Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUCH CHORZÓW S.A. | 16 | 41 | 13 | 2 | 1 | 67:16 |
2 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 16 | 41 | 13 | 2 | 1 | 74:13 |
3 | SKS GWAREK ZABRZE | 16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 50:37 |
4 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 38:34 |
5 | RKP SP ROW RYBNIK | 16 | 28 | 8 | 4 | 4 | 34:30 |
6 | SMS TYCHY | 16 | 28 | 8 | 4 | 4 | 47:14 |
7 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 15 | 27 | 9 | 0 | 6 | 57:30 |
8 | GLKS SFERANET WILKOWICE | 15 | 24 | 8 | 0 | 7 | 35:42 |
9 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | 15 | 17 | 5 | 2 | 8 | 26:34 |
10 | UKS RUCH RADZIONKÓW | 16 | 15 | 4 | 3 | 9 | 43:55 |
11 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 16 | 14 | 4 | 2 | 10 | 34:43 |
12 | LKS UNIA KOSZTOWY | 15 | 13 | 4 | 1 | 10 | 27:52 |
13 | BKS SPARTA KATOWICE | 16 | 10 | 3 | 1 | 12 | 20:64 |
14 | LKS SPARTA LUBLINIEC | 16 | 10 | 3 | 1 | 12 | 25:63 |
15 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany | 16 | 14 | 4 | 2 | 10 | 19:69 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/00:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | RKP SP ROW RYBNIK | 0:3 |
2024-03-16/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:1 |
2024-03-16/10:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 3:2 |
2024-03-16/12:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | SMS TYCHY | 0:3 |
2024-03-16/13:30 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 3:0 |
2024-03-16/14:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 3:1 |
2024-03-16/15:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | SKS GWAREK ZABRZE | 7:3 |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-16/00:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | SKS GWAREK ZABRZE | 0:3 |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/00:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/00:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | SMS TYCHY | 0:3 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/00:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/00:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:3 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/00:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:3 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/00:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/00:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 0:3 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/00:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/00:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:3 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-27/00:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/00:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/00:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | RKP SP ROW RYBNIK | 0:3 |
2024-03-16/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:1 |
2024-03-16/10:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 3:2 |
2024-03-16/12:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | SMS TYCHY | 0:3 |
2024-03-16/13:30 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 3:0 |
2024-03-16/14:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 3:1 |
2024-03-16/15:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | SKS GWAREK ZABRZE | 7:3 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-09/10:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 2:2 |
2024-03-09/11:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | RKP SP ROW RYBNIK | 2:2 |
2024-03-09/12:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 3:2 |
2024-03-09/13:30 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:2 |
2024-03-09/16:00 | SMS TYCHY | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:1 |
2024-03-10/00:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-16/09:00 | SMS TYCHY | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 4:2 |
2023-11-17/14:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 1:4 |
2023-11-18/09:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 6:0 |
2023-11-18/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | 5:3 |
2023-11-18/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:1 |
2023-11-18/16:30 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | RKP SP ROW RYBNIK | 2:2 |
2023-11-19/11:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | BKS SPARTA KATOWICE | 6:1 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-10/09:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | SKS GWAREK ZABRZE | 0:0 |
2023-11-11/09:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | SMS TYCHY | 2:2 |
2023-11-11/10:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 4:1 |
2023-11-11/11:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 5:0 |
2023-11-11/11:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:13 |
2023-11-11/17:30 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 3:4 |
2023-11-11/18:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 7:2 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/09:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 5:1 |
2023-11-04/10:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | 0:2 |
2023-11-04/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:2 |
2023-11-05/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 3:1 |
2023-11-05/11:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | RKP SP ROW RYBNIK | 0:2 |
2023-11-05/13:15 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 2:4 |
2023-11-26/11:00 | SMS TYCHY | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 16:0 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 5:1 |
2023-10-28/11:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | SKS GWAREK ZABRZE | 3:2 |
2023-10-28/12:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 2:3 |
2023-10-29/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | SMS TYCHY | 1:0 |
2023-10-29/10:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 4:2 |
2023-10-29/13:30 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 3:1 |
2023-10-29/14:30 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 1:4 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-20/15:30 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 3:0 |
2023-10-21/10:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | BKS SPARTA KATOWICE | 0:3 |
2023-10-21/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 12:0 |
2023-10-21/16:00 | SMS TYCHY | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 0:1 |
2023-10-22/11:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | SKS GWAREK ZABRZE | 2:3 |
2023-10-22/12:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | 3:0 |
2023-10-24/15:30 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | RKP SP ROW RYBNIK | 4:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-13/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:4 |
2023-10-14/09:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | SMS TYCHY | 2:1 |
2023-10-14/12:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 2:3 |
2023-10-14/14:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 4:0 |
2023-10-15/09:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 2:4 |
2023-10-15/14:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 6:3 |
2024-03-03/15:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 4:1 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/09:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:2 |
2023-10-07/10:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:9 |
2023-10-07/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 4:1 |
2023-10-07/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 2:2 |
2023-10-07/16:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | 0:1 |
2023-10-08/13:30 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | SKS GWAREK ZABRZE | 3:5 |
2023-10-08/15:00 | SMS TYCHY | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 1:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-29/09:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:4 |
2023-09-30/12:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | SMS TYCHY | 0:1 |
2023-10-01/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 3:2 |
2023-10-01/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | BKS SPARTA KATOWICE | 4:2 |
2023-10-01/11:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 3:3 |
2023-10-01/12:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 2:2 |
2023-10-04/16:45 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 1:3 |
2023-09-23/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 5:2 |
2023-09-23/13:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 4:1 |
2023-09-23/13:15 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | SMS TYCHY | 2:2 |
2023-09-24/09:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:6 |
2023-09-24/15:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | RKP SP ROW RYBNIK | 2:4 |
2023-09-24/16:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | 3:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 5:2 |
2023-09-16/10:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:0 |
2023-09-16/11:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 4:1 |
