Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008 E2 Rybnik" Grupa 6

DRUŻYNA PUNKTY
KS ŚWIERKLANY 25
UKS AP CHAMPIONS RYBNIK II 0
UKS RUPTAWA 22
MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 13
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III 12
KS WICHER WILCHWY 9
LKS BARANOWICE 0
SKF ROWIEŃ 7
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 01-09-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • 01-09-2018 11:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    3
    :
    0
    KS WICHER WILCHWY
  • 01-09-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    9
    :
    3
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • Przerwa: SKF ROWIEŃ
  • 01-09-2018 11:30
    KS ŚWIERKLANY
    :
    LKS BARANOWICE
  • 01-09-2018 11:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 01-09-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • 01-09-2018 11:30
    KS ŚWIERKLANY
    :
    LKS BARANOWICE
  • 01-09-2018 11:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 11-09-2018 17:45
    KS ŚWIERKLANY
    9
    :
    3
    SKF ROWIEŃ
  • SKF ROWIEŃ
    :
  • Kolejka: 2
  • 08-09-2018 11:30
    LKS BARANOWICE
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 08-09-2018 11:30
    SKF ROWIEŃ
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • 08-09-2018 11:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    UKS RUPTAWA
  • 08-09-2018 11:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    UKS RUPTAWA
  • Przerwa: KS ŚWIERKLANY
  • 08-09-2018 11:30
    LKS BARANOWICE
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 08-09-2018 10:00
    SKF ROWIEŃ
    0
    :
    3
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • 08-09-2018 10:30
    KS WICHER WILCHWY
    2
    :
    15
    UKS RUPTAWA
  • 08-09-2018 11:30
    SKF ROWIEŃ
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • 18-09-2018 17:45
    KS ŚWIERKLANY
    10
    :
    3
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • KS ŚWIERKLANY
    :
  • Kolejka: 3
  • 19-08-2018 11:30
    KS ŚWIERKLANY
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 19-08-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    :
    LKS BARANOWICE
  • 19-08-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 14-09-2018 17:00
    UKS RUPTAWA
    9
    :
    9
    KS ŚWIERKLANY
  • 15-09-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 15-09-2018 11:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    6
    :
    6
    SKF ROWIEŃ
  • 15-09-2018 11:30
    KS ŚWIERKLANY
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 15-09-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    :
    LKS BARANOWICE
  • Przerwa: MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 18-09-2018 17:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    3
    :
    5
    KS WICHER WILCHWY
  • MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
  • Kolejka: 4
  • 22-09-2018 11:30
    LKS BARANOWICE
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • 22-09-2018 11:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    4
    :
    5
    UKS RUPTAWA
  • 22-09-2018 11:30
    SKF ROWIEŃ
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 22-09-2018 09:30
    SKF ROWIEŃ
    7
    :
    4
    KS WICHER WILCHWY
  • 22-09-2018 11:30
    LKS BARANOWICE
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • Przerwa: UKS RUPTAWA
  • 22-09-2018 11:30
    SKF ROWIEŃ
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 22-09-2018 11:30
    KS ŚWIERKLANY
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 22-09-2018 11:30
    KS ŚWIERKLANY
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 24-09-2018 18:00
    KS ŚWIERKLANY
    13
    :
    3
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • UKS RUPTAWA
    :
  • Kolejka: 5
  • 29-09-2018 11:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    LKS BARANOWICE
  • 29-09-2018 11:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 29-09-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    9
    :
    3
    SKF ROWIEŃ
  • 29-09-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    17
    :
    3
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • Przerwa: KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • 29-09-2018 11:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    LKS BARANOWICE
  • 29-09-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • 29-09-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • 29-09-2018 11:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 01-10-2018 16:30
    KS WICHER WILCHWY
    5
    :
    14
    KS ŚWIERKLANY
  • KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    :
  • Kolejka: 6
  • 19-08-2018 11:30
    SKF ROWIEŃ
    :
    LKS BARANOWICE
  • 19-08-2018 11:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    UKS RUPTAWA
  • 19-08-2018 11:30
    KS ŚWIERKLANY
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • 06-10-2018 11:30
    KS WICHER WILCHWY
    2
    :
    9
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 06-10-2018 09:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    5
    :
    3
    UKS RUPTAWA
  • Przerwa: KS WICHER WILCHWY
  • 06-10-2018 11:30
    SKF ROWIEŃ
    :
    LKS BARANOWICE
