III liga wojewódzka C2 Trampkarz "WLTM r.2004 Rybnik" Grupa 3 (RW)

    Kolejka: 1
  • 24-03-2018 10:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 24-03-2018 10:00
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 24-03-2018 10:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 25-03-2018 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 2
  • 07-04-2018 10:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 07-04-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    KS DECOR BEŁK
  • 07-04-2018 10:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 08-04-2018 15:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    :
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • Kolejka: 3
  • 12-04-2018 17:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 14-04-2018 10:00
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 14-04-2018 10:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 14-04-2018 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    :
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • Kolejka: 4
  • 21-04-2018 10:00
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
    :
    KS DECOR BEŁK
  • 21-04-2018 10:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 21-04-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 22-04-2018 15:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • Kolejka: 5
  • 28-04-2018 10:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 28-04-2018 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 28-04-2018 10:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 28-04-2018 10:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • Kolejka: 6
  • 01-05-2018 10:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 01-05-2018 10:00
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 01-05-2018 10:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 01-05-2018 10:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    :
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • Kolejka: 7
  • 05-05-2018 10:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    :
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 05-05-2018 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    :
    KS DECOR BEŁK
  • 05-05-2018 10:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 05-05-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 8
  • 12-05-2018 10:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 12-05-2018 10:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    :
    KS DECOR BEŁK
  • 12-05-2018 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 12-05-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • Kolejka: 9
  • 19-05-2018 10:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 19-05-2018 10:00
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 19-05-2018 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 19-05-2018 10:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • Kolejka: 10
  • 26-05-2018 10:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 26-05-2018 10:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 26-05-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 27-05-2018 15:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    :
    KS DECOR BEŁK
  • Kolejka: 11
  • 30-05-2018 17:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 30-05-2018 17:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 30-05-2018 17:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 30-05-2018 17:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 12
  • 02-06-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 02-06-2018 10:00
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 02-06-2018 10:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    KS DECOR BEŁK
  • 03-06-2018 15:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • Kolejka: 13
  • 09-06-2018 10:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    KS DECOR BEŁK
  • 09-06-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    :
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 09-06-2018 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    :
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 09-06-2018 10:00
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 14
  • 16-06-2018 10:00
    KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
    :
    MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.
  • 16-06-2018 10:00
    KS DECOR BEŁK
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 16-06-2018 10:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 17-06-2018 15:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    :
    KS GÓRNIK RADLIN
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14