Rybnik: B2 Junior Młodszy "PLJM r.2003 Rybnik"

DRUŻYNA PUNKTY
KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 31
KS DECOR BEŁK 28
KS WICHER WILCHWY 24
LKS FORTECA ŚWIERKLANY 22
KS ŚWIERKLANY 22
KS 27 GOŁKOWICE 14
KS RYMER RYBNIK 13
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 12
TKKF ZUCH ORZEPOWICE 11
LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 7
GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 5
MKS CZERWIONKA 2
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 25-08-2018 10:00
    KS DECOR BEŁK
    1
    :
    1
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 25-08-2018 12:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    0
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 26-08-2018 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    4
    :
    2
    KS WICHER WILCHWY
  • 26-08-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    2
    :
    3
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 26-08-2018 10:00
    MKS CZERWIONKA
    0
    :
    3
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 29-08-2018 18:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    5
    KS ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 2
  • 01-09-2018 09:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    7
    :
    0
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 01-09-2018 09:00
    KS WICHER WILCHWY
    7
    :
    1
    MKS CZERWIONKA
  • 02-09-2018 10:00
    KS DECOR BEŁK
    6
    :
    0
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 02-09-2018 09:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    8
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 02-09-2018 09:00
    KS RYMER RYBNIK
    3
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 02-09-2018 11:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    5
    :
    0
    KS ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 3
  • 08-09-2018 12:30
    KS ŚWIERKLANY
    1
    :
    1
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 08-09-2018 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    4
    KS WICHER WILCHWY
  • 09-09-2018 10:00
    KS DECOR BEŁK
    3
    :
    0
    KS RYMER RYBNIK
  • 09-09-2018 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    3
    :
    2
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 09-09-2018 10:00
    MKS CZERWIONKA
    1
    :
    9
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 10-09-2018 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    5
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 4
  • 15-09-2018 09:00
    KS WICHER WILCHWY
    6
    :
    4
    KS ŚWIERKLANY
  • 16-09-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    2
    :
    0
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 16-09-2018 09:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    6
    :
    3
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 16-09-2018 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    12
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 16-09-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    2
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • 19-09-2018 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    4
    KS DECOR BEŁK
  • Kolejka: 5
  • 22-09-2018 10:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    4
    :
    7
    KS WICHER WILCHWY
  • 22-09-2018 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    1
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 23-09-2018 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    6
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 23-09-2018 10:00
    MKS CZERWIONKA
    1
    :
    5
    KS RYMER RYBNIK
  • 23-09-2018 13:00
    KS ŚWIERKLANY
    0
    :
    6
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 24-09-2018 17:30
    KS DECOR BEŁK
    6
    :
    1
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 6
  • 29-09-2018 10:00
    KS DECOR BEŁK
    6
    :
    0
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 29-09-2018 11:30
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    9
    :
    2
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 29-09-2018 12:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    3
    :
    3
    MKS CZERWIONKA
  • 29-09-2018 11:00
    KS RYMER RYBNIK
    2
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 30-09-2018 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    4
    :
    5
    KS WICHER WILCHWY
  • 30-09-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    0
    :
    3
    KS ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 7
  • 06-10-2018 12:00
    MKS CZERWIONKA
    0
    :
    6
    KS DECOR BEŁK
  • 06-10-2018 09:00
    KS WICHER WILCHWY
    0
    :
    10
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 06-10-2018 10:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    4
    :
    4
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 06-10-2018 11:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    2
    :
    5
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 06-10-2018 16:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    1
    :
    3
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 07-10-2018 14:15
    KS ŚWIERKLANY
    3
    :
    1
    KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 8
  • 13-10-2018 13:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    4
    KS ŚWIERKLANY
  • 14-10-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    1
    :
    2
    KS WICHER WILCHWY
  • 14-10-2018 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    4
    :
    2
    MKS CZERWIONKA
  • 14-10-2018 09:00
    KS DECOR BEŁK
    5
    :
    0
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 14-10-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    4
    :
    1
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 14-10-2018 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    1
    :
    5
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • Kolejka: 9
  • 20-10-2018 12:00
    MKS CZERWIONKA
    1
    :
    5
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 20-10-2018 12:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    7
    :
    1
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 20-10-2018 10:00
    KS WICHER WILCHWY
    3
    :
    2
    KS RYMER RYBNIK
  • 21-10-2018 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    14
    :
    0
