Podokręg Zabrze składa serdeczne gratulacje zawodnikom, trenerom, działaczom oraz wszystkim sympatykom klubu Jedność 32 Przyszowice II z okazji wywalczenia awansu do Majer Klasy A.
To efekt ciężkiej pracy, zaangażowania, sportowej determinacji i konsekwencji prezentowanej przez cały sezon. Awans jest zasłużoną nagrodą za wysiłek włożony zarówno na boisku, jak i poza nim.
Życzymy powodzenia w nadchodzących rozgrywkach, wielu sportowych emocji, kolejnych sukcesów oraz satysfakcji z reprezentowania barw klubowych na wyższym szczeblu rozgrywkowym.
Jeszcze raz gratulujemy awansu i trzymamy kciuki za dalszy rozwój drużyny!







