Rybnik: E1 Orlik "PLO 2007 D3 Rybnik" Grupa 6 (RW)

DRUŻYNA PUNKTY
KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 30
STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC 0
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 18
LKS ORZEŁ PALOWICE 16
UKS RUPTAWA 12
LKS DĄB DĘBIEŃSKO 9
RKP SP ROW w RYBNIKU III 4
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 07-04-2018 14:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    4
    :
    5
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 07-04-2018 12:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    2
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 07-04-2018 12:30
    UKS RUPTAWA
    5
    :
    11
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 2
  • 14-04-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    4
    :
    0
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 14-04-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    7
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 14-04-2018 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    6
    :
    3
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • Kolejka: 3
  • 21-04-2018 14:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    11
    :
    3
    UKS RUPTAWA
  • 21-04-2018 11:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    3
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 21-04-2018 14:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    1
    :
    12
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 4
  • 25-04-2018 17:00
    UKS RUPTAWA
    4
    :
    6
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 28-04-2018 09:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    5
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 29-04-2018 12:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    1
    :
    12
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • Kolejka: 5
  • 05-05-2018 09:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    4
    :
    5
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 06-05-2018 11:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    3
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 09-05-2018 17:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    3
    :
    6
    UKS RUPTAWA
  • Kolejka: 6
  • 12-05-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    7
    :
    2
    UKS RUPTAWA
  • 12-05-2018 11:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    4
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • 12-05-2018 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    5
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • Kolejka: 7
  • 19-05-2018 14:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    1
    :
    3
    UKS RUPTAWA
  • 20-05-2018 11:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    8
    :
    3
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 23-05-2018 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    1
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 8
  • 26-05-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    1
    :
    6
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • 26-05-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    9
    :
    2
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 30-05-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    9
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • Kolejka: 9
  • 02-06-2018 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    2
    :
    9
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 02-06-2018 11:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    6
    :
    3
    UKS RUPTAWA
  • 02-06-2018 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
    4
    :
    2
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • Kolejka: 10
  • 09-06-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    9
    :
    7
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III
  • 09-06-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    12
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 10-06-2018 12:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    4
    :
    3
    LKS ORZEŁ PALOWICE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10