Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008 D Rybnik" Grupa 4

DRUŻYNA PUNKTY
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 26
UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 25
UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 15
KS DECOR BEŁK 9
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 7
LKS ŻAR SZEROKA 4
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 01-09-2018 11:30
    KS DECOR BEŁK
    5
    :
    10
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II
  • 01-09-2018 12:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    7
    :
    0
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • 01-09-2018 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    12
    :
    5
    LKS ŻAR SZEROKA
  • Kolejka: 2
  • 07-09-2018 18:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II
    5
    :
    4
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 08-09-2018 11:30
    KS DECOR BEŁK
    4
    :
    4
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 08-09-2018 11:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    6
    :
    8
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • Kolejka: 3
  • 15-09-2018 11:30
    LKS ŻAR SZEROKA
    5
    :
    8
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • 15-09-2018 09:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    7
    :
    7
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II
  • 15-09-2018 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    0
    :
    3
    KS DECOR BEŁK
  • Kolejka: 4
  • 21-09-2018 18:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II
    5
    :
    2
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • 21-09-2018 17:00
    KS DECOR BEŁK
    9
    :
    9
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 22-09-2018 12:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    7
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • Kolejka: 5
  • 28-09-2018 18:00
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    8
    :
    0
    KS DECOR BEŁK
  • 29-09-2018 11:30
    LKS ŻAR SZEROKA
    1
    :
    16
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 30-09-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    3
    :
    18
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II
  • Kolejka: 6
  • 05-10-2018 18:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II
    6
    :
    1
    KS DECOR BEŁK
  • 06-10-2018 11:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    1
    :
    14
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 06-10-2018 11:30
    LKS ŻAR SZEROKA
    14
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • Kolejka: 7
  • 11-10-2018 18:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    18
    :
    1
    KS DECOR BEŁK
  • 13-10-2018 11:30
    LKS ŻAR SZEROKA
    2
    :
    10
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II
  • 13-10-2018 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    0
    :
    19
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • Kolejka: 8
  • 19-10-2018 18:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II
    1
    :
    15
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 20-10-2018 12:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    3
    :
    0
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 20-10-2018 11:30
    KS DECOR BEŁK
    3
    :
    3
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • Kolejka: 9
  • 27-10-2018 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    0
    :
    11
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 27-10-2018 11:30
    LKS ŻAR SZEROKA
    1
    :
    7
    KS DECOR BEŁK
  • 27-10-2018 12:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    7
    :
    8
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II
  • Kolejka: 10
  • 02-11-2018 18:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II
    9
    :
    3
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 03-11-2018 12:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    16
    :
    1
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 03-11-2018 11:30
    KS DECOR BEŁK
    0
    :
    3
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10