III liga wojewódzka D1 Młodzik "WLM 2005 Rybnik RW" Grupa 3 (RW)

    Kolejka: 1
  • 07-04-2018 11:30
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    1
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 08-04-2018 11:30
    LKS CZARNI GORZYCE
    1
    :
    2
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
  • 08-04-2018 12:00
    KS RYMER RYBNIK
    2
    :
    2
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • Kolejka: 2
  • 14-04-2018 10:00
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
    2
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 15-04-2018 11:30
    LKS CZARNI GORZYCE
    1
    :
    8
    KS RYMER RYBNIK
  • 15-04-2018 11:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    1
    :
    4
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • Kolejka: 3
  • 21-04-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    5
    :
    1
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • 21-04-2018 11:30
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    11
    :
    0
    LKS CZARNI GORZYCE
  • 22-04-2018 10:00
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
    3
    :
    0
    KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 4
  • 28-04-2018 10:00
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
    3
    :
    1
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • 29-04-2018 11:30
    LKS CZARNI GORZYCE
    0
    :
    6
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 29-04-2018 12:00
    KS RYMER RYBNIK
    2
    :
    6
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • Kolejka: 5
  • 05-05-2018 11:30
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    1
    :
    0
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
  • 06-05-2018 11:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    13
    :
    1
    LKS CZARNI GORZYCE
  • 06-05-2018 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    7
    :
    1
    KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 6
  • 12-05-2018 10:00
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
    10
    :
    0
    LKS CZARNI GORZYCE
  • 12-05-2018 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    3
    :
    1
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 13-05-2018 11:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    5
    :
    3
    KS RYMER RYBNIK
  • Kolejka: 7
  • 19-05-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    :
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
  • 19-05-2018 11:30
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • 20-05-2018 11:30
    KS RYMER RYBNIK
    :
    LKS CZARNI GORZYCE
  • Kolejka: 8
  • 26-05-2018 10:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
  • 27-05-2018 11:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
  • 27-05-2018 11:30
    LKS CZARNI GORZYCE
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • Kolejka: 9
  • 02-06-2018 11:30
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    :
    KS RYMER RYBNIK
  • 03-06-2018 09:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
    :
    LKS CZARNI GORZYCE
  • 03-06-2018 11:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
    :
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
  • Kolejka: 10
  • 10-06-2018 10:00
    RKP SP ROW II w RYBNIKU
    :
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 10-06-2018 11:30
    LKS CZARNI GORZYCE
    :
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK
  • 10-06-2018 12:00
    KS RYMER RYBNIK
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10