Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"

DRUŻYNA PUNKTY
MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 42
LKS POLONIA ŁAZISKA 37
KS POLONIA NIEWIADOM 32
KS GÓRNIK RADLIN 29
KS WICHER WILCHWY 28
TKKF ZUCH ORZEPOWICE 27
LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 25
KS DECOR BEŁK II 21
LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 21
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 18
LKS BARANOWICE 17
LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 15
KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 12
KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ 9
LKS DĄB DĘBIEŃSKO 7
KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 7
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 11-08-2018 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    0
    :
    1
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 11-08-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    3
    KS DECOR BEŁK II
  • 11-08-2018 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    4
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 12-08-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    3
    :
    7
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 12-08-2018 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    2
    :
    3
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 12-08-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    3
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 12-08-2018 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    3
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 12-08-2018 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    11
    :
    0
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • Kolejka: 2
  • 15-08-2018 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    2
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 15-08-2018 11:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    2
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 15-08-2018 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    1
    :
    3
    LKS BARANOWICE
  • 15-08-2018 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    1
    :
    4
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 15-08-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    3
    :
    2
    KS DECOR BEŁK II
  • 15-08-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    3
    :
    1
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 15-08-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 15-08-2018 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    1
    :
    3
    KS WICHER WILCHWY
  • Kolejka: 3
  • 18-08-2018 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    9
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 18-08-2018 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 18-08-2018 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    5
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 19-08-2018 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    4
    :
    2
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 19-08-2018 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    3
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 19-08-2018 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    6
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 19-08-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    1
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 19-08-2018 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    3
    :
    1
    KS DECOR BEŁK II
  • Kolejka: 4
  • 25-08-2018 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    5
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 25-08-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    0
    :
    2
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 26-08-2018 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    4
    :
    1
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 26-08-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    3
    KS WICHER WILCHWY
  • 26-08-2018 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    0
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 26-08-2018 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    3
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 26-08-2018 17:00
    KS DECOR BEŁK II
    2
    :
    3
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 26-08-2018 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    5
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 5
  • 01-09-2018 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    6
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 01-09-2018 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 01-09-2018 16:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    4
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 01-09-2018 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    0
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 01-09-2018 16:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    4
    :
    2
    KS DECOR BEŁK II
  • 01-09-2018 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    2
    :
    2
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 02-09-2018 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    3
    :
    1
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 02-09-2018 16:00
    LKS BARANOWICE
    5
    :
    0
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 6
  • 08-09-2018 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    0
    :
    6
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 08-09-2018 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 08-09-2018 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    0
    KS DECOR BEŁK II
  • 08-09-2018 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    1
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 08-09-2018 16:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    5
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 09-09-2018 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 09-09-2018 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    4
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 09-09-2018 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    0
    :
    1
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • Kolejka: 7
  • 15-09-2018 16:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    0
    :
    2
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 15-09-2018 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 15-09-2018 16:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    2
    :
    3
    KS DECOR BEŁK II
  • 15-09-2018 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    2
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 15-09-2018 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    5
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 16-09-2018 16:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    5
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 16-09-2018 16:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 16-09-2018 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    3
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 8
  • 22-09-2018 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    3
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 22-09-2018 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    3
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 22-09-2018 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    1
    :
    1
    KS DECOR BEŁK II
  • 22-09-2018 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    3
    :
    0
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 23-09-2018 16:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    3
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 23-09-2018 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    5
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 23-09-2018 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    3
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 23-09-2018 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    0
    :
    8
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • Kolejka: 9
  • 29-09-2018 16:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    3
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 29-09-2018 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    4
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 29-09-2018 16:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    0
    :
    1
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 29-09-2018 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    10
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 30-09-2018 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    1
    :
    4
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 30-09-2018 16:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    0
    :
    6
    KS WICHER WILCHWY
  • 30-09-2018 16:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    5
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 30-09-2018 16:00
    KS DECOR BEŁK II
    7
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • Kolejka: 10
  • 06-10-2018 15:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    1
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 06-10-2018 15:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    2
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 06-10-2018 15:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    6
    :
    3
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 06-10-2018 15:00
    KS WICHER WILCHWY
    8
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 06-10-2018 15:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    2
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 06-10-2018 15:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    1
    :
    1
    KS DECOR BEŁK II
  • 07-10-2018 15:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    0
    :
    7
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 07-10-2018 15:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    6
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 11
  • 13-10-2018 15:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    4
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 13-10-2018 15:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    0
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 13-10-2018 15:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    6
    :
    2
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 13-10-2018 15:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    4
    :
    3
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 14-10-2018 15:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    0
    :
    4
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 14-10-2018 15:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    4
    :
    2
    LKS BARANOWICE
  • 14-10-2018 15:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    1
    :
    3
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 14-10-2018 15:00
    KS DECOR BEŁK II
    6
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Kolejka: 12
  • 20-10-2018 15:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    1
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 20-10-2018 15:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    2
    :
    5
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 20-10-2018 15:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 20-10-2018 15:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    3
    KS DECOR BEŁK II
  • 20-10-2018 15:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    0
    :
    1
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 21-10-2018 15:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    1
