III liga wojewódzka D2 Młodzik "WLMM r.2006 Rybnik" Grupa 3

DRUŻYNA PUNKTY
SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I 25
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 24
KS UNIA RACIBÓRZ 22
GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 8
RKP SP ROW w RYBNIKU I 5
KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 03-09-2017 09:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
    0
    :
    9
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
  • 05-09-2017 17:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    7
    :
    0
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 10-09-2017 10:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    0
    :
    8
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • Kolejka: 2
  • 09-09-2017 09:00
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
    1
    :
    2
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 13-09-2017 17:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    0
    :
    2
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
  • 13-09-2017 17:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    7
    :
    1
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 3
  • 17-09-2017 13:30
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    5
    :
    0
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 17-09-2017 10:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
    0
    :
    5
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 18-09-2017 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    0
    :
    7
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
  • Kolejka: 4
  • 21-09-2017 17:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    6
    :
    6
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
  • 28-10-2017 15:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
    0
    :
    1
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 31-10-2017 15:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    0
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 5
  • 27-09-2017 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    3
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
  • 27-09-2017 17:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    1
    :
    5
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 30-09-2017 09:00
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
    5
    :
    1
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • Kolejka: 6
  • 04-10-2017 16:30
    KS UNIA RACIBÓRZ
    3
    :
    2
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 04-10-2017 16:30
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
    5
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
  • 04-10-2017 16:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    1
    :
    3
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • Kolejka: 7
  • 08-10-2017 09:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
    0
    :
    3
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 09-10-2017 16:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    1
    :
    4
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 09-10-2017 16:30
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    0
    :
    2
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
  • Kolejka: 8
  • 12-10-2017 16:30
    KS UNIA RACIBÓRZ
    3
    :
    2
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
  • 12-10-2017 16:30
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
    5
    :
    0
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 15-10-2017 10:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    0
    :
    3
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • Kolejka: 9
  • 18-10-2017 16:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    5
    :
    0
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
  • 18-10-2017 16:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    1
    :
    0
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 18-10-2017 16:00
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
    3
    :
    1
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • Kolejka: 10
  • 22-10-2017 09:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
    0
    :
    0
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 25-10-2017 16:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    4
    :
    5
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 04-11-2017 10:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    0
    :
    10
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10