Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS SŁAWKÓW | 13 | 36 | 12 | 0 | 1 | 94:14 |
2 | KS UNIA ZĄBKOWICE | 13 | 33 | 11 | 0 | 2 | 33:15 |
3 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 13 | 25 | 8 | 1 | 4 | 45:27 |
4 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 44:25 |
5 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 43:27 |
6 | KP WARTA II ZAWIERCIE | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 35:31 |
7 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 36:52 |
8 | KP SARNÓW | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 34:39 |
9 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 13 | 15 | 5 | 0 | 8 | 31:39 |
10 | KS GÓRNIK II PIASKI | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 35:31 |
11 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 13 | 12 | 4 | 0 | 9 | 40:49 |
12 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 22:88 |
13 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 13 | 3 | 1 | 0 | 12 | 17:72 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/15:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 4:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 4:0 |
2024-03-24/12:00 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 2:1 |
2024-03-24/15:30 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 5:1 |
2024-03-24/15:30 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | KP SARNÓW | 1:6 |
2024-03-24/15:30 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | UKS SŁAWKÓW | 1:13 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/15:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 4:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 4:0 |
2024-03-24/12:00 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 2:1 |
2024-03-24/15:30 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 5:1 |
2024-03-24/15:30 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | KP SARNÓW | 1:6 |
2024-03-24/15:30 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | UKS SŁAWKÓW | 1:13 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/11:00 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | - | UKS SŁAWKÓW | 2:3 |
2023-11-18/13:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KP SARNÓW | 3:5 |
2023-11-18/13:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 1:2 |
2023-11-19/13:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 5:2 |
2023-11-19/13:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 1:4 |
2024-03-16/15:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 0:12 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/10:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN | 13:1 |
2023-11-11/11:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 2:2 |
2023-11-11/13:30 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | KP SARNÓW | 1:4 |
2023-11-11/14:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 0:2 |
2023-11-11/14:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 7:1 |
2023-11-12/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 9:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/13:45 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | - | KP SARNÓW | 6:4 |
2023-11-04/14:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 5:0 |
2023-11-04/14:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 3:2 |
2023-11-05/11:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 3:0 |
2023-11-05/14:00 | UKS SŁAWKÓW | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 6:3 |
2023-11-05/14:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 1:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 0:1 |
2023-10-29/11:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 7:1 |
2023-10-29/11:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN | 7:1 |
2023-10-29/14:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 5:0 |
2023-10-29/14:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | UKS SŁAWKÓW | 0:7 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/11:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 1:3 |
2023-10-21/15:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KP SARNÓW | 7:1 |
2023-10-22/11:30 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 2:2 |
2023-10-22/15:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 2:6 |
2023-10-22/15:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 2:2 |
2023-10-22/15:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 2:9 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 4:1 |
2023-10-14/15:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 1:0 |
2023-10-14/15:30 | KP SARNÓW | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 4:2 |
2023-10-15/11:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 5:3 |
2023-10-15/12:30 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | UKS SŁAWKÓW | 1:3 |
2023-10-15/15:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 4:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | KP SARNÓW | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 1:2 |
2023-10-07/15:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 4:2 |
2023-10-08/11:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 4:1 |
2023-10-08/11:30 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 0:2 |
2023-10-08/12:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 5:3 |
2023-10-08/15:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 0:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/14:15 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 5:4 |
2023-09-30/15:30 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 5:2 |
2023-09-30/15:30 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN | 2:0 |
2023-10-01/11:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 4:5 |
2023-10-01/12:30 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | KP SARNÓW | 1:1 |
2023-10-01/15:30 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 9:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | KP SARNÓW | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 1:4 |
2023-09-23/16:00 | UKS SŁAWKÓW | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 7:0 |
2023-09-23/16:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 4:1 |
2023-09-24/11:30 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 5:1 |
2023-09-24/16:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 3:1 |
2023-09-24/16:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 2:6 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 2:2 |
2023-09-17/11:30 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN | 2:5 |
2023-09-17/16:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 6:0 |
2023-09-17/16:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 3:1 |
2023-09-17/16:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 1:4 |
2024-03-16/15:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | UKS SŁAWKÓW | 2:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 16:1 |
2023-09-09/17:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 1:2 |
2023-09-10/13:00 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 5:0 |
2023-09-10/16:00 | KP SARNÓW | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 0:7 |
2023-09-10/16:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 2:3 |
2023-09-10/16:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 4:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/11:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN | 11:1 |
2023-09-02/16:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | KP SARNÓW | 3:0 |
2023-09-03/11:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KS GÓRNIK II PIASKI | 4:0 |
2023-09-03/16:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | 0:4 |
