Rybnik: E1 Orlik "PLO 2007 C Rybnik" Grupa 3 (RW)

DRUŻYNA PUNKTY
GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 13
LKS RUCH STANOWICE 13
UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 12
KS RYMER RYBNIK 9
RKP SP ROW w RYBNIKU II 6
TKKF ZUCH ORZEPOWICE 0
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 07-04-2018 13:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    8
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 07-04-2018 12:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    7
    :
    2
    KS RYMER RYBNIK
  • 08-04-2018 13:00
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 2
  • 13-04-2018 18:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    10
    :
    4
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 14-04-2018 11:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    4
    :
    4
    LKS RUCH STANOWICE
  • 14-04-2018 11:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    19
    KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 3
  • 21-04-2018 11:30
    KS RYMER RYBNIK
    9
    :
    8
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 21-04-2018 12:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    5
    :
    9
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 21-04-2018 11:30
    LKS RUCH STANOWICE
    11
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 4
  • 28-04-2018 11:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    10
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 28-04-2018 11:30
    LKS RUCH STANOWICE
    11
    :
    7
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 29-04-2018 12:15
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    8
    :
    5
    KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 5
  • 03-05-2018 10:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    11
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 05-05-2018 16:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    5
    :
    3
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 05-05-2018 11:30
    KS RYMER RYBNIK
    6
    :
    7
    LKS RUCH STANOWICE
  • Kolejka: 6
  • 12-05-2018 11:30
    KS RYMER RYBNIK
    12
    :
    5
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 12-05-2018 09:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    4
    :
    2
    LKS RUCH STANOWICE
  • 12-05-2018 11:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    8
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 7
  • 16-05-2018 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 19-05-2018 11:30
    KS RYMER RYBNIK
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 19-05-2018 12:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 8
  • 25-05-2018 18:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 26-05-2018 11:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS RUCH STANOWICE
  • 27-05-2018 11:30
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 9
  • 02-06-2018 11:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 02-06-2018 11:30
    KS RYMER RYBNIK
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 03-06-2018 10:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    :
    LKS RUCH STANOWICE
  • Kolejka: 10
  • 06-06-2018 17:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 09-06-2018 11:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 09-06-2018 11:30
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    KS RYMER RYBNIK
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10