Pierwszy w tym roku oficjalny mecz w klasie okręgowej już za nami. Na sztucznej murawie boiska „Kresy” w Chorzowie w zaległym meczu z 14 kolejki rozgrywek Zina Klasa Okręgowa – 1 Grupa Katowice spotkały się drużyny Naprzodu Lipiny i Górnika 09 Mysłowice.

To jest sensacja. W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu złoty medal w kategorii U19 wywalczyła drużyna Gwiazdy Ruda Śląska.

Śląskie zespoły: Gwiazda Ruda Śląska, Młodość Rudno i Rekord SSA w komplecie awansowały do fazy pucharowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu w kategorii U19 rozgrywanych w Bielsku-Białej. 

Zwycięstwa Gwiazdy Ruda Śląska i BTS Rekordu oraz porażka Młodości Rudno to najkrótszy bilans występu śląskich drużyn w pierwszym dniu Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu w kategorii U19.

Mistrzowskie przymiarki – MKS Lędziny

W rozgrywkach Zina Klasa Okręgowa Bielsko-Biała-Tychy grupa 2 mistrzem rundy jesiennej okazała się drużyna MKS Lędziny.

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu w kategorii U19 na parkiecie w Bielsku-Białej wystąpią trzy zespoły reprezentujące Śląski Związek Piłki Nożnej.

Dorobek Orła Miedary w rundzie jesiennej był imponujący. W rozgrywkach I Grupy Klasy Okręgowej Zina-Bytom podopieczni Adama Krzęciesy rozegrali 16 spotkań i zdobyli komplet punktów.

Strona 1 z 329