Śląski ZPN

Gratisownia.pl w czasie stanu epidemii oferuje bezpieczne zakupy

25/03/2020 14:50

Współpracująca ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej "gratisownia.pl" w czasie stanu epidemii oferuje bezpieczne zakupy przez internet.    


Przypomnijmy, że "gratisownia.pl" to największy w Polsce serwis internetowy, oferujący ciekawie zaprojektowane, funkcjonalne, dobre jakościowo, a także proponowane klubom zrzeszonym w Śląskim Związku Piłki Nożnej w atrakcyjnej cenie, gadżety reklamowe.

- Wśród naszego asortymentu znajduje się 30 tysięcy produktów o charakterze promocyjnym, spośród których każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie - informuje gratoisownia.pl. - Dzięki skorzystaniu ze świadczonych przez nas usług mają Państwo pewność skutecznego wpływu na wizerunek Państwa marki. Zapewniane przez nas upominki firmowe pływają, latają, jeżdżą, a przede wszystkim promują. To także świetny sposób na to, aby realizować swoją strategię marketingową, a także tworzyć pozytywne skojarzenia związane z naszą marką. W czasach, kiedy większość działań promocyjnych zostało sukcesywnie przeniesionych do sfery Internetu, często zapomina się o tradycyjnych, sprawdzonych rozwiązaniach. Wręczanie materiałów reklamowych może być upatrywane jako atrakcyjna forma promocji, która nacisk kładzie na budowanie relacji z otoczeniem. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważną kwestią jest również zdobycie przewagi konkurencyjnej. Z pomocą oryginalnych gadżetów reklamowych firma może wyróżnić się na tle innych, a w rezultacie zwiększyć sprzedaż czy zainteresowanie odbiorców. Jeżeli interesują Państwa niekonwencjonalne gadżety z nadrukiem reklamowym, zachęcamy do poznania naszej oferty.

Popularne kategorie: Kubki Reklamowe, Gadżety Sportowe, Torby Bawełniane, Długopisy Metalowe, Gadżety z nadrukiem UV, Pendrive reklamowe, Notesy Reklamowe, Parasole Reklamowe i Piłki Plażowe.