Egzamin kondycyjny Kadry odbędzie się w dniu 19.05.2026 (wtorek) o godzinie 18.00 na obiekcie TS Metal w Węgierskiej Górce.
Wszelkie ewentualne nieobecności należy zgłaszać kol. Sebastianowi Szczotce.
Po egzaminie kondycyjnym Kadry (czyli ok. godziny 18.30) odbędzie się egzamin kondycyjny dla pozostałych sędziów.
Jeżeli pozwolą warunki pogodowe oraz będą chętni to będzie możliwość pisania egzaminu teoretycznego dla tej grupy sędziów.
Egzamin teoretyczny rozpocząłby się o 18.00 podczas trwania egzaminu kondycyjnego Kadry. Egzamin ten będzie przeprowadzony w wersji papierowej.
Zebranie Plenarne odbędzie się w dniu 26.05.2026 (wtorek) o godzenie 18.00 w SP nr 9 w Żywcu ul. Dworcowa 26.
Zebranie zostanie połączone z egzaminem teoretycznym dla Kadry oraz pozostałych sędziów. Kadra będzie pisała egzaminy w formie elektronicznej,
pozostali sędziowie piszą w formie papierowej.
Kolejny termin egzaminu kondycyjnego dla pozostałych sędziów planowany jest po zakończeniu sezonu w dniu 27.06.2026 (sobota).
Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie).
Przypominam, że zgodnie z zarządzeniem KS ŚlZPN warunkiem wyznaczenia na zawody ŚlZPN jako asystent jest zaliczenie egzaminów.
Koledzy, którzy nie zaliczą egzaminów nie będą mogli być wyznaczeni na zawody klasy okręgowej, V ligi oraz I ligi juniorów A1 do czasu zaliczenia egzaminów.






