III liga wojewódzka C2 Trampkarz "WLTM r.2004 Rybnik" Grupa 3 (RW)

DRUŻYNA PUNKTY
KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 21
KS GÓRNIK RADLIN 11
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 0
UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 10
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0
KS UNIA RACIBÓRZ II 9
KS DECOR BEŁK 7
RKP SP ROW w RYBNIKU II 6
KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 5
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 24-03-2018 10:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    4
    :
    0
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • Przerwa: KS DECOR BEŁK
  • 25-03-2018 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    0
    :
    2
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 25-03-2018 11:00
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
    5
    :
    3
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 2
  • Przerwa: KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 07-04-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    4
    :
    0
    KS DECOR BEŁK
  • 07-04-2018 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    4
    :
    3
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 08-04-2018 10:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    2
    :
    0
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • Kolejka: 3
  • 12-04-2018 17:00
    KS DECOR BEŁK
    3
    :
    0
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Przerwa: KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 15-04-2018 11:00
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
    1
    :
    4
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 15-04-2018 13:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    6
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 4
  • Przerwa: UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 21-04-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    7
    :
    3
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 22-04-2018 15:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    0
    :
    6
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 22-04-2018 11:00
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
    1
    :
    1
    KS DECOR BEŁK
  • Kolejka: 5
  • 26-04-2018 18:00
    KS DECOR BEŁK
    2
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Przerwa: KS GÓRNIK RADLIN
  • 28-04-2018 13:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    13
    :
    0
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 28-04-2018 11:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    9
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 6
  • Przerwa: RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 01-05-2018 10:00
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
    1
    :
    10
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 01-05-2018 10:00
    KS DECOR BEŁK
    3
    :
    4
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 02-05-2018 18:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    2
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 7
  • 05-05-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    9
    :
    0
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 05-05-2018 11:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    1
    :
    0
    KS DECOR BEŁK
  • Przerwa: KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 06-05-2018 13:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    6
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 8
  • 11-05-2018 18:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    0
    :
    0
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 12-05-2018 14:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    2
    :
    8
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 12-05-2018 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    1
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Przerwa: KS DECOR BEŁK
  • Kolejka: 9
  • 17-05-2018 17:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 18-05-2018 17:30
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 19-05-2018 10:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Przerwa: KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • Kolejka: 10
  • 23-05-2018 18:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 25-05-2018 17:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    :
    KS DECOR BEŁK
  • 26-05-2018 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • Przerwa: KS UNIA RACIBÓRZ II
  • Kolejka: 11
  • 29-05-2018 17:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 30-05-2018 17:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Przerwa: UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 30-05-2018 17:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • Kolejka: 12
  • 02-06-2018 16:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    KS DECOR BEŁK
  • Przerwa: KS GÓRNIK RADLIN
  • 03-06-2018 15:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 03-06-2018 11:00
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • Kolejka: 13
  • Przerwa: RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 09-06-2018 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    :
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 09-06-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 10-06-2018 10:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    KS DECOR BEŁK
  • Kolejka: 14
  • Przerwa: KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 16-06-2018 10:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 16-06-2018 10:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 17-06-2018 15:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14