III liga wojewódzka C2 Trampkarz "WLTM r.2004 Rybnik" Grupa 3

    Kolejka: 1
  • 24-08-2017 16:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    3
    :
    4
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 26-08-2017 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    8
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 26-08-2017 11:30
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    9
    :
    0
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 06-09-2017 17:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    1
    :
    3
    KS DECOR BEŁK
  • Kolejka: 2
  • 30-08-2017 14:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    4
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 30-08-2017 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    7
    :
    1
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 30-08-2017 17:00
    KS DECOR BEŁK
    4
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 31-08-2017 18:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    0
    :
    4
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • Kolejka: 3
  • 02-09-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    4
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 02-09-2017 11:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    1
    :
    7
    KS DECOR BEŁK
  • 02-09-2017 11:30
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    2
    :
    2
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 02-09-2017 13:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    1
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • Kolejka: 4
  • 09-09-2017 11:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    1
    :
    9
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 09-09-2017 11:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    0
    :
    7
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 09-09-2017 11:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    0
    :
    2
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 09-09-2017 11:30
    KS DECOR BEŁK
    1
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 5
  • 16-09-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    7
    :
    3
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 16-09-2017 11:30
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    3
    :
    1
    KS DECOR BEŁK
  • 16-09-2017 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    8
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 17-09-2017 13:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    5
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 6
  • 20-09-2017 16:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    1
    :
    3
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 20-09-2017 16:00
    KS DECOR BEŁK
    10
    :
    5
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 20-09-2017 16:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    1
    :
    2
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 20-09-2017 17:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    4
    :
    4
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 7
  • 23-09-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    6
    :
    4
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 23-09-2017 12:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    5
    :
    0
    KS DECOR BEŁK
  • 24-09-2017 12:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    2
    :
    2
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 10-10-2017 17:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    3
    :
    0
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 8
  • 30-09-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    0
    :
    4
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 30-09-2017 11:30
    KS DECOR BEŁK
    1
    :
    1
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 30-09-2017 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    3
    :
    0
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 01-10-2017 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    2
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 9
  • 06-10-2017 16:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    0
    :
    2
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 07-10-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    3
    KS DECOR BEŁK
  • 07-10-2017 11:30
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    12
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 18-10-2017 18:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    4
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 10
  • 14-10-2017 11:30
    KS DECOR BEŁK
    3
    :
    2
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 14-10-2017 11:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    6
    :
    8
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 14-10-2017 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    2
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 15-10-2017 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    1
    :
    11
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • Kolejka: 11
  • 21-10-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    2
    :
    5
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 21-10-2017 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    5
    :
    0
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 21-10-2017 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    1
    :
    2
    KS DECOR BEŁK
  • 22-10-2017 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    5
    :
    3
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • Kolejka: 12
  • 28-10-2017 11:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    0
    :
    7
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 28-10-2017 11:30
    KS DECOR BEŁK
    0
    :
    0
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 29-10-2017 12:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    4
    :
    2
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 17-11-2017 17:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    3
    :
    5
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 13
  • 04-11-2017 09:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    3
    :
    8
    KS DECOR BEŁK
  • 04-11-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    7
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 04-11-2017 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    3
    :
    1
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 05-11-2017 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    1
    :
    3
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • Kolejka: 14
  • 11-11-2017 09:00
    KS DECOR BEŁK
    2
    :
    1
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 11-11-2017 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    2
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 11-11-2017 11:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    3
    :
    4
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 11-11-2017 11:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    2
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14