :
    3
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 11-11-2017 13:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    1
    :
    3
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 11-11-2017 13:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    3
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 12-11-2017 13:00
    LKS OLZA GODÓW
    2
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • Kolejka: 16
  • 18-11-2017 13:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    7
    :
    1
    LKS RUCH STANOWICE
  • 18-11-2017 13:00
    LKS START MSZANA
    1
    :
    4
    MKS POLARIS ŻORY
  • 18-11-2017 13:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    3
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 18-11-2017 13:00
    LKS OLZA GODÓW
    1
    :
    4
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 18-11-2017 13:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    1
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 18-11-2017 13:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    0
    :
    0
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 19-11-2017 13:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    2
    :
    3
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 11-03-2018 14:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    5
    SKF ROWIEŃ
  • Kolejka: 17
  • 17-03-2018 15:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    2
    LKS START MSZANA
  • 18-03-2018 15:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    7
    :
    2
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 31-03-2018 14:00
    SKF ROWIEŃ
    1
    :
    0
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 31-03-2018 14:00
    MKS POLARIS ŻORY
    2
    :
    4
    LKS RUCH STANOWICE
  • 31-03-2018 14:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    1
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 31-03-2018 12:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    2
    :
    4
    LKS OLZA GODÓW
  • 31-03-2018 14:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    5
    :
    3
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 31-03-2018 14:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    1
    :
    10
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 18
  • 24-03-2018 15:30
    KS POLONIA NIEWIADOM
    3
    :
    3
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 24-03-2018 15:30
    LKS ŻAR SZEROKA
    3
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 24-03-2018 15:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    4
    :
    0
    MKS POLARIS ŻORY
  • 24-03-2018 15:30
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    11
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 24-03-2018 15:30
    LKS START MSZANA
    2
    :
    0
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 25-03-2018 15:30
    LKS OLZA GODÓW
    3
    :
    0
    SKF ROWIEŃ
  • 25-03-2018 15:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    2
    :
    3
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 25-03-2018 15:30
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 19
  • 07-04-2018 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    4
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 07-04-2018 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    0
    :
    3
    LKS RUCH STANOWICE
  • 07-04-2018 16:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    3
    :
    0
    MKS POLARIS ŻORY
  • 07-04-2018 16:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    0
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 08-04-2018 16:00
    SKF ROWIEŃ
    2
    :
    5
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 08-04-2018 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    4
    :
    0
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 08-04-2018 16:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    3
    LKS OLZA GODÓW
  • 08-04-2018 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 20
  • 14-04-2018 16:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    6
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 14-04-2018 16:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    4
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 14-04-2018 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    0
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 15-04-2018 16:00
    LKS OLZA GODÓW
    1
    :
    1
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 15-04-2018 16:00
    LKS RUCH STANOWICE
    3
    :
    6
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 15-04-2018 16:00
    MKS POLARIS ŻORY
    1
    :
    5
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 15-04-2018 16:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    0
    :
    3
    SKF ROWIEŃ
  • 15-04-2018 16:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    0
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 21
  • 21-04-2018 16:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    0
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 21-04-2018 16:30
    SKF ROWIEŃ
    1
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 21-04-2018 16:30
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    3
    :
    3
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 21-04-2018 16:30
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    1
    :
    4
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 21-04-2018 16:30
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    7
    :
    0
    MKS POLARIS ŻORY
  • 22-04-2018 16:30
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    5
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 22-04-2018 16:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    6
    :
    2
    LKS RUCH STANOWICE
  • 22-04-2018 16:30
    LKS OLZA GODÓW
    0
    :
    0
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 22
  • 28-04-2018 16:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    2
    :
    1
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 28-04-2018 16:30
    LKS ŻAR SZEROKA
    6
    :
    0
    LKS OLZA GODÓW
  • 28-04-2018 16:30
    KS POLONIA NIEWIADOM
    9
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 28-04-2018 16:30
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    3
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 28-04-2018 16:30
    LKS START MSZANA
    1
    :
    2
    SKF ROWIEŃ
  • 29-04-2018 14:00
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    4
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 29-04-2018 16:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    0
    :
    2
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 29-04-2018 16:30
    MKS POLARIS ŻORY
    1
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 23
  • 03-05-2018 16:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    4
    :
    4
    MKS POLARIS ŻORY
  • 03-05-2018 16:30
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 03-05-2018 16:30
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    2
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 03-05-2018 16:30
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    1
    :
    5
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 03-05-2018 16:30
    SKF ROWIEŃ
    0
    :
    3
    LKS RUCH STANOWICE
  • 03-05-2018 16:30
    LKS OLZA GODÓW
    3
    :
    2
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 03-05-2018 16:30
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    2
    :
    10
    LKS START MSZANA
  • 03-05-2018 16:30
    LKS ŻAR SZEROKA
    3
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 24
  • 05-05-2018 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    1
    :
    0
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 05-05-2018 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    3
    :
    3
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 05-05-2018 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    4
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 05-05-2018 17:00
    LKS START MSZANA
    3
    :
    1
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 05-05-2018 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    3
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 05-05-2018 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    6
    :
    1
    LKS OLZA GODÓW
  • 06-05-2018 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    6
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 06-05-2018 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    3
    :
    0
    SKF ROWIEŃ
  • Kolejka: 25
  • 12-05-2018 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    2
    :
    2
    LKS RUCH STANOWICE
  • 12-05-2018 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    4
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 12-05-2018 17:00
    SKF ROWIEŃ
    5
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 12-05-2018 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    1
    :
    0
    LKS START MSZANA
  • 12-05-2018 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    3
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 13-05-2018 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    4
    :
    0
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 13-05-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    3
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 13-05-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    6
    MKS POLARIS ŻORY
  • Kolejka: 26
  • 19-05-2018 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 19-05-2018 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 19-05-2018 17:00
    LKS START MSZANA
    :
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 19-05-2018 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 19-05-2018 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • 20-05-2018 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 20-05-2018 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    LKS OLZA GODÓW
  • 20-05-2018 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 27
  • 26-05-2018 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    :
    LKS START MSZANA
  • 26-05-2018 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 26-05-2018 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 26-05-2018 17:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 26-05-2018 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    :
    LKS RUCH STANOWICE
  • 26-05-2018 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • 26-05-2018 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 27-05-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • Kolejka: 28
  • 02-06-2018 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS OLZA GODÓW
  • 02-06-2018 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 02-06-2018 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 02-06-2018 17:00
    LKS START MSZANA
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 02-06-2018 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 03-06-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 03-06-2018 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    :
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 03-06-2018 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • Kolejka: 29
  • 09-06-2018 17:00
    LKS START MSZANA
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 09-06-2018 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 09-06-2018 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 09-06-2018 17:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 09-06-2018 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 09-06-2018 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    LKS RUCH STANOWICE
  • 10-06-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 10-06-2018 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • Kolejka: 30
  • 16-06-2018 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 16-06-2018 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    LKS OLZA GODÓW
  • 16-06-2018 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 16-06-2018 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 17-06-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 17-06-2018 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    LKS START MSZANA
  • 17-06-2018 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 17-06-2018 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30