Rybnik: Klasa B "FOOTBALL CENTER"

    Kolejka: 1
  • 12-08-2017 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    3
    :
    2
    LKS OLZA GODÓW
  • 12-08-2017 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    2
    :
    2
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 12-08-2017 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    4
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 12-08-2017 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    4
    :
    5
    LKS START MSZANA
  • 12-08-2017 17:00
    SKF ROWIEŃ
    7
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 12-08-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    11
    :
    3
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 12-08-2017 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    3
    :
    2
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 12-08-2017 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    1
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 2
  • 15-08-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    8
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 15-08-2017 17:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 15-08-2017 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    1
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 15-08-2017 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    1
    :
    0
    SKF ROWIEŃ
  • 15-08-2017 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    1
    :
    2
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 15-08-2017 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    0
    :
    4
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 15-08-2017 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    1
    MKS POLARIS ŻORY
  • 15-08-2017 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    3
    :
    4
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 3
  • 19-08-2017 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    0
    :
    2
    LKS START MSZANA
  • 19-08-2017 17:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    4
    :
    3
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 19-08-2017 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    4
    LKS RUCH STANOWICE
  • 19-08-2017 17:00
    SKF ROWIEŃ
    2
    :
    0
    LKS OLZA GODÓW
  • 19-08-2017 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    2
    :
    3
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 20-08-2017 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    3
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 20-08-2017 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    3
    :
    3
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 20-08-2017 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    2
    :
    2
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • Kolejka: 4
  • 26-08-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    1
    :
    3
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 26-08-2017 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    4
    :
    5
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 26-08-2017 17:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 27-08-2017 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    2
    :
    3
    SKF ROWIEŃ
  • 27-08-2017 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    4
    :
    5
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 27-08-2017 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    4
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 27-08-2017 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    2
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 27-08-2017 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    2
    :
    3
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 5
  • 02-09-2017 16:00
    SKF ROWIEŃ
    5
    :
    2
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 02-09-2017 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    5
    :
    1
    LKS RUCH STANOWICE
  • 02-09-2017 16:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    2
    :
    1
    LKS OLZA GODÓW
  • 02-09-2017 16:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    1
    :
    2
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 02-09-2017 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    10
    :
    0
    MKS POLARIS ŻORY
  • 02-09-2017 16:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    2
    :
    9
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 03-09-2017 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 03-09-2017 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    2
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 6
  • 09-09-2017 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    6
    :
    2
    SKF ROWIEŃ
  • 09-09-2017 16:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    6
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 09-09-2017 16:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    6
    :
    3
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 09-09-2017 16:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    2
    :
    1
    LKS OLZA GODÓW
  • 09-09-2017 16:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    2
    :
    1
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 10-09-2017 16:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    4
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 10-09-2017 16:00
    LKS RUCH STANOWICE
    1
    :
    11
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 10-09-2017 16:00
    MKS POLARIS ŻORY
    2
    :
    2
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • Kolejka: 7
  • 16-09-2017 16:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 16-09-2017 16:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    2
    :
    0
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 16-09-2017 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    9
    :
    1
    MKS POLARIS ŻORY
  • 16-09-2017 16:00
    SKF ROWIEŃ
    5
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 16-09-2017 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    6
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 16-09-2017 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    4
    :
    6
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 17-09-2017 16:00
    LKS OLZA GODÓW
    4
    :
    2
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 17-09-2017 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    4
    :
    0
    LKS RUCH STANOWICE
  • Kolejka: 8
  • 23-09-2017 16:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    1
