III liga wojewódzka D1 Młodzik "WLM r.2005 Rybnik" Grupa 3

    Kolejka: 1
  • 06-09-2017 15:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    5
    :
    1
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
  • 06-09-2017 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    2
    :
    4
    LKS RÓJ
  • 06-09-2017 17:00
    KS RYMER RYBNIK
    0
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • Kolejka: 2
  • 09-09-2017 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    9
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 10-09-2017 10:30
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
    1
    :
    2
    KS RYMER RYBNIK
  • 13-09-2017 17:00
    LKS RÓJ
    0
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • Kolejka: 3
  • 16-09-2017 13:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    12
    :
    0
    LKS RÓJ
  • 17-09-2017 11:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    1
    :
    1
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
  • 18-09-2017 17:00
    KS RYMER RYBNIK
    4
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 4
  • 20-09-2017 17:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    0
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 21-09-2017 17:00
    LKS RÓJ
    0
    :
    2
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
  • 23-09-2017 13:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    3
    :
    1
    KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 5
  • 27-09-2017 17:00
    KS RYMER RYBNIK
    3
    :
    1
    LKS RÓJ
  • 01-10-2017 12:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    2
    :
    2
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 01-10-2017 13:00
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
    4
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 6
  • 03-10-2017 18:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    7
    :
    0
    KS RYMER RYBNIK
  • 04-10-2017 16:30
    LKS RÓJ
    1
    :
    0
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 28-10-2017 11:30
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
    1
    :
    5
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • Kolejka: 7
  • 09-10-2017 16:30
    KS RYMER RYBNIK
    1
    :
    6
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
  • 10-10-2017 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    0
    :
    0
    LKS RÓJ
  • 14-10-2017 13:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    7
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 8
  • 07-10-2017 13:00
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
    1
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 12-10-2017 15:00
    LKS RÓJ
    0
    :
    4
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 12-10-2017 16:30
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    2
    :
    4
    KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 9
  • 15-10-2017 13:00
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
    0
    :
    2
    LKS RÓJ
  • 18-10-2017 16:00
    KS RYMER RYBNIK
    0
    :
    6
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 22-10-2017 11:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    3
    :
    0
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 10
  • 21-10-2017 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    2
    :
    2
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
  • 25-10-2017 16:00
    LKS RÓJ
    1
    :
    1
    KS RYMER RYBNIK
  • 04-11-2017 13:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    2
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10