Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2007 D1 Rybnik" Grupa 4

DRUŻYNA PUNKTY
KS 25 KOKOSZYCE 23
TKKF ZUCH ORZEPOWICE 20
LKS BARANOWICE 17
KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 16
RKP SP ROW w RYBNIKU III 10
LKS ORZEŁ JANKOWICE 0
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 02-09-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 02-09-2018 11:30
    KS 25 KOKOSZYCE
    3
    :
    1
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 02-09-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    3
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 02-09-2018 11:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    1
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 02-09-2018 11:30
    KS 25 KOKOSZYCE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
  • Kolejka: 2
  • 09-09-2018 11:30
    KS 25 KOKOSZYCE
    5
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 09-09-2018 11:30
    KS 25 KOKOSZYCE
    :
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 09-09-2018 11:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 09-09-2018 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    2
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 09-09-2018 09:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    5
    :
    1
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
  • Kolejka: 3
  • 13-09-2018 17:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    3
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 16-09-2018 11:30
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 16-09-2018 13:30
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    2
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 16-09-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    1
    :
    4
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 16-09-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • KS 25 KOKOSZYCE
    :
  • Kolejka: 4
  • 23-09-2018 09:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    3
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 23-09-2018 11:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 23-09-2018 11:30
    KS 25 KOKOSZYCE
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 23-09-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    4
    :
    2
    LKS BARANOWICE
  • 23-09-2018 11:30
    KS 25 KOKOSZYCE
    3
    :
    2
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    :
  • Kolejka: 5
  • 09-08-2018 11:30
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 09-08-2018 11:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 29-09-2018 16:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    2
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 29-09-2018 14:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    0
    :
    6
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 30-09-2018 13:30
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    3
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
  • Kolejka: 6
  • 06-10-2018 12:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 07-10-2018 09:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    2
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 07-10-2018 10:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    2
    :
    1
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 07-10-2018 13:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    0
    :
    2
    LKS BARANOWICE
  • 07-10-2018 11:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS 25 KOKOSZYCE
  • LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
  • Kolejka: 7
  • 13-10-2018 11:30
    LKS BARANOWICE
    2
    :
    0
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 14-10-2018 11:30
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 14-10-2018 13:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    2
    :
    3
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 14-10-2018 09:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    2
    :
    3
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 14-10-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    :
    KS 25 KOKOSZYCE
  • RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
  • Kolejka: 8
  • 20-10-2018 11:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    2
    :
    1
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 21-10-2018 11:30
    KS 25 KOKOSZYCE
    1
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 21-10-2018 13:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 21-10-2018 11:30
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 21-10-2018 09:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    1
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • KS 25 KOKOSZYCE
    :
  • Kolejka: 9
  • 27-10-2018 15:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    0
    :
    4
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 27-10-2018 15:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
  • 28-10-2018 11:30
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    KS 25 KOKOSZYCE
  • 28-10-2018 13:00
    LKS BARANOWICE
    6
    :
    0
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 28-10-2018 13:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    1
    :
    2
    KS 25 KOKOSZYCE
  • KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    :
  • Kolejka: 10
  • 04-11-2018 11:30
    KS 25 KOKOSZYCE
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 04-11-2018 09:00
    TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    1
    :
    2
    LKS BARANOWICE
  • 04-11-2018 11:30
    KS 25 KOKOSZYCE
    4
    :
    2
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 04-11-2018 12:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    7
    :
    3
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 04-11-2018 11:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • TKKF ZUCH ORZEPOWICE
    :
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10