Akcja Lato GKS Rozbark Bytom

12 lip 2025

Zapraszamy na obiekty GKS Rozbark Bytom dnia 18 lica w piątek od godziny 16.00 do 19.00 gdzie odbędzie się Akcja Lato we współpracy ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej. Na dzieci będzie czekać wiele atrakcji.

GKS Rozbark świętował Jubileusz

GKS Rozbark świętował Jubileusz

W minioną sobotę kiedy pierwsza drużyna walczyła o okręgówkę w Brzeziny na Rozbarku odbył się jubileusz 80-lecia GKS Rozbarku Bytom oraz 10-lecie Akademii. Gratulujemy! Fotki: https://tiny.pl/k8_hhb98d

Miedary dwójka w klasie A

Miedary dwójka w klasie A

W finałowym meczu baraży o klasę A KS Orzeł Bobrowniki uległ przed własną publicznością z LKS Orzeł II Miedary w rzutach karnych 1-4. Po 90 min był remis 2-2.

Orzeł Biały Brzeziny w III Lidze Śląskiej

Orzeł Biały Brzeziny w III Lidze Śląskiej

W sobotę 20 czerwca KS Orzeł Biały świętował awans  do III Ligi Śląskiej (klasy okręgowej). Pokonując w finale baraży GKS Rozbark Bytom 3-0. Po więcej zdjęć zapraszamy na FB Podokręgu Bytom.

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...