Podokręg Zabrze Śląskiego ZPN składa serdeczne gratulacje zawodnikom, trenerom, działaczom oraz wszystkim sympatykom LKS Ślązak Bycina z okazji wywalczenia awansu do Majer Klasy A.
To osiągnięcie jest efektem systematycznej pracy, sportowej ambicji i zaangażowania całego środowiska klubowego. Miniony sezon pokazał, że konsekwencja oraz determinacja prowadzą do realizacji wyznaczonych celów.
Życzymy powodzenia w nadchodzących rozgrywkach, wielu sportowych sukcesów, emocjonujących spotkań oraz satysfakcji z reprezentowania swoich barw na boiskach Majer Klasy A.
Jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia