III liga wojewódzka D2 Młodzik "III WLMM 2007 Rybnik" Grupa 3

    Kolejka: 1
  • 01-09-2018 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 01-09-2018 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU
    0
    :
    0
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 02-09-2018 09:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    2
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 02-09-2018 09:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Przerwa: KS UNIA RACIBÓRZ
  • 12-09-2018 17:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    0
    :
    3
    LKS ORZEŁ MOKRE
  • Kolejka: 2
  • 08-09-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    4
    :
    1
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 08-09-2018 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 09-09-2018 11:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    3
    :
    0
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 09-09-2018 11:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 09-09-2018 11:30
    LKS ORZEŁ MOKRE
    1
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU
  • Przerwa: RKP SP ROW w RYBNIKU
  • Kolejka: 3
  • 15-09-2018 13:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    1
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 15-09-2018 14:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 15-09-2018 14:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU
    3
    :
    0
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 16-09-2018 11:30
    KS UNIA RACIBÓRZ
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 16-09-2018 12:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    2
    :
    2
    LKS ORZEŁ MOKRE
  • Przerwa: KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • Kolejka: 4
  • 22-09-2018 13:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    2
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU
  • 23-09-2018 11:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 23-09-2018 11:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    3
    :
    2
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 23-09-2018 11:30
    KS UNIA RACIBÓRZ
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU
  • 23-09-2018 13:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    1
    :
    4
    LKS ORZEŁ MOKRE
  • Przerwa: MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Kolejka: 5
  • 29-09-2018 12:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 30-09-2018 10:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    1
    :
    5
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 30-09-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 30-09-2018 12:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU
    3
    :
    3
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Przerwa: LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 01-10-2018 17:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    0
    :
    1
    LKS ORZEŁ MOKRE
  • Kolejka: 6
  • 06-10-2018 15:00
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    2
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU
  • 07-10-2018 10:00
    LKS ORZEŁ MOKRE
    2
    :
    2
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 07-10-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 07-10-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU
  • Przerwa: KS UNIA RACIBÓRZ
  • 08-10-2018 16:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    1
    :
    1
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 7
  • 13-10-2018 12:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU
    4
    :
    1
    LKS ORZEŁ MOKRE
  • 13-10-2018 13:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    0
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Przerwa: RKP SP ROW w RYBNIKU
  • 14-10-2018 11:30
    KS UNIA RACIBÓRZ
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 14-10-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    :
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 14-10-2018 12:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    1
    :
    1
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • Kolejka: 8
  • 21-10-2018 09:00
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    3
    :
    0
    RKP SP ROW w RYBNIKU
  • 21-10-2018 10:00
    LKS ORZEŁ MOKRE
    0
    :
    2
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 21-10-2018 10:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    0
    :
    0
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 21-10-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 21-10-2018 11:30
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU
  • Przerwa: KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • Kolejka: 9
  • 27-10-2018 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU
    1
    :
    1
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 27-10-2018 13:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU
    :
    KS UNIA RACIBÓRZ
  • 27-10-2018 14:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    5
    :
    0
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 28-10-2018 11:30
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
    :
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • Przerwa: MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • 07-11-2018 15:00
    LKS ORZEŁ MOKRE
    1
    :
    5
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
  • Kolejka: 10
  • 03-11-2018 11:00
    KS UNIA RACIBÓRZ
    3
    :
    3
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 04-11-2018 10:00
    LKS ORZEŁ MOKRE
    7
    :
    1
    LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 04-11-2018 11:30
    KS UNIA RACIBÓRZ
    :
    KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  • 04-11-2018 11:30
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    :
    RKP SP ROW w RYBNIKU
  • 04-11-2018 12:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY
    1
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU
  • Przerwa: LKS FORTECA ŚWIERKLANY
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10