Rybnik: E1 Orlik "PLO 2007 gr C Rybnik" Grupa 3

    Kolejka: 1
  • 05-09-2017 17:00
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
    4
    :
    3
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 05-09-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    3
    :
    9
    KS RYMER RYBNIK
  • 05-09-2017 17:00
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    6
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 2
  • 12-09-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    8
    :
    4
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
  • 12-09-2017 17:00
    KS RYMER RYBNIK
    2
    :
    8
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 12-09-2017 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    13
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • Kolejka: 3
  • 17-09-2017 09:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    11
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 19-09-2017 17:00
    LKS BARANOWICE
    6
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 19-09-2017 17:00
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
    2
    :
    3
    KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 4
  • 22-09-2017 17:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    1
    :
    8
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 22-09-2017 17:00
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
    3
    :
    4
    LKS BARANOWICE
  • 28-10-2017 11:30
    KS RYMER RYBNIK
    2
    :
    6
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • Kolejka: 5
  • 26-09-2017 17:00
    LKS BARANOWICE
    3
    :
    2
    KS RYMER RYBNIK
  • 30-09-2017 09:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    6
    :
    3
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
  • 30-09-2017 12:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    5
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • Kolejka: 6
  • 01-10-2017 09:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    3
    :
    4
    LKS BARANOWICE
  • 03-10-2017 16:30
    KS RYMER RYBNIK
    5
    :
    4
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 07-10-2017 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    6
    :
    7
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
  • Kolejka: 7
  • 07-10-2017 09:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    0
    :
    3
    KS RYMER RYBNIK
  • 10-10-2017 16:30
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
    9
    :
    3
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 10-10-2017 16:30
    LKS BARANOWICE
    1
    :
    9
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • Kolejka: 8
  • 13-10-2017 16:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    4
    :
    4
    LKS BARANOWICE
  • 13-10-2017 16:30
    KS RYMER RYBNIK
    4
    :
    6
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
  • 14-10-2017 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    4
    :
    4
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 9
  • 17-10-2017 16:00
    LKS BARANOWICE
    5
    :
    5
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
  • 21-10-2017 12:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    3
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 21-10-2017 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    6
    :
    6
    KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 10
  • 24-10-2017 16:00
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    7
    :
    7
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 24-10-2017 16:00
    KS RYMER RYBNIK
    1
    :
    1
    LKS BARANOWICE
  • 24-10-2017 16:00
    STOW. KS FOOTBALL PROJECT SUSZEC
    4
    :
    9
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10