    :
    0
    LKS OLZA GODÓW
  • 23-09-2017 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    6
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 04-10-2017 16:00
    LKS START MSZANA
    5
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 04-10-2017 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    5
    :
    0
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 04-10-2017 16:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    9
    :
    1
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 04-10-2017 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    1
    :
    0
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 04-10-2017 16:00
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    1
    SKF ROWIEŃ
  • 04-10-2017 16:00
    MKS POLARIS ŻORY
    0
    :
    4
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • Kolejka: 9
  • 30-09-2017 16:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    3
    :
    3
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 30-09-2017 16:00
    SKF ROWIEŃ
    4
    :
    2
    MKS POLARIS ŻORY
  • 30-09-2017 16:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    1
    :
    4
    LKS RUCH STANOWICE
  • 30-09-2017 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    3
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 30-09-2017 16:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    7
    :
    3
    LKS START MSZANA
  • 30-09-2017 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    5
    :
    2
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 01-10-2017 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    3
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 01-10-2017 16:00
    LKS OLZA GODÓW
    2
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 10
  • 07-10-2017 15:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    3
    :
    3
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 07-10-2017 15:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    2
    SKF ROWIEŃ
  • 07-10-2017 15:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    2
    :
    2
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 07-10-2017 15:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    3
    :
    0
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 07-10-2017 15:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    1
    LKS OLZA GODÓW
  • 08-10-2017 15:00
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    3
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 08-10-2017 15:00
    MKS POLARIS ŻORY
    4
    :
    1
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 08-10-2017 15:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    3
    LKS ŻAR SZEROKA
  • Kolejka: 11
  • 14-10-2017 15:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 14-10-2017 15:00
    SKF ROWIEŃ
    2
    :
    2
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 14-10-2017 15:00
    MKS POLARIS ŻORY
    1
    :
    0
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 14-10-2017 15:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    2
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 15-10-2017 11:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    3
    :
    0
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 15-10-2017 15:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    1
    :
    4
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 15-10-2017 15:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    2
    :
    2
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 15-10-2017 15:00
    LKS OLZA GODÓW
    3
    :
    3
    LKS RUCH STANOWICE
  • Kolejka: 12
  • 21-10-2017 15:00
    LKS START MSZANA
    4
    :
    0
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 21-10-2017 15:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    7
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 21-10-2017 15:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    0
    :
    2
    SKF ROWIEŃ
  • 21-10-2017 15:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    4
    :
    2
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 22-10-2017 15:00
    LKS RUCH STANOWICE
    4
    :
    2
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 22-10-2017 15:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 22-10-2017 15:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    1
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 22-10-2017 15:00
    MKS POLARIS ŻORY
    0
    :
    1
    LKS OLZA GODÓW
  • Kolejka: 13
  • 28-10-2017 14:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    6
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 28-10-2017 14:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    11
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 28-10-2017 14:00
    SKF ROWIEŃ
    1
    :
    4
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 28-10-2017 14:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    7
    :
    1
    MKS POLARIS ŻORY
  • 28-10-2017 14:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    1
    :
    3
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 29-10-2017 14:00
    LKS OLZA GODÓW
    5
    :
    1
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 29-10-2017 14:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    7
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 29-10-2017 14:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    5
    :
    0
    LKS RUCH STANOWICE
  • Kolejka: 14
  • 04-11-2017 13:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    0
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 04-11-2017 13:00
    MKS POLARIS ŻORY
    2
    :
    1
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 04-11-2017 13:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    5
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 04-11-2017 13:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    6
    :
    4
    LKS START MSZANA
  • 04-11-2017 13:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    1
    :
    2
    LKS OLZA GODÓW
  • 04-11-2017 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    2
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 05-11-2017 13:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    0
    :
    2
    SKF ROWIEŃ
  • 05-11-2017 13:00
    LKS RUCH STANOWICE
    1
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 15
  • 11-11-2017 11:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    3
    :
    3
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 11-11-2017 13:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    7
