Rybnik: Klasa C "FOOTBALL CENTER"

DRUŻYNA PUNKTY
KS KLESZCZÓW 24
KS RYMER RYBNIK II 24
LKS SKRBEŃSKO 22
LKS RÓJ 19
MKS POLARIS ŻORY 18
MKS CZERWIONKA II 16
LKS ZWONOWICE 13
LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 13
MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II 7
KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 3
KS INTER KROSTOSZOWICE II 3
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 25-08-2018 17:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    :
    LKS ZWONOWICE
  • 25-08-2018 17:00
    LKS RÓJ
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 25-08-2018 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    :
    LKS SKRBEŃSKO
  • 25-08-2018 17:00
    KS KLESZCZÓW
    4
    :
    2
    MKS CZERWIONKA II
  • 25-08-2018 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    0
    :
    2
    LKS SKRBEŃSKO
  • 25-08-2018 17:00
    KS RYMER RYBNIK II
    4
    :
    1
    LKS RÓJ
  • 25-08-2018 17:00
    KS RYMER RYBNIK II
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • 25-08-2018 17:00
    KS KLESZCZÓW
    :
    MKS CZERWIONKA II
  • 26-08-2018 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    3
    :
    8
    LKS ZWONOWICE
  • 26-08-2018 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
    0
    :
    4
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    :
  • Kolejka: 2
  • 01-09-2018 16:00
    KS KLESZCZÓW
    :
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 01-09-2018 16:00
    LKS ZWONOWICE
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • 01-09-2018 16:00
    LKS SKRBEŃSKO
    :
    LKS RÓJ
  • 01-09-2018 16:00
    KS KLESZCZÓW
    6
    :
    1
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • 01-09-2018 16:00
    LKS SKRBEŃSKO
    5
    :
    1
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 02-09-2018 16:00
    LKS ZWONOWICE
    3
    :
    5
    MKS POLARIS ŻORY
  • 02-09-2018 16:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    KS RYMER RYBNIK II
  • 02-09-2018 16:00
    MKS CZERWIONKA II
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • 02-09-2018 16:00
    MKS CZERWIONKA II
    4
    :
    1
    LKS RÓJ
  • 02-09-2018 16:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    1
    KS RYMER RYBNIK II
  • MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
    :
  • Kolejka: 3
  • 08-09-2018 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 08-09-2018 16:00
    MKS POLARIS ŻORY
    :
    KS KLESZCZÓW
  • 08-09-2018 16:00
    LKS RÓJ
    :
    LKS ZWONOWICE
  • 08-09-2018 16:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
    1
    :
    4
    LKS SKRBEŃSKO
  • 08-09-2018 16:00
    MKS POLARIS ŻORY
    4
    :
    1
    KS KLESZCZÓW
  • 08-09-2018 16:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    :
    MKS CZERWIONKA II
  • 08-09-2018 16:00
    KS RYMER RYBNIK II
    :
    LKS SKRBEŃSKO
  • 08-09-2018 16:00
    LKS RÓJ
    4
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 09-09-2018 16:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    0
    :
    8
    LKS ZWONOWICE
  • 09-09-2018 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    0
    :
    6
    MKS CZERWIONKA II
  • KS RYMER RYBNIK II
    :
  • Kolejka: 4
  • 15-09-2018 16:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • 15-09-2018 16:00
    LKS SKRBEŃSKO
    1
    :
    2
    KS RYMER RYBNIK II
  • 15-09-2018 16:00
    KS KLESZCZÓW
    5
    :
    1
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 15-09-2018 16:00
    LKS ZWONOWICE
    :
    KS RYMER RYBNIK II
  • 15-09-2018 16:00
    LKS SKRBEŃSKO
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • 15-09-2018 16:00
    KS KLESZCZÓW
    :
    LKS RÓJ
  • 16-09-2018 16:00
    LKS ZWONOWICE
    1
    :
    1
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
  • 16-09-2018 16:00
    MKS CZERWIONKA II
    2
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 16-09-2018 16:00
    MKS CZERWIONKA II
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 16-09-2018 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    4
    :
    3
    MKS POLARIS ŻORY
  • LKS RÓJ
    :
  • Kolejka: 5
  • 22-09-2018 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    :
    LKS ZWONOWICE
  • 22-09-2018 16:00
    KS RYMER RYBNIK II
    :
    KS KLESZCZÓW
  • 22-09-2018 16:00
    LKS RÓJ
    :
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 22-09-2018 16:00
    MKS POLARIS ŻORY
    :
    MKS CZERWIONKA II
  • 22-09-2018 16:00
    MKS POLARIS ŻORY
    5
    :
    0
    MKS CZERWIONKA II
  • 22-09-2018 16:00
    LKS RÓJ
    3
    :
    3
    LKS SKRBEŃSKO
  • 23-09-2018 16:00
    KS RYMER RYBNIK II
    5
    :
    4
    LKS ZWONOWICE
  • 23-09-2018 16:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    6
    :
    4
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • 23-09-2018 16:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
    0
    :
    3
    KS KLESZCZÓW
  • 23-09-2018 16:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS SKRBEŃSKO
  • LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
  • Kolejka: 6
  • 29-09-2018 16:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    :
    KS RYMER RYBNIK II
  • 29-09-2018 16:00
    MKS POLARIS ŻORY
    :
    LKS RÓJ
  • 29-09-2018 16:00
    KS KLESZCZÓW
    8
    :
    1
    KS RYMER RYBNIK II
  • 29-09-2018 16:00
    KS KLESZCZÓW
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • 29-09-2018 16:00
    MKS POLARIS ŻORY
    5
    :
    0
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 29-09-2018 16:00
    LKS ZWONOWICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 30-09-2018 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    1
    :
    2
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
  • 30-09-2018 16:00
    MKS CZERWIONKA II
    :
    LKS SKRBEŃSKO
  • 30-09-2018 16:00
    LKS ZWONOWICE
    7
    :
    4
    LKS RÓJ
  • 30-09-2018 16:00
    LKS SKRBEŃSKO
    7
    :
    3
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • MKS CZERWIONKA II
    :
  • Kolejka: 7
  • 06-10-2018 15:00
    KS RYMER RYBNIK II
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • 06-10-2018 15:00
    LKS RÓJ
    :
    MKS CZERWIONKA II
  • 06-10-2018 15:00
    LKS RÓJ
    4
    :
    3
    KS KLESZCZÓW
  • 06-10-2018 15:00
    LKS SKRBEŃSKO
    :
    LKS ZWONOWICE
  • 06-10-2018 15:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
    3
    :
    7
    MKS POLARIS ŻORY
  • 06-10-2018 15:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    :
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 07-10-2018 15:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    0
    :
    7
    MKS CZERWIONKA II
  • 07-10-2018 15:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    2
    LKS ZWONOWICE
  • 07-10-2018 15:00
    KS RYMER RYBNIK II
    13
    :
    0
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • 07-10-2018 15:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    KS KLESZCZÓW
  • LKS SKRBEŃSKO
    :
  • Kolejka: 8
  • 13-10-2018 15:00
    KS KLESZCZÓW
    2
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 13-10-2018 15:00
    MKS POLARIS ŻORY
    2
    :
    5
    KS RYMER RYBNIK II
  • 13-10-2018 15:00
    LKS RÓJ
    :
    KS RYMER RYBNIK II
  • 13-10-2018 15:00
    KS KLESZCZÓW
    :
    LKS SKRBEŃSKO
  • 13-10-2018 15:00
    MKS POLARIS ŻORY
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • 13-10-2018 15:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 14-10-2018 15:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    2
    :
    4
    LKS RÓJ
  • 14-10-2018 15:00
    MKS CZERWIONKA II
    1
    :
    2
    LKS SKRBEŃSKO
  • 14-10-2018 15:00
    MKS CZERWIONKA II
    :
    LKS ZWONOWICE
  • 14-10-2018 15:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    1
    :
    6
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
  • LKS ZWONOWICE
    :
  • Kolejka: 9
  • 20-10-2018 15:00
    LKS SKRBEŃSKO
    1
    :
    0
    LKS ZWONOWICE
  • 20-10-2018 15:00
    LKS SKRBEŃSKO
    :
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 20-10-2018 15:00
    LKS ZWONOWICE
    :
    KS KLESZCZÓW
  • 20-10-2018 15:00
    KS RYMER RYBNIK II
    :
    MKS CZERWIONKA II
  • 20-10-2018 15:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    :
    LKS RÓJ
  • 20-10-2018 15:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
    0
    :
    3
    MKS CZERWIONKA II
  • 20-10-2018 15:00
    LKS RÓJ
    6
    :
    3
    MKS POLARIS ŻORY
  • 21-10-2018 15:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    6
    :
    3
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • 21-10-2018 15:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • 21-10-2018 15:00
    KS RYMER RYBNIK II
    8
    :
    0
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • KS KLESZCZÓW
    :
  • Kolejka: 10
  • 27-10-2018 14:00
    MKS POLARIS ŻORY
    7
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 28-10-2018 11:00
    KS KLESZCZÓW
    3
    :
    2
    LKS SKRBEŃSKO
  • 28-10-2018 14:00
    MKS CZERWIONKA II
    5
    :
    0
    LKS ZWONOWICE
  • 28-10-2018 14:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    1
    :
    7
    LKS RÓJ
  • 11-11-2018 13:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
    0
    :
    3
    KS RYMER RYBNIK II
  • KS INTER KROSTOSZOWICE II
    :
  • Kolejka: 11
  • 03-11-2018 13:00
    LKS SKRBEŃSKO
    7
    :
    1
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • 03-11-2018 13:00
    LKS RÓJ
    4
    :
    2
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
  • 03-11-2018 13:00
    KS RYMER RYBNIK II
    3
    :
    2
    MKS CZERWIONKA II
  • 04-11-2018 13:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    4
    :
    2
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 04-11-2018 13:00
    LKS ZWONOWICE
    1
    :
    6
    KS KLESZCZÓW
  • MKS POLARIS ŻORY
    :
  • Kolejka: 12
  • 30-03-2019 16:00
    MKS CZERWIONKA II
    :
    KS KLESZCZÓW