  • 06-10-2018 11:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    UKS RUPTAWA
  • 06-10-2018 11:30
    KS ŚWIERKLANY
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • 17-10-2018 16:00
    SKF ROWIEŃ
    3
    :
    7
    KS ŚWIERKLANY
  • KS WICHER WILCHWY
    :
  • Kolejka: 7
  • 13-10-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • Przerwa: LKS BARANOWICE
  • 13-10-2018 11:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • 13-10-2018 11:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    3
    :
    7
    KS ŚWIERKLANY
  • 13-10-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    11
    :
    6
    KS WICHER WILCHWY
  • 13-10-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 13-10-2018 11:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • 13-10-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 13-10-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 13-10-2018 09:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    5
    :
    7
    SKF ROWIEŃ
  • LKS BARANOWICE
    :
  • Kolejka: 8
  • 02-10-2018 17:15
    KS ŚWIERKLANY
    14
    :
    6
    UKS RUPTAWA
  • 20-10-2018 11:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 20-10-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    :
    UKS RUPTAWA
  • 20-10-2018 10:00
    SKF ROWIEŃ
    3
    :
    6
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • Przerwa: SKF ROWIEŃ
  • 20-10-2018 11:30
    KS WICHER WILCHWY
    6
    :
    3
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • 20-10-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    :
    UKS RUPTAWA
  • 20-10-2018 11:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 20-10-2018 11:30
    LKS BARANOWICE
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • 20-10-2018 11:30
    LKS BARANOWICE
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • SKF ROWIEŃ
    :
  • Kolejka: 9
  • 15-10-2018 15:45
    KS WICHER WILCHWY
    10
    :
    5
    SKF ROWIEŃ
  • 27-10-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 27-10-2018 11:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    LKS BARANOWICE
  • 27-10-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 27-10-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 27-10-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • 27-10-2018 11:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    LKS BARANOWICE
  • Przerwa: KS ŚWIERKLANY
  • 27-10-2018 11:30
    UKS RUPTAWA
    6
    :
    4
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 28-10-2018 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    3
    :
    0
    KS ŚWIERKLANY
  • KS ŚWIERKLANY
    :
  • Kolejka: 10
  • 09-10-2018 16:30
    KS ŚWIERKLANY
    16
    :
    4
    KS WICHER WILCHWY
  • 24-10-2018 15:30
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    9
    :
    2
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • Przerwa: MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 03-11-2018 11:30
    SKF ROWIEŃ
    0
    :
    14
    UKS RUPTAWA
  • 03-11-2018 11:30
    SKF ROWIEŃ
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • 03-11-2018 11:30
    LKS BARANOWICE
    :
    UKS RUPTAWA
  • 03-11-2018 11:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • 03-11-2018 11:30
    SKF ROWIEŃ
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • 03-11-2018 11:30
    LKS BARANOWICE
    :
    UKS RUPTAWA
  • 03-11-2018 11:30
    KS WICHER WILCHWY
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
  • Kolejka: 11
  • MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • KS WICHER WILCHWY
    :
    SKF ROWIEŃ
  • KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    :
    LKS BARANOWICE
  • KS WICHER WILCHWY
    :
    SKF ROWIEŃ
  • Przerwa: UKS RUPTAWA
  • MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • Przerwa: UKS RUPTAWA
  • KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    :
    LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 12
  • Przerwa: KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • Przerwa: KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • LKS BARANOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • SKF ROWIEŃ
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • KS ŚWIERKLANY
    :
    UKS RUPTAWA
  • LKS BARANOWICE
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • SKF ROWIEŃ
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • KS ŚWIERKLANY
    :
    UKS RUPTAWA
  • Kolejka: 13
  • LKS BARANOWICE
    :
    SKF ROWIEŃ
  • Przerwa: KS WICHER WILCHWY
  • LKS BARANOWICE
    :
    SKF ROWIEŃ
  • KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • Przerwa: KS WICHER WILCHWY
  • UKS RUPTAWA
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • UKS RUPTAWA
    :
    MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
    :
    KS ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 14
  • MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
  • Przerwa: LKS BARANOWICE
  • KS ŚWIERKLANY
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • SKF ROWIEŃ
    :
    UKS RUPTAWA
  • Przerwa: LKS BARANOWICE
  • KS ŚWIERKLANY
    :
    KS WICHER WILCHWY
  • SKF ROWIEŃ
    :
    UKS RUPTAWA
  • MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14