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 21-10-2018 12:30
    KS ŚWIERKLANY
    1
    :
    0
    KS DECOR BEŁK
  • 10-11-2018 12:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    4
    :
    3
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 10
  • 28-10-2018 14:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    10
    KS WICHER WILCHWY
  • 28-10-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    1
    :
    2
    KS ŚWIERKLANY
  • 28-10-2018 10:00
    MKS CZERWIONKA
    3
    :
    4
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 28-10-2018 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    1
    :
    0
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 28-10-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    0
    :
    13
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 28-10-2018 09:00
    KS DECOR BEŁK
    7
    :
    2
    KS 27 GOŁKOWICE
  • Kolejka: 11
  • 03-11-2018 09:00
    KS WICHER WILCHWY
    2
    :
    4
    KS DECOR BEŁK
  • 03-11-2018 11:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    4
    :
    4
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 03-11-2018 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    14
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 03-11-2018 10:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    6
    :
    3
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 04-11-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    3
    :
    0
    KS RYMER RYBNIK
  • 04-11-2018 13:30
    KS ŚWIERKLANY
    5
    :
    1
    MKS CZERWIONKA
  • Kolejka: 12
  • 31-03-2019 10:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 31-03-2019 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 31-03-2019 10:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 31-03-2019 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    :
    KS DECOR BEŁK
  • 31-03-2019 10:00
    KS ŚWIERKLANY
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 31-03-2019 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 13
  • 07-04-2019 10:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 07-04-2019 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS DECOR BEŁK
  • 07-04-2019 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    :
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 07-04-2019 10:00
    KS ŚWIERKLANY
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 07-04-2019 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 07-04-2019 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • Kolejka: 14
  • 14-04-2019 10:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 14-04-2019 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 14-04-2019 10:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • 14-04-2019 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 14-04-2019 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    KS DECOR BEŁK
  • 14-04-2019 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 15
  • 28-04-2019 10:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 28-04-2019 10:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 28-04-2019 10:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 28-04-2019 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 28-04-2019 10:00
    KS ŚWIERKLANY
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 28-04-2019 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • Kolejka: 16
  • 02-05-2019 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • 02-05-2019 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 02-05-2019 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 02-05-2019 10:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 02-05-2019 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    KS DECOR BEŁK
  • 02-05-2019 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • Kolejka: 17
  • 05-05-2019 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 05-05-2019 10:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 05-05-2019 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    :
    KS DECOR BEŁK
  • 05-05-2019 10:00
    KS ŚWIERKLANY
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 05-05-2019 10:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 05-05-2019 10:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 18
  • 12-05-2019 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 12-05-2019 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 12-05-2019 10:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 12-05-2019 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 12-05-2019 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • 12-05-2019 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • Kolejka: 19
  • 19-05-2019 10:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 19-05-2019 10:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 19-05-2019 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 19-05-2019 10:00
    KS ŚWIERKLANY
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 19-05-2019 10:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 19-05-2019 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS DECOR BEŁK
  • Kolejka: 20
  • 26-05-2019 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 26-05-2019 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 26-05-2019 10:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • 26-05-2019 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 26-05-2019 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 26-05-2019 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    MKS CZERWIONKA
  • Kolejka: 21
  • 02-06-2019 10:00
    KS ŚWIERKLANY
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 02-06-2019 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 02-06-2019 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 02-06-2019 10:00
    KS 27 GOŁKOWICE
    :
    KS DECOR BEŁK
  • 02-06-2019 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 02-06-2019 10:00
    KS WICHER WILCHWY
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 22
  • 09-06-2019 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 09-06-2019 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 09-06-2019 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    :
    KS 27 GOŁKOWICE
  • 09-06-2019 10:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 09-06-2019 10:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • 09-06-2019 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22