    :
    3
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 21-10-2018 15:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    1
    :
    9
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 21-10-2018 15:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    4
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 13
  • 27-10-2018 14:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    8
    :
    3
    LKS BARANOWICE
  • 27-10-2018 14:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    3
    :
    2
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 27-10-2018 14:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    2
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 27-10-2018 14:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 28-10-2018 14:00
    KS DECOR BEŁK II
    5
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 28-10-2018 14:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    1
    :
    4
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 28-10-2018 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    1
    :
    2
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 28-10-2018 14:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    6
    :
    0
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • Kolejka: 14
  • 03-11-2018 13:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 03-11-2018 13:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 03-11-2018 13:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    0
    KS DECOR BEŁK II
  • 04-11-2018 13:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    1
    :
    6
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 04-11-2018 13:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    5
    :
    2
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 04-11-2018 13:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    3
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 04-11-2018 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    3
    :
    6
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 04-11-2018 13:00
    LKS BARANOWICE
    2
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 15
  • 10-11-2018 13:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    4
    :
    0
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 10-11-2018 15:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    0
    :
    0
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 10-11-2018 13:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    6
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 10-11-2018 13:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    3
    :
    0
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 10-11-2018 13:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    1
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 10-11-2018 13:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 11-11-2018 13:00
    KS DECOR BEŁK II
    2
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 11-11-2018 13:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    0
    :
    3
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 16
  • 17-11-2018 13:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 17-11-2018 13:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 17-11-2018 13:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 17-11-2018 13:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 17-11-2018 13:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 18-11-2018 13:00
    KS DECOR BEŁK II
    :
    LKS BARANOWICE
  • 18-11-2018 13:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 18-11-2018 13:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 17
  • 24-11-2018 13:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 24-11-2018 15:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 24-11-2018 13:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 24-11-2018 13:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 24-11-2018 13:00
    KS DECOR BEŁK II
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 25-11-2018 13:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 25-11-2018 13:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 25-11-2018 13:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • Kolejka: 18
  • 23-03-2019 15:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 24-03-2019 15:30
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 24-03-2019 15:30
    KS DECOR BEŁK II
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 24-03-2019 15:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 24-03-2019 15:30
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 24-03-2019 15:30
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    LKS BARANOWICE
  • 24-03-2019 15:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 24-03-2019 15:30
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 19
  • 30-03-2019 16:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 30-03-2019 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 31-03-2019 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS DECOR BEŁK II
  • 31-03-2019 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 31-03-2019 16:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 31-03-2019 16:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 31-03-2019 16:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 31-03-2019 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • Kolejka: 20
  • 06-04-2019 16:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 07-04-2019 16:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 07-04-2019 16:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 07-04-2019 16:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 07-04-2019 16:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 07-04-2019 16:00
    KS DECOR BEŁK II
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 07-04-2019 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    LKS BARANOWICE
  • 07-04-2019 16:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • Kolejka: 21
  • 13-04-2019 16:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 14-04-2019 16:30
    KS DECOR BEŁK II
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 14-04-2019 16:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 14-04-2019 16:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 14-04-2019 16:30
    LKS BARANOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 14-04-2019 16:30
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 14-04-2019 16:30
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 14-04-2019 16:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • Kolejka: 22
  • 27-04-2019 16:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 27-04-2019 16:30
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    LKS BARANOWICE
  • 28-04-2019 16:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 28-04-2019 16:30
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 28-04-2019 16:30
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 28-04-2019 16:30
    KS DECOR BEŁK II
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 28-04-2019 16:30
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 28-04-2019 16:30
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • Kolejka: 23
  • 01-05-2019 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 01-05-2019 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 01-05-2019 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 01-05-2019 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 01-05-2019 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 01-05-2019 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 01-05-2019 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 01-05-2019 17:00
    KS DECOR BEŁK II
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • Kolejka: 24
  • 04-05-2019 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 04-05-2019 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 04-05-2019 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 05-05-2019 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS BARANOWICE
  • 05-05-2019 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 05-05-2019 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 05-05-2019 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS DECOR BEŁK II
  • 05-05-2019 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • Kolejka: 25
  • 12-05-2019 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 12-05-2019 17:00
    KS DECOR BEŁK II
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 12-05-2019 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 12-05-2019 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 12-05-2019 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 12-05-2019 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 12-05-2019 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 12-05-2019 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 26
  • 18-05-2019 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 18-05-2019 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 18-05-2019 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    KS DECOR BEŁK II
  • 19-05-2019 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 19-05-2019 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 19-05-2019 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 19-05-2019 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 19-05-2019 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Kolejka: 27
  • 26-05-2019 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 26-05-2019 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 26-05-2019 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 26-05-2019 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 26-05-2019 17:00
    KS DECOR BEŁK II
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 26-05-2019 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 26-05-2019 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 26-05-2019 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • Kolejka: 28
  • 01-06-2019 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 01-06-2019 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
  • 01-06-2019 17:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 02-06-2019 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 02-06-2019 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS DECOR BEŁK II
  • 02-06-2019 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 02-06-2019 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 02-06-2019 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • Kolejka: 29
  • 08-06-2019 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 09-06-2019 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    LKS BARANOWICE
  • 09-06-2019 17:00
    KS DECOR BEŁK II
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 09-06-2019 17:00
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 09-06-2019 17:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 09-06-2019 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
  • 09-06-2019 17:00
    LKS POLONIA ŁAZISKA
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 09-06-2019 17:00
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • Kolejka: 30
  • 15-06-2019 17:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS DECOR BEŁK II
  • 15-06-2019 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
  • 16-06-2019 17:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 16-06-2019 17:00
    LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 16-06-2019 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 16-06-2019 17:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 16-06-2019 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 16-06-2019 17:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30