III liga wojewódzka C1 Trampkarz "III WLT 2004 Rybnik" Grupa 3 (RW)

    Kolejka: 1
  • 25-08-2018 11:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    3
    :
    6
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 12-09-2018 16:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    3
    :
    3
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 26-09-2018 16:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    3
    :
    0
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
  • 26-09-2018 17:00
    MKS GMINA LUBOMIA
    0
    :
    4
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • Kolejka: 2
  • 28-08-2018 17:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    4
    :
    1
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 29-08-2018 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    2
    :
    4
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 05-09-2018 17:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    1
    :
    3
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 10-10-2018 16:00
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
    3
    :
    3
    MKS GMINA LUBOMIA
  • Kolejka: 3
  • 01-09-2018 09:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    1
    :
    3
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 01-09-2018 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    2
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 01-09-2018 10:00
    MKS GMINA LUBOMIA
    2
    :
    6
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 01-09-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    2
    :
    3
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
  • Kolejka: 4
  • 08-09-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    5
    :
    2
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
  • 08-09-2018 10:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    4
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 08-09-2018 13:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    5
    :
    3
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 08-09-2018 15:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    5
    :
    0
    MKS GMINA LUBOMIA
  • Kolejka: 5
  • 15-09-2018 09:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    1
    :
    3
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 15-09-2018 10:00
    MKS GMINA LUBOMIA
    0
    :
    8
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 16-09-2018 10:00
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
    2
    :
    0
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 03-10-2018 17:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    0
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 6
  • 19-09-2018 16:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    3
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 19-09-2018 16:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    2
    :
    2
    MKS GMINA LUBOMIA
  • 19-09-2018 16:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    1
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 19-09-2018 17:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    8
    :
    1
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
  • Kolejka: 7
  • 22-09-2018 10:00
    MKS GMINA LUBOMIA
    1
    :
    5
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 22-09-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    7
    :
    0
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 22-09-2018 16:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    4
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 23-09-2018 10:00
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
    3
    :
    2
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • Kolejka: 8
  • 29-09-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 29-09-2018 10:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    9
    :
    0
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 29-09-2018 11:00
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
    7
    :
    0
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 29-09-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    10
    :
    0
    MKS GMINA LUBOMIA
  • Kolejka: 9
  • 06-10-2018 10:00
    MKS GMINA LUBOMIA
    3
    :
    2
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
  • 06-10-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    4
    :
    6
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 06-10-2018 12:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    3
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 06-10-2018 14:30
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    2
    :
    1
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • Kolejka: 10
  • 13-10-2018 10:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    7
    :
    0
    MKS GMINA LUBOMIA
  • 13-10-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    11
    :
    0
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 13-10-2018 10:00
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
    3
    :
    4
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 13-10-2018 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    7
    :
    0
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • Kolejka: 11
  • 20-10-2018 09:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    1
    :
    7
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 20-10-2018 10:00
    MKS GMINA LUBOMIA
    1
    :
    2
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 20-10-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    0
    :
    3
    KS ROW 1964 RYBNIK II
  • 20-10-2018 14:00
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
    2
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 12
  • 27-10-2018 10:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    4
    :
    2
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
  • 27-10-2018 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    1
    :
    1
    MKS GMINA LUBOMIA
  • 27-10-2018 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    7
    :
    2
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 27-10-2018 16:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    9
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • Kolejka: 13
  • 03-11-2018 10:00
    MKS GMINA LUBOMIA
    2
    :
    2
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 03-11-2018 10:00
    KS ROW 1964 RYBNIK II
    5
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 03-11-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    3
    :
    3
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 04-11-2018 12:00
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
    1
    :
    3
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 14
  • 07-11-2018 17:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    8
    :
    1
    MKS GMINA LUBOMIA
  • 10-11-2018 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    4
    :
    2
    KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
  • 10-11-2018 11:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    2
    :
    8
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 10-11-2018 13:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    2
    :
    5
    KS ROW 1964 RYBNIK II
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14