  • 30-03-2019 16:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
  • 30-03-2019 16:00
    LKS SKRBEŃSKO
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • 30-03-2019 16:00
    LKS RÓJ
    :
    KS RYMER RYBNIK II
  • 30-03-2019 16:00
    LKS ZWONOWICE
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    :
  • Kolejka: 13
  • 06-04-2019 16:00
    MKS POLARIS ŻORY
    :
    LKS ZWONOWICE
  • 06-04-2019 16:00
    LKS RÓJ
    :
    MKS CZERWIONKA II
  • 06-04-2019 16:00
    KS RYMER RYBNIK II
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 06-04-2019 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    :
    KS KLESZCZÓW
  • 06-04-2019 16:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    :
    LKS SKRBEŃSKO
  • MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
    :
  • Kolejka: 14
  • 13-04-2019 16:30
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS RÓJ
  • 13-04-2019 16:30
    LKS SKRBEŃSKO
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
  • 13-04-2019 16:30
    LKS ZWONOWICE
    :
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 13-04-2019 16:30
    KS KLESZCZÓW
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • 13-04-2019 16:30
    MKS CZERWIONKA II
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • KS RYMER RYBNIK II
    :
  • Kolejka: 15
  • 27-04-2019 16:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
    :
    LKS ZWONOWICE
  • 27-04-2019 16:30
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    :
    KS KLESZCZÓW
  • 27-04-2019 16:30
    KS RYMER RYBNIK II
    :
    LKS SKRBEŃSKO
  • 27-04-2019 16:30
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    MKS CZERWIONKA II
  • 27-04-2019 16:30
    MKS POLARIS ŻORY
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • LKS RÓJ
    :
  • Kolejka: 16
  • 04-05-2019 17:00
    KS KLESZCZÓW
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
  • 04-05-2019 17:00
    MKS CZERWIONKA II
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • 04-05-2019 17:00
    LKS ZWONOWICE
    :
    KS RYMER RYBNIK II
  • 04-05-2019 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    :
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 04-05-2019 17:00
    LKS SKRBEŃSKO
    :
    LKS RÓJ
  • LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
  • Kolejka: 17
  • 11-05-2019 17:00
    KS RYMER RYBNIK II
    :
    KS KLESZCZÓW
  • 11-05-2019 17:00
    LKS RÓJ
    :
    LKS ZWONOWICE
  • 11-05-2019 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS SKRBEŃSKO
  • 11-05-2019 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • 11-05-2019 17:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • MKS CZERWIONKA II
    :
  • Kolejka: 18
  • 18-05-2019 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    :
    KS RYMER RYBNIK II
  • 18-05-2019 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
  • 18-05-2019 17:00
    MKS CZERWIONKA II
    :
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 18-05-2019 17:00
    LKS ZWONOWICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 18-05-2019 17:00
    KS KLESZCZÓW
    :
    LKS RÓJ
  • LKS SKRBEŃSKO
    :
  • Kolejka: 19
  • 25-05-2019 17:00
    KS RYMER RYBNIK II
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • 25-05-2019 17:00
    LKS RÓJ
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
  • 25-05-2019 17:00
    LKS SKRBEŃSKO
    :
    MKS CZERWIONKA II
  • 25-05-2019 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    KS KLESZCZÓW
  • 25-05-2019 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
    :
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • LKS ZWONOWICE
    :
  • Kolejka: 20
  • 01-06-2019 17:00
    MKS CZERWIONKA II
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
  • 01-06-2019 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    :
    LKS RÓJ
  • 01-06-2019 17:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    :
    KS RYMER RYBNIK II
  • 01-06-2019 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 01-06-2019 17:00
    LKS ZWONOWICE
    :
    LKS SKRBEŃSKO
  • KS KLESZCZÓW
    :
  • Kolejka: 21
  • 08-06-2019 17:00
    LKS SKRBEŃSKO
    :
    KS KLESZCZÓW
  • 08-06-2019 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • 08-06-2019 17:00
    LKS ZWONOWICE
    :
    MKS CZERWIONKA II
  • 08-06-2019 17:00
    LKS RÓJ
    :
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
  • 08-06-2019 17:00
    KS RYMER RYBNIK II
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
  • KS INTER KROSTOSZOWICE II
    :
  • Kolejka: 22
  • 15-06-2019 17:00
    MKS CZERWIONKA II
    :
    KS RYMER RYBNIK II
  • 15-06-2019 17:00
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II
    :
    LKS RÓJ
  • 15-06-2019 17:00
    KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 15-06-2019 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE II
    :
    LKS SKRBEŃSKO
  • 15-06-2019 17:00
    KS KLESZCZÓW
    :
    LKS ZWONOWICE
  • MKS POLARIS ŻORY
    :
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22