Rybnik: A1 Junior "PLJS r.2000 Rybnik"

DRUŻYNA PUNKTY
SKF ROWIEŃ 0
LKS FORTECA ŚWIERKLANY 25
LKS GRANICA RUPTAWA 24
GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 22
LKS ORZEŁ JANKOWICE 13
KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 13
KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 12
LKS DĄB DĘBIEŃSKO 9
KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 0
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 8
LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 6
LKS BARANOWICE 0
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 26-08-2018 10:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 26-08-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 26-08-2018 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 26-08-2018 10:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 26-08-2018 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 01-09-2018 11:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    0
    :
    0
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 02-09-2018 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    5
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 02-09-2018 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    4
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 02-09-2018 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    3
    :
    1
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 02-09-2018 10:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    4
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Przerwa: LKS GRANICA RUPTAWA
  • Kolejka: 2
  • 02-09-2018 10:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 02-09-2018 10:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 02-09-2018 10:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 02-09-2018 10:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 02-09-2018 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 09-09-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    13
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 09-09-2018 09:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    7
    :
    0
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 09-09-2018 12:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    13
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 09-09-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    9
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 09-09-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    6
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Przerwa: LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 3
  • 09-09-2018 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 09-09-2018 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 09-09-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 09-09-2018 10:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 09-09-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 15-09-2018 10:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    2
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 16-09-2018 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    1
    :
    3
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 16-09-2018 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    4
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 16-09-2018 10:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    2
    :
    1
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 16-09-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    11
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • Przerwa: KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Kolejka: 4
  • 16-09-2018 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 16-09-2018 10:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 16-09-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 16-09-2018 10:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 16-09-2018 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 23-09-2018 14:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    5
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 23-09-2018 10:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    3
    :
    0
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 23-09-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    13
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 23-09-2018 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    7
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 23-09-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    1
    :
    1
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Przerwa: KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 5
  • 23-09-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 23-09-2018 10:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 23-09-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 23-09-2018 10:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 23-09-2018 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 30-09-2018 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    0
    :
    9
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 30-09-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    3
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 30-09-2018 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    3
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 30-09-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    5
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 30-09-2018 09:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    4
    :
    3
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Przerwa: LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • Kolejka: 6
  • 30-09-2018 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 30-09-2018 10:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 30-09-2018 10:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 30-09-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 30-09-2018 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 07-10-2018 12:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    6
    :
    2
    LKS BARANOWICE
  • 07-10-2018 10:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    2
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 07-10-2018 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    7
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 07-10-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    2
    :
    1
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 07-10-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    10
    :
    0
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • Przerwa: LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • Kolejka: 7
  • 07-10-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 07-10-2018 10:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 07-10-2018 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 07-10-2018 10:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 07-10-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 14-10-2018 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 14-10-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    7
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 14-10-2018 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    0
    :
    8
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 14-10-2018 09:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    1
    :
    4
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 14-10-2018 10:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    2
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Przerwa: KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • Kolejka: 8
  • 14-10-2018 10:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 14-10-2018 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 14-10-2018 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 14-10-2018 10:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 14-10-2018 10:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 20-10-2018 12:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    6
    :
    0
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 21-10-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    5
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 21-10-2018 13:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    7
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 21-10-2018 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    2
    :
    4
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 21-10-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Przerwa: GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 9
  • 21-10-2018 10:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 21-10-2018 10:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 21-10-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 21-10-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 21-10-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 28-10-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    4
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 28-10-2018 09:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    7
    :
    0
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 28-10-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    0
    :
    5
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 28-10-2018 10:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    2
    :
    3
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 04-11-2018 14:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    0
    :
    4
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Przerwa: LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 10
  • 28-10-2018 10:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 28-10-2018 10:00
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 28-10-2018 10:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 28-10-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 28-10-2018 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 07-04-2019 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 07-04-2019 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 07-04-2019 10:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 07-04-2019 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 07-04-2019 10:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Przerwa: MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Kolejka: 11
  • 04-11-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 04-11-2018 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 04-11-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 04-11-2018 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
  • 04-11-2018 10:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 14-04-2019 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 14-04-2019 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 14-04-2019 10:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 14-04-2019 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 14-04-2019 10:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Przerwa: SKF ROWIEŃ
  • Kolejka: 12
  • 28-04-2019 10:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 28-04-2019 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 28-04-2019 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 28-04-2019 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 28-04-2019 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • Kolejka: 13
  • 05-05-2019 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 05-05-2019 10:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 05-05-2019 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 05-05-2019 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 05-05-2019 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 14
  • 12-05-2019 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 12-05-2019 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 12-05-2019 10:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 12-05-2019 10:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 12-05-2019 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 15
  • 19-05-2019 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 19-05-2019 10:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 19-05-2019 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 19-05-2019 10:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 19-05-2019 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 16
  • 26-05-2019 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 26-05-2019 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 26-05-2019 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    LKS BARANOWICE
  • 26-05-2019 10:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 26-05-2019 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • Kolejka: 17
  • 02-06-2019 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    :
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
  • 02-06-2019 10:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 02-06-2019 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS GRANICA RUPTAWA
  • 02-06-2019 10:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 02-06-2019 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 18
  • 09-06-2019 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 09-06-2019 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    LKS BARANOWICE
  • 09-06-2019 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 09-06-2019 10:00
    LKS GRANICA RUPTAWA
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 09-06-2019 10:00
    LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18