Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2005 A Rybnik " Grupa 1 (RW)

    Kolejka: 1
  • 06-04-2018 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    1
    :
    0
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 07-04-2018 10:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    3
    :
    5
    LKS RÓJ
  • 07-04-2018 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    1
    :
    3
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • Kolejka: 2
  • 14-04-2018 10:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    3
    :
    2
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 15-04-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    16
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 15-04-2018 11:30
    LKS RÓJ
    0
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • Kolejka: 3
  • 21-04-2018 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    6
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 21-04-2018 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    4
    :
    1
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 22-04-2018 12:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    0
    :
    3
    LKS RÓJ
  • Kolejka: 4
  • 28-04-2018 10:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    2
    :
    1
    LKS RÓJ
  • 28-04-2018 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    1
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 29-04-2018 09:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    2
    :
    6
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • Kolejka: 5
  • 06-05-2018 11:30
    LKS RÓJ
    3
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 06-05-2018 11:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    1
    :
    2
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 06-05-2018 12:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    7
    :
    2
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 6
  • 12-05-2018 10:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    2
    :
    4
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 13-05-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    3
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 13-05-2018 16:00
    LKS RÓJ
    4
    :
    1
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • Kolejka: 7
  • 19-05-2018 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    LKS RÓJ
  • 19-05-2018 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 20-05-2018 13:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    :
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • Kolejka: 8
  • 26-05-2018 10:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 27-05-2018 11:30
    LKS RÓJ
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 27-05-2018 14:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • Kolejka: 9
  • 02-06-2018 11:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
    :
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
  • 03-06-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 03-06-2018 14:30
    LKS RÓJ
    :
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • Kolejka: 10
  • 09-06-2018 10:30
    KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU III
  • 09-06-2018 14:00
    LKS DĄB DĘBIEŃSKO
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 10-06-2018 09:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    :
    LKS RÓJ
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10