Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 17 | 35 | 10 | 5 | 2 | 49:20 |
2 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 17 | 35 | 10 | 5 | 2 | 37:12 |
3 | KS SPÓJNIA LANDEK | 17 | 32 | 9 | 5 | 3 | 29:13 |
4 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 17 | 31 | 9 | 4 | 4 | 36:12 |
5 | KS DECOR BEŁK | 17 | 28 | 8 | 4 | 5 | 32:20 |
6 | LKS TEMPO PUŃCÓW | 17 | 28 | 8 | 4 | 5 | 33:33 |
7 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 29:25 |
8 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 17 | 25 | 8 | 1 | 8 | 25:30 |
9 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 17 | 25 | 8 | 1 | 8 | 30:20 |
10 | KS ROW 1964 RYBNIK | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 27:39 |
11 | KP GKS II TYCHY | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 29:28 |
12 | KS KUŹNIA USTROŃ | 17 | 22 | 5 | 7 | 5 | 33:28 |
13 | LKS TWORKÓW | 17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 30:39 |
14 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | 17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 22:29 |
15 | LKS CZANIEC | 17 | 11 | 2 | 5 | 10 | 21:38 |
16 | MKS LĘDZINY | 17 | 0 | 0 | 0 | 17 | 8:84 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/13:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 0:0 |
2024-03-16/15:00 | MKS LĘDZINY | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 1:6 |
2024-03-16/15:00 | KS DECOR BEŁK | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 2:0 |
2024-03-16/15:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | LKS CZANIEC | 0:0 |
2024-03-17/11:00 | KP GKS II TYCHY | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 5:2 |
2024-03-17/15:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | 2:1 |
2024-03-17/15:00 | LKS TWORKÓW | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 2:4 |
2024-03-17/16:30 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 2:2 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/13:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 0:0 |
2024-03-16/15:00 | MKS LĘDZINY | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 1:6 |
2024-03-16/15:00 | KS DECOR BEŁK | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 2:0 |
2024-03-16/15:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | LKS CZANIEC | 0:0 |
2024-03-17/11:00 | KP GKS II TYCHY | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 5:2 |
2024-03-17/15:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | 2:1 |
2024-03-17/15:00 | LKS TWORKÓW | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 2:4 |
2024-03-17/16:30 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 2:2 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-09/12:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 0:0 |
2024-03-09/13:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 1:1 |
2024-03-09/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | LKS CZANIEC | 2:0 |
2024-03-09/15:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KP GKS II TYCHY | 2:0 |
2024-03-09/15:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | LKS TWORKÓW | 0:1 |
2024-03-09/15:00 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 1:2 |
2024-03-09/15:00 | MKS LĘDZINY | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 1:5 |
2024-03-10/16:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | KS DECOR BEŁK | 2:1 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/11:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 2:2 |
2023-11-11/13:30 | MKS LĘDZINY | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 1:2 |
2023-11-11/13:30 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | LKS TWORKÓW | 3:2 |
2023-11-11/13:30 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | KP GKS II TYCHY | 3:1 |
2023-11-11/13:30 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KS DECOR BEŁK | 1:1 |
2023-11-11/13:30 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | LKS CZANIEC | 3:2 |
2023-11-12/13:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 1:1 |
2023-11-12/13:30 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 0:3 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-03/15:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS CZANIEC | 6:0 |
2023-11-04/11:00 | KP GKS II TYCHY | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | 0:2 |
2023-11-04/14:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 1:1 |
2023-11-04/14:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 0:2 |
2023-11-04/14:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 3:2 |
2023-11-04/17:30 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 6:2 |
2023-11-05/13:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS DECOR BEŁK | 1:2 |
2023-11-05/14:00 | LKS TWORKÓW | - | MKS LĘDZINY | 5:2 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/11:00 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 1:1 |
2023-10-28/12:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 2:2 |
2023-10-28/14:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | KS DECOR BEŁK | 3:0 |
2023-10-28/14:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 1:3 |
2023-10-28/14:30 | KP GKS II TYCHY | - | MKS LĘDZINY | 4:1 |
2023-10-29/13:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 2:1 |
2023-10-29/14:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | LKS TWORKÓW | 4:2 |
2023-10-29/18:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | LKS CZANIEC | 3:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 5:1 |
2023-10-21/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 0:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS CZANIEC | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:2 |
2023-10-21/15:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 1:0 |
2023-10-21/15:00 | KS DECOR BEŁK | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | 1:0 |
2023-10-21/15:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | MKS LĘDZINY | 5:0 |
2023-10-22/11:30 | KP GKS II TYCHY | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 5:1 |
2023-10-22/15:00 | LKS TWORKÓW | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 4:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | MKS LĘDZINY | - | KS DECOR BEŁK | 0:6 |
2023-10-14/15:00 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 1:2 |
2023-10-14/15:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | LKS CZANIEC | 4:0 |
2023-10-14/15:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 0:5 |
2023-10-15/15:00 | LKS TWORKÓW | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 0:1 |
2023-10-15/15:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | KP GKS II TYCHY | 3:0 |
2023-10-15/15:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 2:1 |
2023-10-17/18:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 1:5 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/11:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 4:0 |
2023-10-07/11:00 | KP GKS II TYCHY | - | LKS TWORKÓW | 1:0 |