2023-09-16/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 5:0 |
2023-09-16/16:30 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 3:0 |
2023-09-17/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 1:1 |
2023-09-19/14:30 | SMS TYCHY | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 1:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/10:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | SKS GWAREK ZABRZE | 0:4 |
2023-09-09/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 3:1 |
2023-09-09/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 6:0 |
2023-09-09/12:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 2:5 |
2023-09-10/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | RKP SP ROW RYBNIK | 2:4 |
2023-09-10/12:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 0:3 |
2023-09-10/13:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | 6:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:5 |
2023-09-02/11:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:2 |
2023-09-02/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 5:2 |
2023-09-02/15:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | BKS SPARTA KATOWICE | 6:0 |
2023-09-02/18:00 | SMS TYCHY | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 2:0 |
2023-09-03/11:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 3:4 |
2023-09-03/15:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:5 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-29/16:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | SKS GWAREK ZABRZE | 1:7 |
2023-08-29/17:30 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | 2:2 |
2023-08-30/10:30 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 4:0 |
2023-08-30/14:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 7:0 |
2023-08-30/17:30 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | SMS TYCHY | 0:3 |
2023-08-30/17:30 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 3:2 |
2023-08-31/13:30 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | RKP SP ROW RYBNIK | 4:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-25/09:00 | SMS TYCHY | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 4:0 |
2023-08-26/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 8:1 |
2023-08-26/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | 6:1 |
2023-08-26/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:5 |
2023-08-26/15:30 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | RUCH CHORZÓW S.A. | 2:1 |
2023-08-27/10:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 6:2 |
2023-08-27/14:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | BKS SPARTA KATOWICE | 4:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-18/11:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 12:0 |
2023-08-19/10:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 0:3 |
2023-08-19/10:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | 5:5 |
2023-08-19/10:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | 0:6 |
2023-08-19/15:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | 4:1 |
2023-08-19/16:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | SKS GWAREK ZABRZE | 6:0 |
2023-08-22/15:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | SMS TYCHY | 0:6 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-17/15:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/10:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-03-23/10:00 | SMS TYCHY | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | -:- |
2024-03-23/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-03-23/17:30 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-03-24/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | RUCH CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-03-24/11:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-27/16:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-03-27/16:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | SMS TYCHY | -:- |
2024-03-27/16:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
2024-03-27/17:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |
2024-03-28/11:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | SKS GWAREK ZABRZE | -:- |
2024-04-23/11:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-04-06/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-04-06/10:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | -:- |
2024-04-06/10:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-04-06/12:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | RUCH CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-04-07/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/10:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-04-13/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | SMS TYCHY | -:- |
2024-04-13/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | SKS GWAREK ZABRZE | -:- |
2024-04-13/10:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |
2024-04-13/10:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
2024-04-13/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | RUCH CHORZÓW S.A. | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/10:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-04-20/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | -:- |
2024-04-20/10:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-04-20/14:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | -:- |
2024-04-20/15:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-04-20/18:30 | SMS TYCHY | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/10:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
2024-04-27/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
2024-04-27/10:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | RUCH CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-04-27/12:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | SKS GWAREK ZABRZE | -:- |
2024-04-27/14:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-04-28/16:00 | SMS TYCHY | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | -:- |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/14:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-05-04/09:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | SMS TYCHY | -:- |
2024-05-04/10:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-05-04/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-04/10:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | -:- |
2024-05-04/10:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/10:00 | SMS TYCHY | - | SKS GWAREK ZABRZE | -:- |
2024-05-11/10:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |
2024-05-11/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | RUCH CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-05-11/10:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-11/10:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-05-11/12:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-05-11/12:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/10:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-18/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | -:- |
2024-05-18/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-05-18/14:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
2024-05-19/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | SMS TYCHY | -:- |
2024-05-19/16:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | -:- |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/10:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |
2024-05-25/10:00 | SMS TYCHY | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
2024-05-25/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
2024-05-25/10:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-25/12:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-05-26/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | RUCH CHORZÓW S.A. | -:- |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | -:- |
2024-06-01/10:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | -:- |
2024-06-01/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-06-01/10:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-06-01/10:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
2024-06-01/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | SKS GWAREK ZABRZE | -:- |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-06-08/10:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | RKP SP ROW RYBNIK | -:- |
2024-06-08/10:00 | SMS TYCHY | - | RUCH CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-06-08/10:00 | UKS RUCH RADZIONKÓW | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-06-08/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | -:- |
2024-06-08/12:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/13:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | UKS RUCH RADZIONKÓW | -:- |
2024-06-16/17:00 | VICTORIA KOSMOS CZĘSTOCHOWA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | -:- |
2024-06-16/17:00 | TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | -:- |
2024-06-16/17:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | SMS TYCHY | -:- |
2024-06-16/17:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
2024-06-16/17:00 | RKP SP ROW RYBNIK | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | -:- |