Rybnik: Klasa B "FOOTBALL CENTER"

DRUŻYNA PUNKTY
TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 33
LKS ORZEŁ PALOWICE 28
KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II 26
LKS START MSZANA 25
LKS OLZA GODÓW 21
SKF ROWIEŃ 21
KS 25 KOKOSZYCE 19
KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 19
LKS ORZEŁ JANKOWICE 18
KS INTER KROSTOSZOWICE 18
KS SZCZERBICE 15
LKS ŻAR SZEROKA 13
LKS RUCH STANOWICE 6
KS 27 GOŁKOWICE 0
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 18-08-2018 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    2
    :
    2
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 18-08-2018 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 19-08-2018 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    1
    :
    4
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 19-08-2018 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    1
    :
    1
    KS SZCZERBICE
  • 19-08-2018 17:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    1
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 19-08-2018 17:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    0
    :
    3
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 19-08-2018 17:00
    SKF ROWIEŃ
    4
    :
    1
    KS 27 GOŁKOWICE
  • Kolejka: 2
  • 25-08-2018 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    2
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 25-08-2018 17:00
    KS SZCZERBICE
    2
    :
    1
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 25-08-2018 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    2
    :
    3
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 25-08-2018 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    5
    :
    2
    SKF ROWIEŃ
  • 25-08-2018 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    2
    :
    1
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 26-08-2018 14:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    6
    :
    4
    LKS START MSZANA
  • 26-08-2018 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    5
    :
    1
    LKS RUCH STANOWICE
  • Kolejka: 3
  • 01-09-2018 16:00
    LKS START MSZANA
    4
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 01-09-2018 16:00
    SKF ROWIEŃ
    1
    :
    0
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 01-09-2018 16:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    4
    :
    4
    KS SZCZERBICE
  • 01-09-2018 16:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    2
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 01-09-2018 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    2
    :
    1
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 02-09-2018 16:00
    LKS RUCH STANOWICE
    1
    :
    2
    LKS OLZA GODÓW
  • 02-09-2018 16:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    3
    :
    2
    LKS ŻAR SZEROKA
  • Kolejka: 4
  • 08-09-2018 16:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    0
    :
    1
    SKF ROWIEŃ
  • 08-09-2018 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    3
    :
    1
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 08-09-2018 16:00
    LKS OLZA GODÓW
    0
    :
    0
    LKS START MSZANA
  • 08-09-2018 16:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    5
    :
    2
    LKS RUCH STANOWICE
  • 09-09-2018 16:00
    KS SZCZERBICE
    1
    :
    4
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 09-09-2018 14:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    2
    :
    0
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 09-09-2018 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    4
    :
    0
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • Kolejka: 5
  • 15-09-2018 16:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    6
    :
    1
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 15-09-2018 16:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    4
    :
    2
    LKS OLZA GODÓW
  • 15-09-2018 16:00
    LKS START MSZANA
    1
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 15-09-2018 16:00
    SKF ROWIEŃ
    2
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 16-09-2018 16:00
    LKS RUCH STANOWICE
    1
    :
    4
    KS SZCZERBICE
  • 16-09-2018 16:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    2
    :
    3
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 16-09-2018 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    3
    :
    1
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • Kolejka: 6
  • 22-09-2018 16:00
    LKS RUCH STANOWICE
    3
    :
    4
    LKS START MSZANA
  • 22-09-2018 16:00
    LKS OLZA GODÓW
    0
    :
    3
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 22-09-2018 16:00
    KS SZCZERBICE
    3
    :
    4
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 22-09-2018 16:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    4
    :
    3
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 22-09-2018 16:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    3
    :
    2
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 23-09-2018 14:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    4
    :
    2
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 23-09-2018 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    3
    :
    0
    SKF ROWIEŃ
  • Kolejka: 7
  • 29-09-2018 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    2
    :
    2
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 29-09-2018 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    2
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 29-09-2018 16:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    1
    KS SZCZERBICE
  • 29-09-2018 16:00
    SKF ROWIEŃ
    1
    :
    3
    LKS OLZA GODÓW
  • 30-09-2018 16:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    4
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 30-09-2018 16:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    10
    :
    2
    LKS RUCH STANOWICE
  • 30-09-2018 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    5
