Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
2 | KS SOŁA KOBIERNICE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
3 | LKS CZANIEC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
4 | LKS PASJONAT DANKOWICE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
5 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
6 | LKS ZAPORA PORĄBKA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
7 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
8 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/09:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | -:- |
2024-04-14/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-04-14/12:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-04-14/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS CZANIEC | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-21/12:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | LKS CZANIEC | -:- |
2024-04-21/12:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
2024-04-21/12:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | KS SOŁA KOBIERNICE | -:- |
2024-04-21/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/09:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-04-27/10:00 | LKS CZANIEC | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-04-28/12:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
2024-04-28/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-05/09:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | KS SOŁA KOBIERNICE | -:- |
2024-05-05/12:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-05-05/12:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS CZANIEC | -:- |
2024-05-05/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-12/12:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-05-12/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-05-12/12:00 | LKS CZANIEC | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
2024-05-12/12:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-19/12:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | -:- |
2024-05-19/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-05-19/12:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS CZANIEC | -:- |
2024-05-19/12:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-26/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-05-26/12:00 | LKS CZANIEC | - | KS SOŁA KOBIERNICE | -:- |
2024-05-26/12:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-05-26/12:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-02/12:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
2024-06-02/12:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-06-02/12:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | KS SOŁA KOBIERNICE | -:- |
2024-06-02/12:00 | LKS CZANIEC | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-09/12:00 | LKS CZANIEC | - | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-06-09/12:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-06-09/12:00 | KS SOŁA KOBIERNICE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | -:- |
2024-06-09/12:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-16/12:00 | UKS AKADEMIA SPORTU BIELSKO - BIAŁA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | -:- |
2024-06-16/12:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | KS SOŁA KOBIERNICE | -:- |
2024-06-16/12:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
2024-06-16/12:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS CZANIEC | -:- |