2023-09-03/16:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | UKS SŁAWKÓW | 0:6 |
2023-09-03/16:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | 4:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/11:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | 1:2 |
2023-08-26/14:00 | UKS SŁAWKÓW | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | 14:0 |
2023-08-26/17:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 7:3 |
2023-08-27/13:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 3:1 |
2023-08-27/17:00 | KP SARNÓW | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | 7:2 |
2023-08-27/17:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN | 4:6 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-27/17:00 | PAUZJE | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-03/16:00 | PAUZJE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-10/16:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-17/16:00 | PAUZJE | - | KP SARNÓW | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-24/16:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-01/15:30 | PAUZJE | - | UKS SŁAWKÓW | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-08/15:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-15/15:00 | PAUZJE | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-22/15:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-29/14:00 | PAUZJE | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | -:- |
2024-05-22/18:30 | KP SARNÓW | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-05/14:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-12/13:30 | PAUZJE | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-19/13:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/13:00 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | -:- |
2024-03-30/13:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-03-30/13:00 | UKS SŁAWKÓW | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | -:- |
2024-03-30/14:15 | KP SARNÓW | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | -:- |
2024-03-30/15:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | -:- |
2024-03-30/15:30 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | -:- |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/16:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | -:- |
2024-04-06/16:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | -:- |
2024-04-07/11:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | -:- |
2024-04-07/12:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN | -:- |
2024-04-07/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KP SARNÓW | -:- |
2024-04-07/17:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | UKS SŁAWKÓW | -:- |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/15:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | -:- |
2024-04-13/17:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | -:- |
2024-04-14/11:30 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | -:- |
2024-04-14/17:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | -:- |
2024-04-14/17:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | -:- |
2024-04-14/17:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/17:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | -:- |
2024-04-21/11:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN | -:- |
2024-04-21/17:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KS GÓRNIK II PIASKI | -:- |
2024-04-21/17:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KP SARNÓW | -:- |
2024-04-21/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | UKS SŁAWKÓW | -:- |
2024-04-21/17:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-28/11:30 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | -:- |
2024-04-28/17:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | -:- |
2024-04-28/17:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | -:- |
2024-04-28/17:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | -:- |
2024-04-28/17:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | -:- |
2024-04-28/17:00 | KP SARNÓW | - | KS GÓRNIK II PIASKI | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/17:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-05-05/11:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | -:- |
2024-05-05/13:30 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN | -:- |
2024-05-05/17:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KP SARNÓW | -:- |
2024-05-05/17:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | UKS SŁAWKÓW | -:- |
2024-05-05/17:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/17:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KS GÓRNIK II PIASKI | -:- |
2024-05-12/17:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | -:- |
2024-05-12/17:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | -:- |
2024-05-12/17:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | -:- |
2024-05-12/17:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | -:- |
2024-05-12/17:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | KP SARNÓW | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/17:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | -:- |
2024-05-19/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN | -:- |
2024-05-19/17:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | -:- |
2024-05-19/17:00 | KP SARNÓW | - | UKS SŁAWKÓW | -:- |
2024-05-19/17:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | -:- |
2024-05-19/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | -:- |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/17:00 | KS UNIA ZĄBKOWICE | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | -:- |
2024-05-25/17:00 | UKS SŁAWKÓW | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | -:- |
2024-05-26/11:30 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | - | KS GÓRNIK II PIASKI | -:- |
2024-05-26/17:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | -:- |
2024-05-26/17:00 | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | -:- |
2024-05-26/17:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | KP SARNÓW | -:- |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-02/11:00 | KP SARNÓW | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN | -:- |
2024-06-02/17:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | UKS SŁAWKÓW | -:- |
2024-06-02/17:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | -:- |
2024-06-02/17:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-06-02/17:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | -:- |
2024-06-02/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | -:- |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-09/11:30 | BKS SARMACJA II BĘDZIN | - | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | -:- |
2024-06-09/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | -:- |
2024-06-09/17:00 | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | -:- |
2024-06-09/17:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KS GÓRNIK II PIASKI | -:- |
2024-06-09/17:00 | KP SARNÓW | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-06-09/17:00 | KP WARTA II ZAWIERCIE | - | UKS SŁAWKÓW | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/17:00 | UKS SŁAWKÓW | - | BKS SARMACJA II BĘDZIN | -:- |
2024-06-16/17:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KP WARTA II ZAWIERCIE | -:- |
2024-06-16/17:00 | LKS ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW | - | RKS ZAGŁĘBIE II DĄBROWA GÓRNICZA | -:- |
2024-06-16/17:00 | KP SARNÓW | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | -:- |
2024-06-16/17:00 | KS GÓRNIK II PIASKI | - | KS JAVAFIT SOSNOWIEC | -:- |
2024-06-16/17:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KS UNIA ZĄBKOWICE | -:- |