
Zapraszamy na obiekty GKS Rozbark Bytom dnia 18 lica w piątek od godziny 16.00 do 19.00 gdzie odbędzie się Akcja Lato we współpracy ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej. Na dzieci będzie czekać wiele atrakcji.


Zapraszamy na obiekty GKS Rozbark Bytom dnia 18 lica w piątek od godziny 16.00 do 19.00 gdzie odbędzie się Akcja Lato we współpracy ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej. Na dzieci będzie czekać wiele atrakcji.
W minioną sobotę kiedy pierwsza drużyna walczyła o okręgówkę w Brzeziny na Rozbarku odbył się jubileusz 80-lecia GKS Rozbarku Bytom oraz 10-lecie Akademii. Gratulujemy! Fotki: https://tiny.pl/k8_hhb98d
W finałowym meczu baraży o klasę A KS Orzeł Bobrowniki uległ przed własną publicznością z LKS Orzeł II Miedary w rzutach karnych 1-4. Po 90 min był remis 2-2.
W sobotę 20 czerwca KS Orzeł Biały świętował awans do III Ligi Śląskiej (klasy okręgowej). Pokonując w finale baraży GKS Rozbark Bytom 3-0. Po więcej zdjęć zapraszamy na FB Podokręgu Bytom.
Obsada na mecz barażowy o awans do III Ligi Śląskiej
Śląski Związek Piłki Nożnej informuje, że organizuje Kurs Spikerów Piłkarskich dla klubów III ligi i klas niższych. Zajęcia podczas trwania kursu prowadzone będą przez osoby zajmujące się problematyką bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich. Zajęcia odbywać się będą...
W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...