III liga wojewódzka C2 Trampkarz "III WLTM 2005 Rybnik" Grupa 3

    Kolejka: 1
  • 01-09-2018 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    5
    :
    0
    LKS ZAMECZEK CZERNICA
  • 02-09-2018 09:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    2
    :
    3
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 02-09-2018 10:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    2
    :
    2
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK II
  • Kolejka: 2
  • 08-09-2018 10:00
    LKS ZAMECZEK CZERNICA
    0
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 08-09-2018 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    18
    :
    0
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK II
  • 09-09-2018 09:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    3
    :
    1
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • Kolejka: 3
  • 15-09-2018 11:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    0
    :
    10
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 16-09-2018 10:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    2
    :
    6
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 19-09-2018 17:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK II
    10
    :
    0
    LKS ZAMECZEK CZERNICA
  • Kolejka: 4
  • 22-09-2018 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    6
    :
    0
    LKS ZAMECZEK CZERNICA
  • 22-09-2018 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    3
    :
    10
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 23-09-2018 09:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    5
    :
    2
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK II
  • Kolejka: 5
  • 29-09-2018 10:00
    LKS ZAMECZEK CZERNICA
    1
    :
    7
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 29-09-2018 10:00
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK II
    5
    :
    5
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 30-09-2018 10:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    0
    :
    9
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 6
  • 06-10-2018 10:00
    LKS ZAMECZEK CZERNICA
    2
    :
    4
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 06-10-2018 13:00
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK II
    0
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 07-10-2018 12:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    11
    :
    0
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • Kolejka: 7
  • 13-10-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    6
    :
    1
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 13-10-2018 12:30
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK II
    1
    :
    9
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 14-10-2018 10:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    1
    :
    2
    LKS ZAMECZEK CZERNICA
  • Kolejka: 8
  • 20-10-2018 10:00
    LKS ZAMECZEK CZERNICA
    5
    :
    0
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK II
  • 20-10-2018 14:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    9
    :
    0
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • 21-10-2018 09:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    4
    :
    6
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 9
  • 27-10-2018 10:00
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK II
    2
    :
    5
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
  • 27-10-2018 10:00
    LKS ZAMECZEK CZERNICA
    0
    :
    10
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 28-10-2018 10:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    0
    :
    5
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
  • Kolejka: 10
  • 03-11-2018 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II
    2
    :
    3
    UKS AP CHAMPIONS RYBNIK II
  • 03-11-2018 10:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    15
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 04-11-2018 09:00
    KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
    5
    :
    0
    LKS ZAMECZEK CZERNICA
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10