Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2006 A Rybnik" Grupa 1 (RW)

DRUŻYNA PUNKTY
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 25
RKP SP ROW w RYBNIKU II 22
SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE II 0
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 18
LKS ORZEŁ PALOWICE 15
TKKF ZUCH ORZEPOWICE 9
LKS BARANOWICE 0
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 08-04-2018 11:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    3
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 08-04-2018 12:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    2
    :
    0
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 08-04-2018 14:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 2
  • 15-04-2018 11:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    1
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 15-04-2018 10:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    1
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 15-04-2018 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    1
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 3
  • 22-04-2018 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    3
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 22-04-2018 09:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    3
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 22-04-2018 14:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    3
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 4
  • 28-04-2018 11:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    1
    :
    2
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 29-04-2018 12:30
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    7
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 29-04-2018 11:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 5
  • 05-05-2018 11:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    5
    :
    2
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 06-05-2018 09:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    4
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 06-05-2018 09:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    4
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 6
  • 12-05-2018 13:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    3
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 13-05-2018 09:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    1
    :
    7
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 13-05-2018 12:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    6
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 7
  • 20-05-2018 09:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    7
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 20-05-2018 09:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    1
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 25-05-2018 16:30
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    5
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • Kolejka: 8
  • 26-05-2018 14:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    5
    :
    0
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 27-05-2018 11:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    4
    :
    5
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 27-05-2018 11:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    2
    LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 9
  • 02-06-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    8
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 02-06-2018 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    2
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 03-06-2018 09:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    0
    :
    3
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • Kolejka: 10
  • 10-06-2018 14:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    5
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 10-06-2018 11:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    1
    :
    2
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 10-06-2018 09:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    0
    :
    7
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10