Rybnik: E1 Orlik "PLO 2007 D3 Rybnik" Grupa 6 (RW)

DRUŻYNA PUNKTY
STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC 0
RKP SP ROW w RYBNIKU III 0
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 0
LKS ORZEŁ PALOWICE 0
LKS DĄB DĘBIEŃSKO 0
KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 0
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 07-04-2018 12:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 07-04-2018 14:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 07-04-2018 11:30
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 2
  • 14-04-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 14-04-2018 11:30
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 14-04-2018 11:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • Kolejka: 3
  • 21-04-2018 11:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 21-04-2018 14:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 21-04-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    :
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
  • Kolejka: 4
  • 28-04-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 28-04-2018 11:30
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 29-04-2018 12:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • Kolejka: 5
  • 05-05-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 05-05-2018 11:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 05-05-2018 11:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
  • Kolejka: 6
  • 12-05-2018 11:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 12-05-2018 11:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • 12-05-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
  • Kolejka: 7
  • 19-05-2018 14:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
  • 19-05-2018 11:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 19-05-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 8
  • 26-05-2018 11:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 26-05-2018 11:30
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • 26-05-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • Kolejka: 9
  • 02-06-2018 11:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
  • 02-06-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 02-06-2018 11:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 10
  • 09-06-2018 11:30
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 09-06-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • 10-06-2018 12:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10