III liga wojewódzka D2 Młodzik "WLMM 2006 Rybnik" Grupa 3 (RW)

DRUŻYNA PUNKTY
UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 0
RKP SP ROW w RYBNIKU I 0
MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 0
KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 0
KS AP UNITED RYDUŁTOWY 0
GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 0
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 07-04-2018 11:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
    :
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 08-04-2018 11:30
    KS AP UNITED RYDUŁTOWY
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 08-04-2018 11:30
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • Kolejka: 2
  • 15-04-2018 11:30
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 15-04-2018 11:30
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    :
    KS AP UNITED RYDUŁTOWY
  • 15-04-2018 11:30
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
  • Kolejka: 3
  • 21-04-2018 11:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 22-04-2018 11:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 22-04-2018 11:30
    KS AP UNITED RYDUŁTOWY
    :
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
  • Kolejka: 4
  • 28-04-2018 12:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
    :
    KS AP UNITED RYDUŁTOWY
  • 29-04-2018 11:30
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 29-04-2018 11:30
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 5
  • 06-05-2018 11:30
    KS AP UNITED RYDUŁTOWY
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 06-05-2018 11:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
  • 06-05-2018 11:30
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    :
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
  • Kolejka: 6
  • 13-05-2018 11:30
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
  • 13-05-2018 11:30
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
  • 13-05-2018 11:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS AP UNITED RYDUŁTOWY
  • Kolejka: 7
  • 19-05-2018 11:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
    :
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
  • 20-05-2018 11:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 20-05-2018 11:30
    KS AP UNITED RYDUŁTOWY
    :
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • Kolejka: 8
  • 27-05-2018 11:30
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
  • 27-05-2018 11:30
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
    :
    KS AP UNITED RYDUŁTOWY
  • 27-05-2018 11:30
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 9
  • 03-06-2018 11:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
  • 03-06-2018 11:30
    KS AP UNITED RYDUŁTOWY
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
  • 03-06-2018 11:30
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • Kolejka: 10
  • 09-06-2018 12:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU I
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 10-06-2018 11:30
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    KS AP UNITED RYDUŁTOWY
  • 10-06-2018 11:30
    MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY
    :
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10