2023-10-07/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 2:0 |
2023-10-07/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 2:0 |
2023-10-07/15:00 | LKS CZANIEC | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | 1:1 |
2023-10-07/15:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | MKS LĘDZINY | 5:0 |
2023-10-07/15:00 | KS DECOR BEŁK | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 0:0 |
2023-10-07/15:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 4:1 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/11:00 | KP GKS II TYCHY | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 2:1 |
2023-09-30/14:30 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 0:5 |
2023-09-30/16:00 | MKS LĘDZINY | - | LKS CZANIEC | 0:5 |
2023-09-30/16:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 2:0 |
2023-09-30/19:22 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 3:1 |
2023-10-01/14:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | KS DECOR BEŁK | 0:2 |
2023-10-01/15:00 | LKS TWORKÓW | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 3:2 |
2023-10-01/16:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 1:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-22/19:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 1:0 |
2023-09-23/11:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 2:0 |
2023-09-23/11:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | 4:2 |
2023-09-23/11:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 3:0 |
2023-09-23/16:00 | LKS CZANIEC | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 2:2 |
2023-09-23/16:00 | KS DECOR BEŁK | - | LKS TWORKÓW | 4:2 |
2023-09-23/16:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KP GKS II TYCHY | 2:2 |
2023-11-18/13:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | MKS LĘDZINY | 6:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/14:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 1:1 |
2023-09-16/16:00 | MKS LĘDZINY | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 1:5 |
2023-09-16/16:00 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 1:2 |
2023-09-16/16:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:0 |
2023-09-17/15:00 | LKS TWORKÓW | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 0:2 |
2023-09-17/15:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS CZANIEC | 1:0 |
2023-09-17/16:00 | KP GKS II TYCHY | - | KS DECOR BEŁK | 0:4 |
2023-09-17/16:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 1:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | LKS CZANIEC | - | LKS TWORKÓW | 4:0 |
2023-09-09/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 1:0 |
2023-09-09/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 1:2 |
2023-09-09/15:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 1:1 |
2023-09-09/16:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | 1:1 |
2023-09-09/16:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | MKS LĘDZINY | 2:1 |
2023-09-09/16:00 | KS DECOR BEŁK | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 2:3 |
2023-09-10/16:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | KP GKS II TYCHY | 1:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/11:00 | KP GKS II TYCHY | - | LKS CZANIEC | 2:0 |
2023-09-02/16:00 | KS DECOR BEŁK | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 1:1 |
2023-09-02/16:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 1:3 |
2023-09-02/16:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 1:4 |
2023-09-02/16:00 | MKS LĘDZINY | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 0:5 |
2023-09-02/16:00 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 2:4 |
2023-09-03/12:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 0:3 |
2023-09-03/15:00 | LKS TWORKÓW | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 1:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/11:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS TWORKÓW | 8:4 |
2023-08-26/11:00 | LKS CZANIEC | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 3:3 |
2023-08-26/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | KP GKS II TYCHY | 1:0 |
2023-08-26/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | 1:0 |
2023-08-26/17:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 4:1 |
2023-08-26/17:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 1:3 |
2023-08-26/17:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | KS DECOR BEŁK | 3:0 |
2023-08-27/12:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | MKS LĘDZINY | 4:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/11:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 2:1 |
2023-08-19/11:00 | KP GKS II TYCHY | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 0:3 |
2023-08-19/16:00 | KS DECOR BEŁK | - | LKS CZANIEC | 5:1 |
2023-08-19/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 1:3 |
2023-08-19/17:00 | MKS LĘDZINY | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | 0:4 |
2023-08-20/15:00 | LKS TWORKÓW | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 3:3 |
2023-08-20/17:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:3 |
2023-08-20/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 3:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-15/11:00 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 1:1 |
2023-08-15/11:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 1:3 |
2023-08-15/11:00 | LKS CZANIEC | - | KS SPÓJNIA LANDEK | 1:1 |
2023-08-15/13:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | MKS LĘDZINY | 9:0 |
2023-08-15/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | KS DECOR BEŁK | 0:0 |
2023-08-15/17:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 1:2 |
2023-08-15/17:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | LKS TWORKÓW | 0:0 |
2023-08-16/16:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KP GKS II TYCHY | 0:6 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/11:00 | LKS CZANIEC | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | 0:3 |
2023-08-12/13:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 1:2 |
2023-08-12/17:00 | KS DECOR BEŁK | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | 1:3 |
2023-08-12/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 1:2 |
2023-08-12/17:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | 0:1 |
2023-08-12/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | MKS LĘDZINY | 6:0 |
2023-08-13/11:00 | KP GKS II TYCHY | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 0:2 |
2023-08-13/15:00 | LKS TWORKÓW | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | 1:0 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/12:30 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | KP GKS II TYCHY | -:- |
2024-03-23/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-03-23/14:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | LKS TWORKÓW | -:- |
