Rybnik: E2 Orlik "PLOM 2011 D Rybnik" Grupa 4

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II 0 0 0 0 0 0:0
2 UKS RUPTAWA 0 0 0 0 0 0:0
3 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 0 0 0 0 0 0:0
4 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 0 0 0 0 0 0:0
5 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 0 0 0 0 0 0:0
6 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 0 0 0 0 0 0:0
7 KS U WALKA GOTARTOWICE II 0 0 0 0 0 0:0
8 KS SZCZERBICE 0 0 0 0 0 0:0
9 KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ 0 0 0 0 0 0:0
10 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2020-09-11/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
2020-09-12/09:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA -:-
2020-09-12/11:30 UKS RUPTAWA - KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ -:-
2020-09-12/13:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - KS SZCZERBICE -:-
2020-09-13/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II - KS U WALKA GOTARTOWICE II -:-
Kolejka nr 2
2020-09-17/17:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - UKS RUPTAWA -:-
2020-09-18/17:00 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II -:-
2020-09-19/13:00 KS SZCZERBICE - KS U WALKA GOTARTOWICE II -:-
2020-09-19/13:00 KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2020-09-19/13:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
Kolejka nr 3
2020-09-25/17:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
2020-09-26/09:30 UKS RUPTAWA - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW -:-
2020-09-26/13:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS SZCZERBICE -:-
2020-09-26/13:00 KS U WALKA GOTARTOWICE II - TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA -:-
2020-09-27/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II - KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ -:-
Kolejka nr 4
2020-10-02/17:30 KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ - KS U WALKA GOTARTOWICE II -:-
2020-10-03/13:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II -:-
2020-10-03/13:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2020-10-03/13:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - UKS RUPTAWA -:-
2020-10-04/13:00 KS SZCZERBICE - TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA -:-
Kolejka nr 5
2020-10-09/16:00 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA - KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ -:-
2020-10-09/17:20 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2020-10-10/09:30 UKS RUPTAWA - KS SZCZERBICE -:-
2020-10-11/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW -:-
2020-10-12/17:00 KS U WALKA GOTARTOWICE II - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
Kolejka nr 6
2020-10-17/09:30 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II -:-
2020-10-17/10:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA -:-
2020-10-17/13:00 KS SZCZERBICE - KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ -:-
2020-10-17/13:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - KS U WALKA GOTARTOWICE II -:-
2020-10-18/11:00 UKS RUPTAWA - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
Kolejka nr 7
2020-10-24/00:00 KS U WALKA GOTARTOWICE II - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2020-10-24/13:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS SZCZERBICE -:-
2020-10-24/13:00 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW -:-
2020-10-24/13:00 KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
2020-10-25/09:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI II - UKS RUPTAWA -:-