Rybnik: C2 Trampkarz "PLTM 2005 A Rybnik" Grupa 1

DRUŻYNA PUNKTY
FUNDACJA WSP WODZISŁAW 27
UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 21
KS RYMER RYBNIK 21
KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 15
KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 6
LKS DĄB DĘBIEŃSKO 0
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 01-09-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    24
    :
    0
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 05-09-2018 17:30
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    1
    :
    9
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • 19-09-2018 17:00
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    5
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • Kolejka: 2
  • 08-09-2018 10:00
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    6
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 08-09-2018 10:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    9
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 08-09-2018 10:00
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    6
    :
    3
    KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 3
  • 15-09-2018 09:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    2
    :
    6
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 15-09-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    4
    :
    2
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 15-09-2018 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    27
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • Kolejka: 4
  • 22-09-2018 10:00
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    3
    :
    0
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 22-09-2018 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    3
    :
    7
    KS RYMER RYBNIK
  • 22-09-2018 10:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    0
    :
    14
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • Kolejka: 5
  • 25-09-2018 18:00
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    9
    :
    1
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 29-09-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    5
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 29-09-2018 09:00
    KS RYMER RYBNIK
    11
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • Kolejka: 6
  • 06-10-2018 10:00
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    28
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 06-10-2018 10:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    6
    :
    2
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 06-10-2018 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    14
    KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 7
  • 13-10-2018 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    13
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 13-10-2018 09:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    3
    :
    9
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 13-10-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    2
    :
    9
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • Kolejka: 8
  • 20-10-2018 10:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    22
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • 20-10-2018 10:00
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    5
    :
    1
    KS RYMER RYBNIK
  • 20-10-2018 10:00
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    3
    :
    0
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 9
  • 27-10-2018 10:00
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
    10
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 27-10-2018 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    16
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
  • 27-10-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    17
    :
    0
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
  • Kolejka: 10
  • 03-11-2018 10:00
    KS GÓRNIK BOGUSZOWICE
    3
    :
    0
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 03-11-2018 10:00
    UKS SP WINNERS GOŁKOWICE
    3
    :
    0
    FUNDACJA WSP WODZISŁAW
  • 03-11-2018 10:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    2
    :
    10
    KS RYMER RYBNIK
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10