    :
    1
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 11-11-2017 13:00
    SKF ROWIEŃ
    5
    :
    0
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 11-11-2017 13:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    5
    :
    0
    MKS POLARIS ŻORY
  • 11-11-2017 13:00
    LKS START MSZANA
    7
    :
    0
    LKS RUCH STANOWICE
  • 11-11-2017 13:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    1
    :
    3
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 11-11-2017 13:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    3
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 12-11-2017 13:00
    LKS OLZA GODÓW
    2
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • Kolejka: 16
  • 18-11-2017 13:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    7
    :
    1
    LKS RUCH STANOWICE
  • 18-11-2017 13:00
    LKS START MSZANA
    1
    :
    4
    MKS POLARIS ŻORY
  • 18-11-2017 13:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    3
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 18-11-2017 13:00
    LKS OLZA GODÓW
    1
    :
    4
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 18-11-2017 13:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    1
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 18-11-2017 13:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    0
    :
    0
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 19-11-2017 13:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    2
    :
    3
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 11-03-2018 14:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    5
    SKF ROWIEŃ
  • Kolejka: 17
  • 17-03-2018 15:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    2
    LKS START MSZANA
  • 18-03-2018 15:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    7
    :
    2
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 31-03-2018 12:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    2
    :
    4
    LKS OLZA GODÓW
  • 31-03-2018 14:00
    SKF ROWIEŃ
    1
    :
    0
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 31-03-2018 14:00
    MKS POLARIS ŻORY
    2
    :
    4
    LKS RUCH STANOWICE
  • 31-03-2018 14:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    1
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 31-03-2018 14:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    5
    :
    3
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 31-03-2018 14:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    1
    :
    10
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 18
  • 24-03-2018 15:30
    KS POLONIA NIEWIADOM
    3
    :
    3
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 24-03-2018 15:30
    LKS ŻAR SZEROKA
    3
    :
    1
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 24-03-2018 15:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    4
    :
    0
    MKS POLARIS ŻORY
  • 24-03-2018 15:30
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    11
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 24-03-2018 15:30
    LKS START MSZANA
    2
    :
    0
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 25-03-2018 15:30
    LKS OLZA GODÓW
    3
    :
    0
    SKF ROWIEŃ
  • 25-03-2018 15:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    2
    :
    3
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 25-03-2018 15:30
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • Kolejka: 19
  • 07-04-2018 16:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    4
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 07-04-2018 16:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    0
    :
    3
    LKS RUCH STANOWICE
  • 07-04-2018 16:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    3
    :
    0
    MKS POLARIS ŻORY
  • 07-04-2018 16:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    0
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 08-04-2018 16:00
    SKF ROWIEŃ
    2
    :
    5
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 08-04-2018 16:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    4
    :
    0
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 08-04-2018 16:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    3
    LKS OLZA GODÓW
  • 08-04-2018 16:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • Kolejka: 20
  • 14-04-2018 16:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    6
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 14-04-2018 16:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    4
    :
    2
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 14-04-2018 16:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    2
    :
    0
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 15-04-2018 16:00
    LKS OLZA GODÓW
    1
    :
    1
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 15-04-2018 16:00
    LKS RUCH STANOWICE
    3
    :
    6
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 15-04-2018 16:00
    MKS POLARIS ŻORY
    1
    :
    5
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 15-04-2018 16:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    0
    :
    3
    SKF ROWIEŃ
  • 15-04-2018 16:00
    LKS START MSZANA
    2
    :
    0
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 21
  • 21-04-2018 16:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    0
    :
    1
    LKS START MSZANA
  • 21-04-2018 16:30
    SKF ROWIEŃ
    1
    :
    2
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 21-04-2018 16:30
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    3
    :
    3
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 21-04-2018 16:30
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    1
    :
    4
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 21-04-2018 16:30
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    7
    :
    0
    MKS POLARIS ŻORY
  • 22-04-2018 16:30
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    5
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 22-04-2018 16:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    6
    :
    2
    LKS RUCH STANOWICE
  • 22-04-2018 16:30
    LKS OLZA GODÓW
    0
    :
    0
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 22
  • 28-04-2018 16:30
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    2
    :
    1
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 28-04-2018 16:30
    LKS ŻAR SZEROKA
    6
    :
    0
    LKS OLZA GODÓW
  • 28-04-2018 16:30
    KS POLONIA NIEWIADOM
    9
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 28-04-2018 16:30
