Rybnik: D2 Młodzik "PLMM r.06 grA Rybnik" Grupa 1

DRUŻYNA PUNKTY
UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 25
MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 24
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 19
RKP SP ROW w RYBNIKU II 11
LKS ORZEŁ PALOWICE 8
KS GÓRNIK RADLIN 0
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 03-09-2017 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    1
    :
    3
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 06-09-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    5
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 07-09-2017 17:00
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
    2
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • Kolejka: 2
  • 09-09-2017 09:00
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
    2
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 13-09-2017 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    2
    :
    6
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 13-09-2017 17:00
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    3
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 3
  • 17-09-2017 09:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    1
    :
    3
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 17-09-2017 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    4
    :
    4
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 18-09-2017 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    5
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
  • Kolejka: 4
  • 21-09-2017 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    3
    :
    3
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 24-09-2017 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    2
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 28-09-2017 17:30
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
    4
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • Kolejka: 5
  • 30-09-2017 12:30
    KS GÓRNIK RADLIN
    2
    :
    5
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 30-09-2017 10:00
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    8
    :
    3
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
  • 30-09-2017 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    1
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 6
  • 03-10-2017 16:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    5
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 05-10-2017 16:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    2
    :
    5
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
  • 17-10-2017 16:00
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    4
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 7
  • 07-10-2017 13:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    0
    :
    4
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
  • 07-10-2017 12:30
    KS GÓRNIK RADLIN
    3
    :
    6
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 09-10-2017 16:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    4
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • Kolejka: 8
  • 11-10-2017 16:30
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    3
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 12-10-2017 16:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    1
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 12-10-2017 16:30
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
    4
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 9
  • 19-10-2017 18:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    3
    :
    2
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
  • 21-10-2017 10:00
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    5
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 21-10-2017 12:30
    KS GÓRNIK RADLIN
    0
    :
    2
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 10
  • 25-10-2017 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    4
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 28-10-2017 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    0
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 28-10-2017 10:00
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
    2
    :
    1
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10