Śląski ZPN

Firma Tomadex właściciel i producent marki KEEZA w gronie sponsorów Śląskiego Związku Piłki Nożnej

22/02/2021 12:13

Firma Tomadex, będącą właścicielem oraz producentem marki odzieży sportowej KEEZA, dołączyła do grona sponsorów Śląskiego Związku Piłki Nożnej.


Na podstawie umowy podpisanej przez Henryka Kulę oraz Tomasza Szulca Śląski Związek Piłki Nożnej w ramach współpracy zobowiązuje się nadać marce KEEZA miano sponsora tytularnego rozgrywkom klas A i B w Podokręgach: Bytom, Częstochowa i Lubliniec oraz IV lidze kobiet. W zamian wszyscy uczestnicy rozgrywek: KEEZA Klasa A i B Bytom, KEEZA Klasa A i B Częstochowa, KEEZA Klasa A i B Lubliniec oraz KEEZA IV ligi kobiet otrzymają vouchery na łączną kwotę ponad 184 tysięcy złotych oraz rabaty. Umowa obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Dodajmy, że Tomadex S.C. od 14 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek Europa League oraz Champions League.

Ponadto firma jest właścicielem oraz producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy. Podkreślmy, że KEEZA to polska marka odzieży i sprzętu sportowego, która od wielu lat z powodzeniem rozwija się na rodzimym rynku. KEEZA jest sportowym brandem tworzonym przez profesjonalistów dla wszystkim miłośników sportu, w tym zarówno amatorów, jak i zawodowców.

Więcej informacji o KEEZA znajdziesz TUTAJ, a o Tomadex S.C. TUTAJ.