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    3
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 28-04-2018 16:30
    LKS START MSZANA
    1
    :
    2
    SKF ROWIEŃ
  • 29-04-2018 14:00
    LKS RUCH STANOWICE
    2
    :
    4
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 29-04-2018 16:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    0
    :
    2
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 29-04-2018 16:30
    MKS POLARIS ŻORY
    1
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 23
  • 03-05-2018 16:30
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    4
    :
    4
    MKS POLARIS ŻORY
  • 03-05-2018 16:30
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    1
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 03-05-2018 16:30
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    1
    :
    2
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 03-05-2018 16:30
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    1
    :
    5
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 03-05-2018 16:30
    SKF ROWIEŃ
    0
    :
    3
    LKS RUCH STANOWICE
  • 03-05-2018 16:30
    LKS OLZA GODÓW
    3
    :
    2
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 03-05-2018 16:30
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    2
    :
    10
    LKS START MSZANA
  • 03-05-2018 16:30
    LKS ŻAR SZEROKA
    3
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • Kolejka: 24
  • 05-05-2018 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    1
    :
    0
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 05-05-2018 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    3
    :
    3
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 05-05-2018 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    0
    :
    4
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 05-05-2018 17:00
    LKS START MSZANA
    3
    :
    1
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 05-05-2018 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    3
    :
    1
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 05-05-2018 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    6
    :
    1
    LKS OLZA GODÓW
  • 06-05-2018 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    6
    :
    0
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 06-05-2018 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    3
    :
    0
    SKF ROWIEŃ
  • Kolejka: 25
  • 12-05-2018 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    2
    :
    2
    LKS RUCH STANOWICE
  • 12-05-2018 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    4
    :
    1
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 12-05-2018 17:00
    SKF ROWIEŃ
    5
    :
    0
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 12-05-2018 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    1
    :
    0
    LKS START MSZANA
  • 12-05-2018 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    3
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 13-05-2018 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    4
    :
    0
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 13-05-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    3
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 13-05-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    0
    :
    6
    MKS POLARIS ŻORY
  • Kolejka: 26
  • 19-05-2018 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 19-05-2018 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 19-05-2018 17:00
    LKS START MSZANA
    :
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 19-05-2018 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 19-05-2018 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • 20-05-2018 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 20-05-2018 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    LKS OLZA GODÓW
  • 20-05-2018 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 27
  • 26-05-2018 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    :
    LKS START MSZANA
  • 26-05-2018 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 26-05-2018 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 26-05-2018 17:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 26-05-2018 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    :
    LKS RUCH STANOWICE
  • 26-05-2018 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • 26-05-2018 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 27-05-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • Kolejka: 28
  • 02-06-2018 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS OLZA GODÓW
  • 02-06-2018 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 02-06-2018 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 02-06-2018 17:00
    LKS START MSZANA
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 02-06-2018 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
  • 03-06-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 03-06-2018 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    :
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 03-06-2018 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • Kolejka: 29
  • 09-06-2018 17:00
    LKS START MSZANA
    :
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
  • 09-06-2018 17:00
    LKS OLZA GODÓW
    :
    KS INTER KROSTOSZOWICE
  • 09-06-2018 17:00
    LKS ŻAR SZEROKA
    :
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
  • 09-06-2018 17:00
    SKF ROWIEŃ
    :
    LKS ORZEŁ PALOWICE
  • 09-06-2018 17:00
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
    :
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
  • 09-06-2018 17:00
    KS POLONIA NIEWIADOM
    :
    LKS RUCH STANOWICE
  • 10-06-2018 17:00
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 10-06-2018 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
    :
    MKS POLARIS ŻORY
  • Kolejka: 30
  • 16-06-2018 17:00
    LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY II
  • 16-06-2018 17:00
    TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA
    :
    LKS OLZA GODÓW
  • 16-06-2018 17:00
    KS INTER KROSTOSZOWICE
    :
    LKS ŻAR SZEROKA
  • 16-06-2018 17:00
    KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW
    :
    SKF ROWIEŃ
  • 17-06-2018 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    LKS ORZEŁ JANKOWICE
  • 17-06-2018 17:00
    LKS RUCH STANOWICE
    :
    LKS START MSZANA
  • 17-06-2018 17:00
    MKS POLARIS ŻORY
    :
    KS POLONIA NIEWIADOM
  • 17-06-2018 17:00
    LKS ORZEŁ PALOWICE
    :
    LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30