2024-03-23/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-03-23/15:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-03-23/15:30 | LKS CZANIEC | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-03-23/15:30 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-03-23/15:30 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | MKS LĘDZINY | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/10:30 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
2024-03-30/11:00 | MKS LĘDZINY | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | -:- |
2024-03-30/13:00 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-03-30/13:00 | LKS TWORKÓW | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-03-30/13:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | LKS CZANIEC | -:- |
2024-03-30/13:00 | KS DECOR BEŁK | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-03-30/13:30 | KP GKS II TYCHY | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-04-03/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/13:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-04-06/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | LKS TWORKÓW | -:- |
2024-04-06/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-04-06/17:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS CZANIEC | - | KP GKS II TYCHY | -:- |
2024-04-06/17:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-04-06/17:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | MKS LĘDZINY | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/17:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-04-13/17:00 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-04-13/17:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-04-13/17:00 | KP GKS II TYCHY | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-04-13/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-04-14/15:00 | LKS TWORKÓW | - | LKS CZANIEC | -:- |
2024-04-17/17:00 | MKS LĘDZINY | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-04-20/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-04-20/17:00 | KS DECOR BEŁK | - | KP GKS II TYCHY | -:- |
2024-04-20/17:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | LKS TWORKÓW | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS CZANIEC | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-04-20/17:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | MKS LĘDZINY | -:- |
2024-04-20/17:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | -:- |
2024-04-20/17:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | -:- |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/17:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
2024-04-27/17:00 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-04-27/17:00 | MKS LĘDZINY | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-04-27/17:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-04-27/17:00 | KP GKS II TYCHY | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-04-28/15:00 | LKS TWORKÓW | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-04-28/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | LKS CZANIEC | -:- |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | -:- |
2024-05-01/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | KP GKS II TYCHY | -:- |
2024-05-01/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | LKS TWORKÓW | -:- |
2024-05-01/17:00 | KS DECOR BEŁK | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-01/17:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-05-01/17:00 | LKS CZANIEC | - | MKS LĘDZINY | -:- |
2024-05-01/17:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | -:- |
2024-05-01/17:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/17:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-05-04/17:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-05-04/17:00 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | LKS CZANIEC | -:- |
2024-05-04/17:00 | MKS LĘDZINY | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-05-04/17:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-05-05/15:00 | LKS TWORKÓW | - | KP GKS II TYCHY | -:- |
2024-05-05/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-05-11/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | LKS TWORKÓW | -:- |
2024-05-11/17:00 | KP GKS II TYCHY | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-11/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-05-11/17:00 | KS DECOR BEŁK | - | MKS LĘDZINY | -:- |
2024-05-11/17:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS CZANIEC | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | -:- |
2024-05-11/17:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/17:00 | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-05-18/17:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-05-18/17:00 | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | LKS CZANIEC | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-05-18/17:00 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | KS DECOR BEŁK | -:- |
2024-05-18/17:00 | MKS LĘDZINY | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KP GKS II TYCHY | -:- |
2024-05-18/17:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS TWORKÓW | -:- |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-25/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-05-25/17:00 | MKS LĘDZINY | - | KP GKS II TYCHY | -:- |
2024-05-25/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | -:- |
2024-05-25/17:00 | KS DECOR BEŁK | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | -:- |
2024-05-25/17:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS CZANIEC | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
2024-05-26/15:00 | LKS TWORKÓW | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/14:00 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | - | GKS GWAREK ORNONTOWICE | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS CZANIEC | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-06-01/17:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KS SPÓJNIA LANDEK | -:- |
2024-06-01/17:00 | KS DECOR BEŁK | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | -:- |
2024-06-01/17:00 | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | KP GKS II TYCHY | -:- |
2024-06-01/17:00 | MKS LĘDZINY | - | LKS TWORKÓW | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/15:00 | GKS GWAREK ORNONTOWICE | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-06-08/17:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | MKS LĘDZINY | -:- |
2024-06-08/17:00 | KP GKS II TYCHY | - | LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA | -:- |
2024-06-08/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- |
2024-06-08/17:00 | KS DECOR BEŁK | - | KS ROW 1964 RYBNIK | -:- |
2024-06-08/17:00 | KS SPÓJNIA LANDEK | - | TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS CZANIEC | - | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-06-09/15:00 | LKS TWORKÓW | - | MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE | -:- |