Rybnik: E1 Orlik "PLO 2007 gr F Rybnik" Grupa 6

DRUŻYNA PUNKTY
LKS RUCH STANOWICE 26
KS ŚWIERKLANY 22
KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 17
LKS DĄB DĘBIEŃSKO 11
LKS ORZEŁ PALOWICE 7
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 3
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 05-09-2017 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    27
    :
    4
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • 05-09-2017 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    4
    :
    4
    KS ŚWIERKLANY
  • 05-09-2017 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    1
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 2
  • 12-09-2017 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    12
    :
    4
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 12-09-2017 17:00
    KS ŚWIERKLANY
    10
    :
    3
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 12-09-2017 18:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    1
    :
    5
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 3
  • 16-09-2017 13:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    6
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • 19-09-2017 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    5
    :
    6
    LKS RUCH STANOWICE
  • 19-09-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    3
    :
    4
    KS ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 4
  • 23-09-2017 11:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    4
    :
    6
    KS ŚWIERKLANY
  • 07-10-2017 11:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    2
    :
    6
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 28-10-2017 10:00
    LKS RUCH STANOWICE
    14
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 5
  • 26-09-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    9
    :
    4
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 26-09-2017 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    3
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • 26-09-2017 17:00
    KS ŚWIERKLANY
    1
    :
    2
    LKS RUCH STANOWICE
  • Kolejka: 6
  • 30-09-2017 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    4
    :
    10
    LKS RUCH STANOWICE
  • 24-10-2017 16:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    2
    :
    0
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 26-10-2017 16:00
    KS ŚWIERKLANY
    4
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 7
  • 10-10-2017 16:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    5
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • 10-10-2017 16:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    8
    LKS RUCH STANOWICE
  • 10-10-2017 16:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    1
    :
    6
    KS ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 8
  • 12-10-2017 16:30
    KS ŚWIERKLANY
    5
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 13-10-2017 16:30
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    2
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 14-10-2017 12:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    3
    :
    4
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 9
  • 17-10-2017 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    1
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 17-10-2017 16:30
    KS ŚWIERKLANY
    9
    :
    7
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • 17-10-2017 16:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    2
    :
    2
    LKS RUCH STANOWICE
  • Kolejka: 10
  • 21-10-2017 12:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    3
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 21-10-2017 12:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    3
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 24-10-2017 16:00
    LKS RUCH STANOWICE
    9
    :
    4
    KS ŚWIERKLANY
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10