    :
    1
    KS 27 GOŁKOWICE
  • Kolejka: 8
  • 06-10-2018 15:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    4
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 06-10-2018 15:00
    LKS RUCH STANOWICE
    1
    :
    3
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 06-10-2018 15:00
    LKS START MSZANA
    3
    :
    2
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 06-10-2018 15:00
    LKS OLZA GODÓW
    2
    :
    1
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 06-10-2018 14:00
    KS SZCZERBICE
    1
    :
    3
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 06-10-2018 15:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    1
    :
    2
    SKF ROWIEŃ
  • 07-10-2018 14:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    2
    :
    2
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • Kolejka: 9
  • 13-10-2018 15:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    3
    :
    1
    LKS OLZA GODÓW
  • 13-10-2018 15:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    1
    :
    5
    LKS START MSZANA
  • 13-10-2018 15:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    2
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 13-10-2018 15:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    2
    :
    8
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 13-10-2018 15:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    4
    :
    0
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 13-10-2018 15:00
    SKF ROWIEŃ
    4
    :
    1
    LKS RUCH STANOWICE
  • 13-10-2018 15:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    2
    :
    3
    KS SZCZERBICE
  • Kolejka: 10
  • 20-10-2018 15:00
    LKS START MSZANA
    1
    :
    0
    SKF ROWIEŃ
  • 20-10-2018 15:00
    KS SZCZERBICE
    1
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 20-10-2018 15:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    3
    :
    0
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 20-10-2018 15:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    5
    :
    2
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 20-10-2018 15:00
    LKS OLZA GODÓW
    3
    :
    1
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 20-10-2018 15:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    2
    :
    4
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 21-10-2018 15:00
    LKS RUCH STANOWICE
    10
    :
    3
    KS 27 GOŁKOWICE
  • Kolejka: 11
  • 27-10-2018 14:00
    SKF ROWIEŃ
    2
    :
    2
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 27-10-2018 14:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    6
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 27-10-2018 14:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    1
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 28-10-2018 14:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    0
    :
    2
    LKS OLZA GODÓW
  • 28-10-2018 14:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    2
    :
    1
    KS SZCZERBICE
  • 28-10-2018 14:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    6
    :
    5
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 28-10-2018 14:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    5
    :
    1
    LKS RUCH STANOWICE
  • Kolejka: 12
  • 03-11-2018 13:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    6
    :
    2
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 03-11-2018 12:00
    LKS OLZA GODÓW
    5
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 03-11-2018 13:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    7
    :
    1
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 03-11-2018 13:00
    LKS START MSZANA
    0
    :
    2
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 04-11-2018 13:00
    KS SZCZERBICE
    2
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 04-11-2018 13:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    2
    :
    2
    SKF ROWIEŃ
  • 04-11-2018 13:00
    LKS RUCH STANOWICE
    5
    :
    1
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • Kolejka: 13
  • 10-11-2018 13:30
    SKF ROWIEŃ
    1
    :
    1
    KS SZCZERBICE
  • 10-11-2018 13:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    0
    :
    0
    LKS OLZA GODÓW
  • 10-11-2018 13:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    4
    :
    2
    LKS START MSZANA
  • 10-11-2018 13:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    4
    :
    1
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 10-11-2018 13:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    1
    :
    0
    LKS RUCH STANOWICE
  • 11-11-2018 13:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    1
    :
    0
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 11-11-2018 11:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    4
    :
    0
    KS 27 GOŁKOWICE
  • Kolejka: 14
  • 23-03-2019 15:30
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 23-03-2019 15:30
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 23-03-2019 15:30
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 23-03-2019 15:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    :
    LKS RUCH STANOWICE
  • 23-03-2019 15:30
    KS SZCZERBICE
    :
    LKS OLZA GODÓW
  • 23-03-2019 15:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 23-03-2019 15:30
    LKS ŻAR SZEROKA
    :
    LKS START MSZANA
  • Kolejka: 15
  • 30-03-2019 16:00
    LKS START MSZANA
    :
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 30-03-2019 16:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 30-03-2019 16:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS SZCZERBICE
  • 30-03-2019 16:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS OLZA GODÓW
  • 30-03-2019 16:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 30-03-2019 16:00
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 30-03-2019 16:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • Kolejka: 16
