Rybnik: E1 Orlik "PLO 2007 gr E Rybnik" Grupa 5

DRUŻYNA PUNKTY
UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 30
SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE III 19
UKS RUPTAWA 15
LKS ŻAR SZEROKA 15
WSP WODZISŁAWSKA SZKOŁA PIŁK. 6
UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 1
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 05-09-2017 17:00
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    3
    :
    13
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 05-09-2017 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    9
    :
    4
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE III
  • 05-09-2017 17:00
    UKS RUPTAWA
    3
    :
    0
    WSP WODZISŁAWSKA SZKOŁA PIŁK.
  • Kolejka: 2
  • 12-09-2017 17:00
    UKS RUPTAWA
    3
    :
    0
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 12-09-2017 17:00
    WSP WODZISŁAWSKA SZKOŁA PIŁK.
    0
    :
    3
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE III
  • 15-09-2017 18:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    10
    :
    6
    LKS ŻAR SZEROKA
  • Kolejka: 3
  • 17-09-2017 12:00
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE III
    1
    :
    6
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 19-09-2017 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    3
    :
    6
    UKS RUPTAWA
  • 19-09-2017 17:00
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    3
    :
    7
    WSP WODZISŁAWSKA SZKOŁA PIŁK.
  • Kolejka: 4
  • 22-09-2017 17:00
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    0
    :
    3
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 22-09-2017 17:00
    WSP WODZISŁAWSKA SZKOŁA PIŁK.
    0
    :
    3
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 22-09-2017 17:00
    UKS RUPTAWA
    8
    :
    11
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE III
  • Kolejka: 5
  • 26-09-2017 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    3
    :
    0
    WSP WODZISŁAWSKA SZKOŁA PIŁK.
  • 29-09-2017 18:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    11
    :
    0
    UKS RUPTAWA
  • 01-10-2017 12:00
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE III
    3
    :
    0
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • Kolejka: 6
  • 03-10-2017 16:30
    WSP WODZISŁAWSKA SZKOŁA PIŁK.
    0
    :
    3
    UKS RUPTAWA
  • 06-10-2017 18:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    3
    :
    0
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 08-10-2017 14:00
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE III
    9
    :
    7
    LKS ŻAR SZEROKA
  • Kolejka: 7
  • 07-10-2017 12:30
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    0
    :
    3
    UKS RUPTAWA
  • 10-10-2017 16:30
    LKS ŻAR SZEROKA
    0
    :
    7
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 15-10-2017 14:00
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE III
    7
    :
    3
    WSP WODZISŁAWSKA SZKOŁA PIŁK.
  • Kolejka: 8
  • 13-10-2017 16:30
    UKS RUPTAWA
    3
    :
    4
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 13-10-2017 16:30
    WSP WODZISŁAWSKA SZKOŁA PIŁK.
    :
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 13-10-2017 18:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    6
    :
    1
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE III
  • Kolejka: 9
  • 17-10-2017 16:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    3
    :
    0
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 22-10-2017 09:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    6
    :
    2
    WSP WODZISŁAWSKA SZKOŁA PIŁK.
  • 05-11-2017 14:00
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE III
    11
    :
    1
    UKS RUPTAWA
  • Kolejka: 10
  • 21-10-2017 12:30
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    3
    :
    3
    SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE III
  • 24-10-2017 16:00
    WSP WODZISŁAWSKA SZKOŁA PIŁK.
    9
    :
    3
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 24-10-2017 16:00
    UKS RUPTAWA
    0
    :
    11
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10