Bytom: VI liga okręgowa E1 Orlik

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 10 27 9 0 1 88:26
2 TS SZOMBIERKI II BYTOM 10 24 8 0 2 81:37
3 UKS ORZEŁ MIEDARY 10 18 6 0 4 71:40
4 LKS SOKÓŁ II ORZECH 10 13 4 1 5 70:44
5 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 10 7 2 1 7 54:56
6 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 10 0 0 0 10 9:170
Kolejka nr 10
2020-10-24/11:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS ORZEŁ MIEDARY 4:3
2020-10-25/09:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - LKS SOKÓŁ II ORZECH 7:1
2020-10-29/17:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 3:12
Kolejka nr 10
2020-10-24/11:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS ORZEŁ MIEDARY 4:3
2020-10-25/09:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - LKS SOKÓŁ II ORZECH 7:1
2020-10-29/17:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 3:12
Kolejka nr 9
2020-10-18/15:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 5:8
2020-10-18/15:00 UKS ORZEŁ MIEDARY - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 19:0
2020-11-05/18:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS SZOMBIERKI II BYTOM 2:7
Kolejka nr 8
2020-10-11/09:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - UKS ORZEŁ MIEDARY 6:0
2020-10-14/16:30 LKS SOKÓŁ II ORZECH - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 6:3
2020-10-31/10:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 22:0
Kolejka nr 7
2020-10-04/09:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - TS SZOMBIERKI II BYTOM 1:13
2020-10-04/11:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:3
2020-10-04/15:00 UKS ORZEŁ MIEDARY - LKS SOKÓŁ II ORZECH 5:4
Kolejka nr 6
2020-09-26/11:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TS SZOMBIERKI II BYTOM 8:4
2020-09-27/11:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 20:2
2020-10-07/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - UKS ORZEŁ MIEDARY 3:5
Kolejka nr 5
2020-09-20/12:30 LKS SOKÓŁ II ORZECH - TS SZOMBIERKI II BYTOM 14:3
2020-09-20/15:00 UKS ORZEŁ MIEDARY - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 4:7
2020-09-29/17:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 23:1
Kolejka nr 4
2020-09-13/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - UKS ORZEŁ MIEDARY 2:15
2020-09-18/17:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 14:2
2020-09-30/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ II ORZECH 8:5
Kolejka nr 3
2020-09-08/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS SOKÓŁ II ORZECH 2:2
2020-09-09/17:00 UKS ORZEŁ MIEDARY - TS SZOMBIERKI II BYTOM 7:8
2020-09-10/18:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:18
Kolejka nr 2
2020-09-06/11:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - UKS ORZEŁ MIEDARY 1:6
2020-09-22/18:30 TS SZOMBIERKI II BYTOM - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 16:0
2020-09-23/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 8:2
Kolejka nr 1
2020-08-30/15:00 UKS ORZEŁ MIEDARY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 7:5
2020-09-16/18:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS SOKÓŁ II ORZECH 0:12
2020-10-22/18:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 3:2