Rybnik: E1 Orlik "PLO 2007 A Rybnik" Grupa 1 (RW)

DRUŻYNA PUNKTY
SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I 0
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 14
KS UNIA RACIBÓRZ 13
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 8
LKS FORTECA ŚWIERKLANY 7
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 4
AP Champions RYBNIK 4
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 07-04-2018 11:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    4
    :
    1
    AP Champions RYBNIK
  • 07-04-2018 09:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    4
    :
    4
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 07-04-2018 11:30
    KS UNIA RACIBÓRZ
    6
    :
    2
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 2
  • 14-04-2018 08:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    6
    :
    6
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 14-04-2018 13:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    3
    :
    2
    AP Champions RYBNIK
  • 14-04-2018 09:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    8
    :
    2
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • Kolejka: 3
  • 21-04-2018 11:30
    AP Champions RYBNIK
    1
    :
    6
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 21-04-2018 13:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    2
    :
    4
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 21-04-2018 12:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    8
    :
    5
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • Kolejka: 4
  • 26-04-2018 18:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    4
    :
    6
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 28-04-2018 12:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    2
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 28-04-2018 09:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    4
    :
    4
    AP Champions RYBNIK
  • Kolejka: 5
  • 05-05-2018 11:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    4
    :
    5
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 05-05-2018 11:30
    AP Champions RYBNIK
    4
    :
    6
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 05-05-2018 13:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    7
    :
    2
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • Kolejka: 6
  • 12-05-2018 12:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    3
    :
    6
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 12-05-2018 11:30
    AP Champions RYBNIK
    6
    :
    4
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 12-05-2018 13:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    2
    :
    5
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • Kolejka: 7
  • 17-05-2018 17:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 18-05-2018 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 20-05-2018 10:00
    AP Champions RYBNIK
    :
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • Kolejka: 8
  • 26-05-2018 11:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    AP Champions RYBNIK
  • 26-05-2018 09:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 26-05-2018 13:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • Kolejka: 9
  • 02-06-2018 13:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 02-06-2018 11:30
    AP Champions RYBNIK
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 02-06-2018 11:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • Kolejka: 10
  • 09-06-2018 12:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    :
    AP Champions RYBNIK
  • 09-06-2018 13:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 09-06-2018 09:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10