Rybnik: A1 Junior "PLJS r.99 Rybnik"

    Kolejka: 1
  • 27-08-2017 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    1
    :
    8
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 27-08-2017 10:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    5
    :
    0
    KS RYMER RYBNIK
  • 27-08-2017 10:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    2
    :
    1
    SKF ROWIEŃ
  • 27-08-2017 11:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    9
    :
    2
    LKS BARANOWICE
  • Przerwa: MKS CZERWIONKA
  • Przerwa: LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 2
  • 02-09-2017 10:00
    SKF ROWIEŃ
    7
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 03-09-2017 10:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    9
    MKS CZERWIONKA
  • 03-09-2017 11:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    8
    :
    0
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 03-09-2017 12:00
    KS RYMER RYBNIK
    5
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Przerwa: GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Przerwa: TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • Kolejka: 3
  • 10-09-2017 10:00
    MKS CZERWIONKA
    2
    :
    3
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 10-09-2017 10:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    3
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • 10-09-2017 10:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    6
    :
    3
    KS RYMER RYBNIK
  • 10-09-2017 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    5
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Przerwa: SKF ROWIEŃ
  • Przerwa: LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • Kolejka: 4
  • 17-09-2017 10:00
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    4
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 17-09-2017 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    7
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 17-09-2017 10:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    9
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 17-09-2017 10:00
    SKF ROWIEŃ
    4
    :
    6
    MKS CZERWIONKA
  • 17-09-2017 11:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    4
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • Kolejka: 5
  • 24-09-2017 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    3
    :
    0
    LKS BARANOWICE
  • Przerwa: KS RYMER RYBNIK
  • 29-10-2017 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    7
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 11-11-2017 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    8
    :
    1
    SKF ROWIEŃ
  • 11-11-2017 11:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    3
    :
    0
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • Przerwa: MKS CZERWIONKA
  • Kolejka: 6
  • 01-10-2017 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    3
    :
    5
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 01-10-2017 10:00
    LKS BARANOWICE
    2
    :
    4
    SKF ROWIEŃ
  • 01-10-2017 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    6
    :
    1
    MKS CZERWIONKA
  • 01-10-2017 10:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    1
    :
    2
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • Przerwa: LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Przerwa: GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 7
  • 08-10-2017 10:00
    MKS CZERWIONKA
    4
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 08-10-2017 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    1
    :
    3
    KS RYMER RYBNIK
  • 08-10-2017 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    2
    :
    5
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 08-10-2017 10:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    3
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • Przerwa: KS INTER KROSTOSZOWICE
  • Przerwa: SKF ROWIEŃ
  • Kolejka: 8
  • 15-10-2017 10:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    10
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 15-10-2017 10:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    1
    :
    7
    MKS CZERWIONKA
  • 15-10-2017 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    5
    :
    1
    SKF ROWIEŃ
  • 15-10-2017 11:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    8
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Przerwa: LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Przerwa: LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 9
  • 22-10-2017 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    1
    :
    2
    LKS BARANOWICE
  • 22-10-2017 10:00
    MKS CZERWIONKA
    7
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 22-10-2017 10:00
    SKF ROWIEŃ
    3
    :
    3
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 22-10-2017 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    3
    :
    0
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • Przerwa: TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • Przerwa: KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 10
  • 29-10-2017 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    7
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Przerwa: LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 11-11-2017 13:30
    LKS BARANOWICE
    0
    :
    6
    KS RYMER RYBNIK
  • 19-11-2017 11:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    3
    :
    3
    MKS CZERWIONKA
  • 19-11-2017 11:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    3
    :
    4
    SKF ROWIEŃ
  • Przerwa: LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 11
  • 04-11-2017 13:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    3
    :
    0
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 05-11-2017 10:00
    SKF ROWIEŃ
    1
    :
    3
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 05-11-2017 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    5
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 05-11-2017 10:00
    MKS CZERWIONKA
    14
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • Przerwa: LKS BARANOWICE
  • Przerwa: KS INTER KROSTOSZOWICE
  • Kolejka: 12
  • 08-04-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 08-04-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 08-04-2018 10:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 08-04-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Przerwa: LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Przerwa: MKS CZERWIONKA
  • Kolejka: 13
  • 15-04-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 15-04-2018 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 15-04-2018 10:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    LKS BARANOWICE
  • 15-04-2018 10:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Przerwa: TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • Przerwa: GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 14
  • 22-04-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 22-04-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 22-04-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 22-04-2018 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Przerwa: LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • Przerwa: SKF ROWIEŃ
  • Kolejka: 15
  • 29-04-2018 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 29-04-2018 10:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 29-04-2018 10:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 29-04-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS BARANOWICE
  • 29-04-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • Kolejka: 16
  • 03-05-2018 10:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 03-05-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 03-05-2018 10:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 03-05-2018 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • Przerwa: MKS CZERWIONKA
  • Przerwa: KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 17
  • 06-05-2018 10:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 06-05-2018 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 06-05-2018 10:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 06-05-2018 10:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    LKS BARANOWICE
  • Przerwa: LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Przerwa: GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Kolejka: 18
  • 13-05-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 13-05-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 13-05-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 13-05-2018 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    MKS CZERWIONKA
  • Przerwa: KS INTER KROSTOSZOWICE
  • Przerwa: SKF ROWIEŃ
  • Kolejka: 19
  • 20-05-2018 10:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 20-05-2018 10:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 20-05-2018 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 20-05-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Przerwa: LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Przerwa: LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 20
  • 27-05-2018 10:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 27-05-2018 10:00
    LKS BARANOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 27-05-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 27-05-2018 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    SKF ROWIEŃ
  • Przerwa: KS RYMER RYBNIK
  • Przerwa: TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • Kolejka: 21
  • 03-06-2018 10:00
    MKS CZERWIONKA
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 03-06-2018 10:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 03-06-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    LKS BARANOWICE
  • 03-06-2018 10:00
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Przerwa: LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Przerwa: LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • Kolejka: 22
  • 10-06-2018 10:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 10-06-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 10-06-2018 10:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    MKS CZERWIONKA
  • 10-06-2018 10:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • Przerwa: LKS BARANOWICE
  • Przerwa: KS INTER KROSTOSZOWICE
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22