Rybnik: D1 Młodzik "PLM r.05 gr A Rybnik" Grupa 1

DRUŻYNA PUNKTY
AP Champions RYBNIK 24
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 21
UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 18
KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 15
KS POLONIA MARKLOWICE 6
LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 6
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 06-09-2017 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    10
    :
    0
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 08-09-2017 18:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    2
    :
    0
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 09-09-2017 13:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    3
    :
    0
    AP Champions RYBNIK
  • Kolejka: 2
  • 13-09-2017 17:00
    AP Champions RYBNIK
    6
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 13-09-2017 17:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    5
    :
    3
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 16-09-2017 11:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    1
    :
    3
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 3
  • 18-09-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    12
    :
    1
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 18-09-2017 18:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    3
    :
    0
    AP Champions RYBNIK
  • 15-10-2017 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    0
    :
    6
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • Kolejka: 4
  • 21-09-2017 17:00
    AP Champions RYBNIK
    11
    :
    0
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 21-09-2017 18:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    2
    :
    0
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 23-09-2017 12:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    3
    :
    5
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • Kolejka: 5
  • 27-09-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    3
    :
    2
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 27-09-2017 17:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    1
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 30-09-2017 12:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    0
    :
    9
    AP Champions RYBNIK
  • Kolejka: 6
  • 04-10-2017 16:30
    AP Champions RYBNIK
    3
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 04-10-2017 16:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    1
    :
    2
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 04-10-2017 16:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    0
    :
    6
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • Kolejka: 7
  • 07-10-2017 10:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    1
    :
    2
    AP Champions RYBNIK
  • 08-10-2017 09:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    0
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 08-10-2017 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    1
    :
    4
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • Kolejka: 8
  • 12-10-2017 16:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    3
    :
    1
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 12-10-2017 16:30
    AP Champions RYBNIK
    5
    :
    0
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 12-10-2017 16:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    2
    :
    5
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • Kolejka: 9
  • 18-10-2017 16:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    2
    :
    4
    AP Champions RYBNIK
  • 18-10-2017 16:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    1
    :
    5
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 21-10-2017 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    1
    :
    3
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 10
  • 21-10-2017 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    5
    :
    1
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 25-10-2017 16:00
    AP Champions RYBNIK
    6
    :
    0
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 03-11-2017 18:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    0
    :
    6
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10