Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS ZIELONI ŻARKI | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9:0 |
2 | KS WARTA PORAJ | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9:2 |
3 | GKS GROM POCZESNA | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9:6 |
4 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
5 | KS ZŁOTY POTOK | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6:9 |
6 | LKS WARTA MSTÓW | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:9 |
7 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:9 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/10:00 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 9:0 |
2024-03-23/10:00 | LKS WARTA MSTÓW | - | KS WARTA PORAJ | 2:9 |
2024-03-23/10:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | GKS GROM POCZESNA | 6:9 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/10:00 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | 9:0 |
2024-03-23/10:00 | LKS WARTA MSTÓW | - | KS WARTA PORAJ | 2:9 |
2024-03-23/10:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | GKS GROM POCZESNA | 6:9 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/10:00 | KS WARTA PORAJ | - | KS ZŁOTY POTOK | -:- |
2024-03-30/10:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | LKS ZIELONI ŻARKI | -:- |
2024-03-30/11:45 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | LKS WARTA MSTÓW | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/10:00 | LKS WARTA MSTÓW | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-04-06/10:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-04-06/10:00 | GKS GROM POCZESNA | - | KS WARTA PORAJ | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/10:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | KS ZŁOTY POTOK | -:- |
2024-04-13/10:00 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | LKS WARTA MSTÓW | -:- |
2024-04-14/14:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | GKS GROM POCZESNA | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/10:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | LKS ZIELONI ŻARKI | -:- |
2024-04-20/10:00 | GKS GROM POCZESNA | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-04-20/10:00 | KS WARTA PORAJ | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/10:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | KS WARTA PORAJ | -:- |
2024-04-27/10:00 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | GKS GROM POCZESNA | -:- |
2024-04-27/10:00 | LKS WARTA MSTÓW | - | KS ZŁOTY POTOK | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/10:00 | GKS GROM POCZESNA | - | LKS WARTA MSTÓW | -:- |
2024-05-04/10:00 | KS WARTA PORAJ | - | LKS ZIELONI ŻARKI | -:- |
2024-06-19/17:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/10:00 | KS WARTA PORAJ | - | LKS WARTA MSTÓW | -:- |
2024-05-11/10:00 | GKS GROM POCZESNA | - | KS ZŁOTY POTOK | -:- |
2024-05-12/11:45 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | LKS ZIELONI ŻARKI | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/10:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | KS WARTA PORAJ | -:- |
2024-05-18/10:00 | LKS WARTA MSTÓW | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-05-18/10:00 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/10:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | LKS WARTA MSTÓW | -:- |
2024-05-25/10:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | KS ZŁOTY POTOK | -:- |
2024-05-25/10:00 | KS WARTA PORAJ | - | GKS GROM POCZESNA | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | GKS GROM POCZESNA | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-06-01/10:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-06-01/10:00 | LKS WARTA MSTÓW | - | LKS ZIELONI ŻARKI | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/10:00 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | KS ZŁOTY POTOK | -:- |
2024-06-08/10:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | GKS GROM POCZESNA | -:- |
2024-06-08/10:00 | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | - | KS WARTA PORAJ | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/10:00 | KS WARTA PORAJ | - | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | -:- |
2024-06-15/10:00 | GKS GROM POCZESNA | - | LKS ZIELONI ŻARKI | -:- |
2024-06-15/10:00 | KS ZŁOTY POTOK | - | LKS WARTA MSTÓW | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-22/10:00 | LKS WARTA MSTÓW | - | GKS GROM POCZESNA | -:- |
2024-06-22/10:00 | LKS ZIELONI ŻARKI | - | KS WARTA PORAJ | -:- |
2024-06-22/10:00 | SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA | - | UKS BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA | -:- |