Rybnik: E1 Orlik "PLO 2007 gr A Rybnik" Grupa 1

DRUŻYNA PUNKTY
AP Champions RYBNIK 27
SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I 21
KS UNIA RACIBÓRZ 18
LKS FORTECA ŚWIERKLANY 18
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 3
KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 3
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 05-09-2017 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    10
    :
    2
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 05-09-2017 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    3
    :
    5
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
  • 05-09-2017 17:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    4
    :
    6
    AP Champions RYBNIK
  • Kolejka: 2
  • 10-09-2017 12:00
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
    7
    :
    3
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 12-09-2017 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    6
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 12-09-2017 17:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    4
    :
    15
    AP Champions RYBNIK
  • Kolejka: 3
  • 19-09-2017 17:00
    AP Champions RYBNIK
    7
    :
    5
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
  • 19-09-2017 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    3
    :
    9
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 19-09-2017 17:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    6
    :
    4
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 4
  • 23-09-2017 12:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    4
    :
    7
    AP Champions RYBNIK
  • 29-09-2017 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    3
    :
    8
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 25-10-2017 16:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    3
    :
    5
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
  • Kolejka: 5
  • 26-09-2017 17:00
    AP Champions RYBNIK
    5
    :
    3
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 26-09-2017 17:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    8
    :
    2
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 01-10-2017 10:00
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
    2
    :
    3
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 6
  • 04-10-2017 17:00
    AP Champions RYBNIK
    6
    :
    5
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 07-10-2017 11:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    7
    :
    8
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 08-10-2017 16:00
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
    4
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Kolejka: 7
  • 10-10-2017 16:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    4
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 10-10-2017 16:30
    KS UNIA RACIBÓRZ
    4
    :
    1
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
  • 18-10-2017 17:00
    AP Champions RYBNIK
    4
    :
    2
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • Kolejka: 8
  • 14-10-2017 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    4
    :
    3
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 15-10-2017 11:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    2
    :
    5
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 22-10-2017 12:00
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
    5
    :
    4
    AP Champions RYBNIK
  • Kolejka: 9
  • 17-10-2017 16:00
    AP Champions RYBNIK
    6
    :
    2
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 17-10-2017 16:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    6
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 05-11-2017 15:30
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
    5
    :
    0
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • Kolejka: 10
  • 21-10-2017 13:30
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    3
    :
    6
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 24-10-2017 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    3
    :
    4
    AP Champions RYBNIK
  • 24-10-2017 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    4
    :
    6
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10