  • 06-04-2019 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 06-04-2019 16:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 06-04-2019 16:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 06-04-2019 16:00
    KS SZCZERBICE
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 06-04-2019 16:00
    LKS OLZA GODÓW
    :
    LKS RUCH STANOWICE
  • 06-04-2019 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    LKS START MSZANA
  • 06-04-2019 16:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    :
    KS 25 KOKOSZYCE
  • Kolejka: 17
  • 13-04-2019 16:30
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    KS SZCZERBICE
  • 13-04-2019 16:30
    KS 25 KOKOSZYCE
    :
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 13-04-2019 16:30
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 13-04-2019 16:30
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 13-04-2019 16:30
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 13-04-2019 16:30
    LKS START MSZANA
    :
    LKS OLZA GODÓW
  • 13-04-2019 16:30
    SKF ROWIEŃ
    :
    LKS ŻAR SZEROKA
  • Kolejka: 18
  • 27-04-2019 16:30
    LKS OLZA GODÓW
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 27-04-2019 16:30
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 27-04-2019 16:30
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 27-04-2019 16:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS START MSZANA
  • 27-04-2019 16:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 27-04-2019 16:30
    KS SZCZERBICE
    :
    LKS RUCH STANOWICE
  • 27-04-2019 16:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    KS 25 KOKOSZYCE
  • Kolejka: 19
  • 01-05-2019 17:00
    LKS START MSZANA
    :
    LKS RUCH STANOWICE
  • 01-05-2019 17:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    :
    LKS OLZA GODÓW
  • 01-05-2019 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 01-05-2019 17:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 01-05-2019 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    KS SZCZERBICE
  • 01-05-2019 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 01-05-2019 17:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • Kolejka: 20
  • 04-05-2019 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 04-05-2019 17:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 04-05-2019 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 04-05-2019 17:00
    KS SZCZERBICE
    :
    LKS START MSZANA
  • 04-05-2019 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 04-05-2019 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 04-05-2019 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • Kolejka: 21
  • 11-05-2019 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 11-05-2019 17:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    :
    LKS RUCH STANOWICE
  • 11-05-2019 17:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    LKS OLZA GODÓW
  • 11-05-2019 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 11-05-2019 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    LKS START MSZANA
  • 11-05-2019 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    :
    KS SZCZERBICE
  • 11-05-2019 17:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 22
  • 18-05-2019 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 18-05-2019 17:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 18-05-2019 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    :
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 18-05-2019 17:00
    KS SZCZERBICE
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 18-05-2019 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 18-05-2019 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 18-05-2019 17:00
    LKS START MSZANA
    :
    KS 25 KOKOSZYCE
  • Kolejka: 23
  • 25-05-2019 17:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    LKS RUCH STANOWICE
  • 25-05-2019 17:00
    KS 25 KOKOSZYCE
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 25-05-2019 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    LKS OLZA GODÓW
  • 25-05-2019 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    :
    KS SZCZERBICE
  • 25-05-2019 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 25-05-2019 17:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    LKS START MSZANA
  • 25-05-2019 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 24
  • 01-06-2019 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 01-06-2019 17:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    LKS START MSZANA
  • 01-06-2019 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 01-06-2019 17:00
    KS SZCZERBICE
    :
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 01-06-2019 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    :
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 01-06-2019 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 01-06-2019 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • Kolejka: 25
  • 08-06-2019 17:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 08-06-2019 17:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 08-06-2019 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    LKS RUCH STANOWICE
  • 08-06-2019 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
    :
    LKS OLZA GODÓW
  • 08-06-2019 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    KS SZCZERBICE
  • 08-06-2019 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 08-06-2019 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    LKS START MSZANA
  • Kolejka: 26
  • 15-06-2019 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 15-06-2019 17:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 15-06-2019 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 15-06-2019 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
  • 15-06-2019 17:00
    LKS START MSZANA
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 15-06-2019 17:00
    KS SZCZERBICE
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 15-06-2019 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26