Rybnik: C1 Trampkarz (RW) "PLT r.2003 Rybnik"

DRUŻYNA PUNKTY
LKS BARANOWICE 0
TKKF ZUCH ORZEPOWICE 0
LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 0
LKS UNIA KSIĄŻENICE 0
LKS RÓJ 0
LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 0
LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 0
KS RYMER RYBNIK 0
KS DECOR BEŁK 0
KS ROW 1964 RYBNIK II 0
GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 0
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 24-03-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 24-03-2018 10:00
    LKS RÓJ
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 24-03-2018 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • 24-03-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 24-03-2018 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • Kolejka: 2
  • 07-04-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 07-04-2018 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 07-04-2018 10:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    :
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 07-04-2018 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS RÓJ
  • 07-04-2018 10:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    :
    LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 3
  • 14-04-2018 11:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 14-04-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 14-04-2018 10:00
    LKS RÓJ
    :
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 14-04-2018 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • 14-04-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • Kolejka: 4
  • 21-04-2018 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 21-04-2018 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 21-04-2018 10:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 21-04-2018 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    LKS RÓJ
  • 21-04-2018 10:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 5
  • 28-04-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 28-04-2018 10:00
    LKS RÓJ
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 28-04-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • 28-04-2018 11:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    :
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 28-04-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • Kolejka: 6
  • 01-05-2018 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 01-05-2018 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 01-05-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS RÓJ
  • 01-05-2018 10:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 01-05-2018 10:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 7
  • 05-05-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    LKS BARANOWICE
  • 05-05-2018 11:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 05-05-2018 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 05-05-2018 10:00
    LKS RÓJ
    :
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • 05-05-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • Kolejka: 8
  • 12-05-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 12-05-2018 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 12-05-2018 10:00
    LKS RÓJ
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 12-05-2018 10:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    :
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 12-05-2018 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 9
  • 19-05-2018 11:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    :
    LKS RÓJ
  • 19-05-2018 10:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 19-05-2018 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 19-05-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 19-05-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • Kolejka: 10
  • 26-05-2018 10:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 26-05-2018 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 26-05-2018 11:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 26-05-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS RÓJ
  • 26-05-2018 10:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • Kolejka: 11
  • 30-05-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 30-05-2018 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 30-05-2018 17:00
    LKS RÓJ
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 30-05-2018 17:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 30-05-2018 17:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    :
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • Kolejka: 12
  • 02-06-2018 10:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    :
    LKS RÓJ
  • 02-06-2018 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    LKS BARANOWICE
  • 02-06-2018 10:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 02-06-2018 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 02-06-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • Kolejka: 13
  • 09-06-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • 09-06-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 09-06-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 09-06-2018 10:00
    LKS RÓJ
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 09-06-2018 11:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 14
  • 16-06-2018 10:00
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 16-06-2018 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 16-06-2018 10:00
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    :
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 16-06-2018 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 16-06-2018 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS RÓJ
  • Kolejka: 15
  • KS ROW 1964 RYBNIK II
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • KS RYMER RYBNIK
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • LKS RÓJ
    :
    LKS BARANOWICE
  • GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • Kolejka: 16
  • LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • LKS BARANOWICE
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • LKS UNIA KSIĄŻENICE
    :
    LKS RÓJ
  • LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 17
  • KS RYMER RYBNIK
    :
    LKS RÓJ
  • KS ROW 1964 RYBNIK II
    :
    LKS BARANOWICE
  • LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
    :
    LKS UNIA KSIĄŻENICE
  • TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 18
  • LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • LKS UNIA KSIĄŻENICE
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • LKS RÓJ
    :
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • LKS BARANOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18